Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 4 Tartışma / 5 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
naruhina
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach, Shingeki no Kyojin, Full Metal Alchemist
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece,

Naruto bildiğimiz mükemmel sayılarla tekrar karşımızda!! Gerçekten sayıya söyleyecek söz yok. Naruto-sama'nın modu ve Sarada ile olan diyaloğunu çok beğendim. Chocho parazit olarak çıkmasaydı daha iyi olurdu :lol: Bu Shin denen velette Mangekyo Sharingan çıktı da Kamui mi yaptı yoksa başka bir uzay-zaman Sharinganı mı orası tartışma konusu. Yalnız sonunda Sasuke'nin yaptığı hareket, Naruto'nun Sarada ile olan diyaloğundan daha komikti :lol:

4 sayı çıktı, henüz ne Hinata ne de Himawari'den ses yok. Yamato, Orochimaru, Bee diğer kageler... Daha gösterilmeyen çok kişi var. Ah be şu biraz daha beğenilse de uzun bir seri olsa. Özlemişim Naruto'yu, okumaya doyamıyorum...
argon45
Favori Anime: -

Naruto'nun karizmasını cidden beğendim bu bölüm, hoş olmuş. Elimden çizim yeteneği gelse ilerideki bir karşılaşması için özel bir Rikudou Mod yapacağım Naruto'ya ama yok işte. Dikkat ettiyseniz SM+KCM var ama Sennin işareti yok, sadece gözde var yani RS modunda ama arkadaki toplar yok. Çizmeyi düşündüğüm mod ise topların yanında Kyuubi'nin dokuz kuyruğunun her birinin diğer bijuulara ait olarak resmedilmesiydi. (1 kuyrukludan Kurama'ya kadar)
Resim
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Uzay zaman tekniginin kullanildigi sayfaya tekrar baktimda gozumden kacmis olani farkettim. Meger teknigi kullanan o kucuk yaratikmis. Ayrica yaratigin mangekyo sharinganida Shininki ile ayni sekle sahip. Bu sebeple Shini ve yaratigin gozunun Baba dedigi adamin gozunun yansimasi oldugunu dusunuyorum. Sadece yansima degil tipki Nagatonun rinnegani gibi birbirine baglantililardir.

Hatta dusmanin mangekyosunu ozelliginin de bu oldugunu dusunuyorum. Yonetme, kontrol altina alma gucu. Ama sadece bu da degil. Kamui kullanabildigine gore birden fazla ozellige sahip.

İkinci teorimde Sakuranin jinçuriki olmasi yonunde. Bu yuzden dogum hastanelerde yapilmadi, hicbir kayit yok ve gizli tutulmus.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

eylem yazdı:Uzay zaman tekniginin kullanildigi sayfaya tekrar baktimda gozumden kacmis olani farkettim. Meger teknigi kullanan o kucuk yaratikmis. Ayrica yaratigin mangekyo sharinganida Shininki ile ayni sekle sahip. Bu sebeple Shini ve yaratigin gozunun Baba dedigi adamin gozunun yansimasi oldugunu dusunuyorum. Sadece yansima degil tipki Nagatonun rinnegani gibi birbirine baglantililardir.

Hatta dusmanin mangekyosunu ozelliginin de bu oldugunu dusunuyorum. Yonetme, kontrol altina alma gucu. Ama sadece bu da degil. Kamui kullanabildigine gore birden fazla ozellige sahip.

İkinci teorimde Sakuranin jinçuriki olmasi yonunde. Bu yuzden dogum hastanelerde yapilmadi, hicbir kayit yok ve gizli tutulmus.

Sakura neyin Jincurikisi olacak? 11 siKli ahtapot falan mı var manga da ancak keser onu.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Eyvallah admin bey abi. İki saniyede teoriyi sttin eyledin viran. Teorimdeki ciddiyeti ben bile bulamiyorum artik :/
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Yahu bişey değil, bu mal bu kızı kendisi gibi yapacak. İki bölüm önce dediğime gelecek heralde. Kızın psikolojisi belli, bulunduğu yaş dönemi belli. Eğer bu mal, inşallah arakadaşlarımın dedikleri gibi arakasında bişey gördü de sinirlensine getirecem ki hiç zannetmiyorum, böyle yaparsa eğer ahada kendisi gibi bi tane daha yolda haberi olsun. Umarım amcasına çekmiştir.

Birşey daha var. Yine iki bölüm önce zımbalı şaringanlı adamın bulunduğu yerin bir boyut olabileceğini söyledim. Çünkü mekandan çıkarırım öyleydi ki bu gün o evladın kullandığını gördük. Ben çocuğun Naruto'yu görünce topuklayacağını zannettim. Onun yerine mal trip atıp adama saldırmaya kalkıyor. Birde mesaj geliyor, diyor ki geri çekil tek başına o adamı alamazsın. La mal komple sülale gel yine alamazsın. Yeminlen burada çıkardığım bu uchihalar bir kaç akıllı adam hariç hepsi mal. Ben bu kanıya vardım. Yani adamın kızı geliyor. Şaringan açik. Ama bi çakra kontrolü yapıpta ulan bu kim demiyor. Direk git kıza saldırı hazırlığı yap. Anlamadığım şu şin denen çocuğa bile böyle hazırlık yapmamıştır.

Ama çıkardığım sonuçlar birer birer çıkıyor. Dur bakalım haftaya ne olacak. Benim temenni ettiğim umarım yine Juubi ve kanlı aya bağlanmaması bu meselenin. Sasuke diye başladılar amma...

Edit: amblem içinde bişiler dedim ama millet ilk bölümlerde saskeninkide öyle olduğunu dediğini dedi. Ben yine diyorum yarım uchihalığı temsil ediyor bence.

Note: Kaçırdığım birşey var yeni gördüm. Şu minik yartık ve çocuğun gözü aynı şekil. Yani bu adam pain meselesindeki gibi zımbalarını sırf yansıtmak için kullanıyor olabilir. Bir nevi yüzkseltici görevide olabilir. Ama gözlerin aynılığından çıkan şey şu siyah çakra çubuğu.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
Innocence
Favori Manga: D gray man, Bleach, Naruto...
Favori Anime: D gray man, Bleach, Naruto...

Evet gün geçtikçe daha da konu derinleşiyor ve seri 10 bölümden uzun süreceğe benziyor...
Shinden bahsedecek olursak, ms yeteneği var. Kamui yapabiliyor; bu 2 şeyle alakalı olabilir 1- Bu teknikler aktarılabiliyor olabilir ve akrabalarda benzer özellikler çıkıyor olabilir ki bu durumda obito'nun bir akrabası olabilir (İtachi'nin gözlerinin gücünü Sasuke'ye aktarması gibi/not: yanlış hatırlıyor olabilirim naruto-shippudenin başını hiç hatırlamıyorum) --- akraba derken klandaki herkes akraba ama biri halanın oğlunun dayısının kızı bla bla iken bazıları amca çocuğu yiğeni vs olabilir akrabadan kastım budur yakın akraba yani 2- Kamui gibi ama bambaşka bir boyutla alakalı olabilir.
Jubi'ye benzer yaratıkla ilgili bir teori vardı kopan kol olabilir diye bence de bu mümkün, ayrıca nasıl kuyruklu canavarlar sharinganla kontrol edilebiliyorsa bu da bir kuyruklu canavar parçası olduğundan sharinganla kontrol ediliyor olabilir. Ama kendi bilinci olduğu ve konuşarak/düşünerek Shini uyardığını düşünmüyorum muhtemelen zımbalı adam tarafından kontrol ediliyor. O lafları diyende zımbalı kişi.
Sarada açtı sonunda sharinganı-ki bunun için duygu patlaması bence yeterliydi, Sasuke ise kızını tanımadığına göre Sakura'nın hamile kaldığını bile öğrenmemiş olabileceği ihtimali var, tedbirli davranmak içinde soruyor.
Amblem konusunda da bende var ilk kitapların türkçe versiyonu Sasuke'nin amblemi de bembeyaz. Ama bu mevzuda birşeyler olabilir, açıklar herhalde mangaka.
Chochou azaltılsa keşke...
Naruto o kadar değişip olgunlaşmasına rağmen Sasuke konusunda hala küçüklüğünde davrandığı gibi davranıyor :) Arada bir değişmedğini görmek de güzel. Demek final savaşından sonra da savaşmamış ki zaten onun karşısına da kim çıkabilir :D
JessyJean
Favori Anime: Naruto

Off Özlemişim be narutoyu. Naruto hala naruto karakteri hala aynı. Sasukenin tepkisi çok değişikti ya hemen anlayıp kızı olduğunu normale döndürür kishi yada Itachinin sasukeye yaptığını Sasukede kızına yapıcak olabilir. Biiirde bir sorum var sharingan Duygu yoluyla açlıyorduda
İtachi küçükken nasıl bir duygu seliyle açtı sharinganını ve itachinin sharinganını erken açması bir yetenek göstergesi olarak lanse edildi hep seride.
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

JessyJean yazdı:Off Özlemişim be narutoyu. Naruto hala naruto karakteri hala aynı. Sasukenin tepkisi çok değişikti ya hemen anlayıp kızı olduğunu normale döndürür kishi yada Itachinin sasukeye yaptığını Sasukede kızına yapıcak olabilir. Biiirde bir sorum var sharingan Duygu yoluyla açlıyorduda
İtachi küçükken nasıl bir duygu seliyle açtı sharinganını ve itachinin sharinganını erken açması bir yetenek göstergesi olarak lanse edildi hep seride.
Ninja savaşı sırasında çocukluğunu geçirdiği için bir çok olay gördü. Köyün klandan daha önemli olduğunu kavradı küçük yaşta. O kadar küçük yaşta bunu kavrayabilmesi bile bir yetenek sanırım o zamanın Uchiha klanına bakılırsa. 8 yaşındaydı sanırım sezgilerininde Hokage ile aynı seviyede olması vs derken küçük yaşta sharingan açması yetenek denmiş olabilir. O değilde tekrar söylüyorum tüm sayfalarda Sarada 2 çanta taşırken kuleye girdiği anda sırtındaki çantası yok. Hata bir sonraki sayfa sadece bir kareye Sarada'nın sırtını çizmiş.
RuA
Favori Anime: ...

Bazı arkadaşlar filmden bahsetmiş o film hangi film acaba ismi nedir ne zaman çıkacaktır? Ek olarak Baruto nun yanındaki velette kimdir?
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön