Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 5 Tartışma / 6 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü Nasıl Buldunuz ?

Çok iyi
29
73%
İyi
10
25%
İdare
0
Oy yok
Kötü
0
Oy yok
Çok kötü
1
3%

Toplam oy: 40
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

^o-g_u-z^ yazdı:
Tulpar-Byakugan yazdı:Bu herifin mangekyousu bir tuhaf, doğrudan 3 virgüllü halden geçiş yapıyor. Shinlerin gözler de aynı şekilde bağlı olunca insan yine rinnegan kullanıcı Zetsuvari bir şeyden şüpheleniyor. Ve dikkat edilirse "gözünde kafası" olan adam tel zımbayla yapıştırdığı gözü kullanıyor sürekli.

Resim

Ben Şisui olduğunu sanmıyorum çünkü Kaguya'nın ordu isteği Şisui gibi bir adam için fazla olur. Kullandığı uzay-zaman tekniğine bakarsak bu adamdan uzaydan geliyor bence. Ama Şin denen veletler Şisui'nin iradesi kullanılarak yapılmış olabilir. İtaçi'ye olan hayranlığını başka türlü açıklamak mümkün mü bilemiyorum. Akılama gelen diğer ihtimal ise İtaçi'nin Naruto'ya bıraktığı koto amatsukami. Tekrar etkin hale gelmesi için 10 yıl gibi zaman gerekiyor demişti İtaçi ama Senju Haşirama'nın hücreleri işi değiştiriyordu. Bu adam Şinleri yakın bir zamanda yaptıysa Naruto'ya verilen koto amatsukimiyi bir şekilde ele geçirip mokutonla hızlı aktif hale getirmiş, ondan sonra da Şinleri kotoamatsukamiye almış olabilir...
Naruto'nun ağzından çıkan kargadan bahsediyorsan itacinin şaringan yerleştirdigi karga İtaçi onu yaktı
Yok etti yani.
Doğru hacı, unutmuşum bak onu. Geriye Danzo'nun söktüğü göz kalıyor ama o da Danzo ile beraber mühürlendi.
Resim
madaraetmekendini
Favori Anime: naruto

Beyler şimdi şöle bir yazayım tartışmak için;
1.Shisu nun gözleri olayında sol gözü hatırladığım Tobi Danzo dan alıp Tobi vs Konan savaşında ölmemek uğruna izanagi'de feda etti(ki o göz bu olabilir)
2.Adam ın Mangekuo su sanki bir çorba misali karışmış yani üstündeki bütün gözlerin gücünü kullanıyor olabilir, sonuçta danzo ile aynı olmaz.İzanagi kullanıldığında içindeki çakra şekil değiştiriyor ve bunu Sasuke rahatlıkla görebiliyor.Karin bile seziyorsa bunu Naruto hayli hayli anlar.
Benim görüşüm bu adam Itachi yi sevdiği için değil onun gözünü almak için öyle bir laf etmiş olabilir.Galiba Sharinganlar kişisel güç değil ailesel güç barındırıyor.
Edit:Hangi sayı hatırlamıyorum ama tobi Danzo nun cesedi üstünde birşeyler yaptığı bir sahne var o sahnede mi bilmiyorum diğer sharinganlarda vardı.
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

madaraetmekendini yazdı:Beyler şimdi şöle bir yazayım tartışmak için;
1.Shisu nun gözleri olayında sol gözü hatırladığım Tobi Danzo dan alıp Tobi vs Konan savaşında ölmemek uğruna izanagi'de feda etti(ki o göz bu olabilir)
2.Adam ın Mangekuo su sanki bir çorba misali karışmış yani üstündeki bütün gözlerin gücünü kullanıyor olabilir, sonuçta danzo ile aynı olmaz.İzanagi kullanıldığında içindeki çakra şekil değiştiriyor ve bunu Sasuke rahatlıkla görebiliyor.Karin bile seziyorsa bunu Naruto hayli hayli anlar.
Benim görüşüm bu adam Itachi yi sevdiği için değil onun gözünü almak için öyle bir laf etmiş olabilir.Galiba Sharinganlar kişisel güç değil ailesel güç barındırıyor.
Edit:Hangi sayı hatırlamıyorum ama tobi Danzo nun cesedi üstünde birşeyler yaptığı bir sahne var o sahnede mi bilmiyorum diğer sharinganlarda vardı.
Tobi vs Konan da Tobi kendi deposundan başka bi sharingan ile izanagi yapiyordu sanirim. Bahsettiğin sharingan deposu gösterilirken masada yatanı da Sasuke olarak hatırlıyorum. Çok zaman geçti tabii, ben de yanlış hatırlıyor olabilirim.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Yok yok, dediğim gibi bunlar Obito'nun Sharingan deposunu patlattı. Kaguya'nın diyarı diye bir şey var ama o diyarda meyve yiyen başkası var mıdır bilmem zira o diyardakilerde çakra yoktu, başka bir diyar ise ve Kaguya üstü kişilker gelecekse 10 bölüme tamamlaması imkansız onu da geçtim zaten kaç yıl süren savaştan seri bitimiyle yeni çıkıldı bir savaş daha çekemem.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Kirewona
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Naruto,onepiece,bleach

Yeni seri çıkacak veya bölümler uzayacak ahada yazıyorum.4 bolumde savaş biterse oha amk.
Resim
Kullanıcı avatarı
alll4astar
Favori Manga: one piece , naruto
Favori Anime: one piece , naruto , shaman king

Beyler bence bu eleman uchiha klanını baş kaldırmaya ikna etti köy heyetinide onları yok etmeye sonra gelip bütün gözleri topladı obito ve madaranın planı büyü ihtimal ile bu elamanın planına yakın bir şey çıkacak bu yüzden gözleri ona verdi. İtachi mevzusu ise büyük ihtimal ile onun gözlerini almakla ilgilidir. şimdi ise sasukeden en güçlü sharingan var ve kızınada o göz sayesinde bir takım güçler geçmiş olabilir o yüzden bunlara saldırdı falan filan işte. ( Gerisini düşünmeye üşendim )
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

İkna etmesidir, Akatsuki bağlantısıdır mantıklı bence de.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
yolcu
Favori Anime: bleach

Madarayı, Haşirama pert ettikden sonra hayata bağlıyan mechul uchihalıyı :dry: , umarım bu kısa seriye dahil eder.Kişimoto...
Havada kalmışdı bu mechul abi de.Birde Kaguyanın diğer yetimi Hamura??? Bunlar bari böyle aydınlanırsa ii olur.
Kullanıcı avatarı
HadeS
Favori Manga: One piece, The breaker
Favori Anime: Bleach , Fairy Tail , Hellsing

Ooouu full kyubili naruto var bide. Bakalım etkisi ne kadar olcak.
Kullanıcı avatarı
tsubasaozoora
Favori Manga: Naruto, Shingeki No Kyojin
Favori Anime: Naruto, Shingeki No Kyojin, Akame ga Kill, Death Note, Tokyo Ghoul, Fullmetal, Soul Eater

yolcu yazdı:Madarayı, Haşirama pert ettikden sonra hayata bağlıyan mechul uchihalıyı :dry: , umarım bu kısa seriye dahil eder.Kişimoto...
Havada kalmışdı bu mechul abi de.Birde Kaguyanın diğer yetimi Hamura??? Bunlar bari böyle aydınlanırsa ii olur.
Kardeşim Hamura'yı The Last'ta aydınlattı zaten :)
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön