Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 3 Tartışma / 4 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Bu mini seride Sarada nın gerçekleri araştırma çabaları ilerde sharingan değilde mangekyo sharindan açmasına sebep olacak gibi. Bunun anahtarıda Karin olacak galiba. Karin ile aynı gözlüklere sahip olması Karin in birşeyleri miras bıraktığı anlamına da gelir.

Bu sayıdan tek anladığım Akatsuki li elemanın ve onun oğlu nun sahte olduğu. Aynı zamanda mini seri olupta Naruto mangasının hızında olmasıda pek hoş değil. Herşeyi film e saklıyor gibi.
Kullanıcı avatarı
Carnage
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto Shippuuden, Shingeki No Kyojin

Kimse bahsetmemiş ama Kabuto, İtachi'nin hayal dünyasında kaldığı sıralarda ona nefretten hayran olmuş biriydi. Bu uğurda sasukeyi bile gitti ölümden kurtardı. İtachi'yi bunca sevipte Sasuke'den intikam almak isteyen yeni gelişmiş bir Kabuto'dan başkası aklıma gelmiyor benim. Neyse ilerlesin az daha görcez bakalım
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Obito Uchiha yazdı:
Mitsuki başka bir köyden geldiği söylendi. O yüzden Kakashi'nin çocuğu olması biraz zor.[/quote]

Başka köyden hatunla evlenip çocuk yapamaz mı Kakashi :)[/quote]

Kakashi bir avuç chakra ile yaşadığına şükretsin çoçuğu nasıl yapacak :lol:
:lol:
symblmyne
Favori Anime: Naruto

Yalnız göz zımbalanmış gibi değilde sanki hep açık tutulması gerekiyomuş gibi geldi bana.kakashinin aksine gözü sanırım hep açık kalması için zımbalamış gibi geldi bana
ekott
Favori Manga: Naruto - Bleach - Fairy Tail - One Piece
Favori Anime: Naruto - Bleach - One Piece - Fairy Tail - Tengen Toppa Gurren Lagann -
Ao no Exorcist

Narutonun son savaşında bi yerde bir adam onları izliyordu sanki bence tanımadığımız ama farklı biri çıkabilir. Hatta tam hatırlamıyorum 1. Hokage herkez ağaca hapis oldukdan sonra birini seziyordu.
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Wowowowo haram

Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Sanırım fark edilmemiş ama Naruto sennin mod'u kapatmış. Zaten koşarken açmıştı, şimdi de istediği zaman kapatabiliyor. Acaba şu an Hashirama seviyesinde midir bu konuda merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Sasukede tipki Madara gibi tek elle muhurleri yapiyor. E Sasuke Madaralastirilmissa Narutoda Hashiramalastirilmistir. Hashiramayi gecmis bile olabilir.
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

Ryuusa Bakuryu yazdı:Sanırım fark edilmemiş ama Naruto sennin mod'u kapatmış. Zaten koşarken açmıştı, şimdi de istediği zaman kapatabiliyor. Acaba şu an Hashirama seviyesinde midir bu konuda merak ediyorum.
eylem yazdı:Sasukede tipki Madara gibi tek elle muhurleri yapiyor. E Sasuke Madaralastirilmissa Narutoda Hashiramalastirilmistir. Hashiramayi gecmis bile olabilir.
Tüm evvelki Hokageleri geçtiğini Kakashi söylemişti zaten. Hashirama da buna dahil. Olabilirliği kalmamış, çoktan olmuş bitmiş bir şey bu.
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Bizim bahsettigimiz sey guc bakimindan onlari gecip gecmedikleri degil. Hashiramaya ait olan bir ozellige sahip olup olmamalari. Hashirama uber hizla sannin moda giriyordu. Acaba Narutoda uber hiza ulasti mi sorusunu soruyoruz. Olay Naruto Hashiyi guc konusunda gecti mi acaba? degil.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön