Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Zhei
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Bleach

M.B. yazdı:
Zhei yazdı:Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle Sarada'nın Orochimaru'dan olmasını isterdim :) sonuçta en uzun birlikteliğini Orochimaru ile yaşadı sevgili Sasuke.
Kardeşim ilk gördüğümde gülmekten dershane inledi. Ona bakarsan en sevgili durumunu Naruto ile yaşadı. Sonda el tutuşmalar felan. Bilirsin yani. O duruma bakarsak daha sapkın bir durum ortaya çıkıyor. Bu durumda Karine ne gerek var. Yine uzumaki uchiha ediyor. Üstüne bu durumda kız kaguya gibi bile olabilir. Kimse bunu dile getirmedi. :evil: :P

Geriye söylediklerin mantıklı. Ama ben kızı bu durumdan dolayı bıraktığını düşünmüyorum. Aslında sonuçta olayı bir şaringan açma konusuna getirbilir yazar. Benimde sonda beklediğim bir durum. Ama hikaye gerisinde Sasuke meselesine deyinecekler. Bi diğer bölümde çıksaydı bu durum biraz daha netleşebilirdi. Şu anda beklentideyiz hepimiz. Umarım biraz uzar.

Dostum Sasuke konusu ile devam edebileceklerini tahmin ediyorum. Hani ilkokulda türkçe derslerinde anlatıldığı gibi "ilk bölüm genelde şiirin temasıdır " mantığı ile ilerleyecektir. Ancak Sasukenin aile bağlarına bu kadar dikkat eden bir yapısı varken ailesinden 12 yıl gibi bir süre uzak durmasının mantıklı bir açıklamasını oturtamıyorum aklımda. Birinden korumak istiyor diye düşünsek "Tanrı" modunda 2 kişiler bırak çevrelerinden bir insana zarar vermeyi istemedikleri sürece aynı gezegende bile tutmazlar :). Dünyaya Naruto ve Sasuke tarafından "Barış" getirildiği ve huzurlu bir düzenin kurulduğunu varsayarsak acı, hüzün, minimum değerde sharinganın oluşmasını sağlayacak bir faktör var gibi durmuyor. O manada uzaklığın Saradaya sharingan açabilmesi için koyulduğu fikrim kendi zihnimde nedensiz bir şekilde güçlenmekte :). Ve Saradanın ebeveynlere gelirsek Naruto alemindeki tüm karakterlere bir miktar benziyor Sakura peyniri hariç Kalkıp mangaka " Sasukeden olma Sakuradan doğma Saradadır bu" dese bile inanasım gelmiyor açıkçası.
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

3 önemli nokta var gaiden de. Herkeste bunlar üzerinde yoğunlaşmış zaten.
1)Naruto nun çocukları
2)Sarada
3)Mitsuki

Ben de Sarada nın Sakura&Sasuke yapımı olduğunu düşünüyorum. Naruto nun son mangasında gördüğüm anda da hareketlerini direk Itachi ye benzetmiştim.

Boruto ve Himewari ile ilgili öngörülerde bulunamayacam çünkü her yere çekilebilir bi durum söz konusu.

Mitsuki için de Kakashi ye, Toneri ye ve Tobirama ya benzetenler olmuş. Bunlardan biriyle bağlantılı olabilir ama ben bi 4. kişi daha ekleyecem. 'Jiraiya-sesei!' İhtimal çok az ama sonuçta nihayi Ero-sennin den bahsediyoruz :D
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

türkçesi burda.

http://mangadenizi.com/read/naruto_gaid ... 0/1/page/1

türkçesini okuyunca karinin kızı olma ihtimali daha bi arttı gözümde :D
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Golden Week dolayısıyla manga çıkmıyor bu hafta. Alışmış tabi yeni jenerasyonda bile ilk sayıyı Golden Week arifesine denk getiriyor.

İlk mangadaki izlenimler her aile akademiden mezun olmadan çalışmaya başlamış. Naruto Sai ye tabi sizin gibiler çok çalışmak zorunda demişti doğru dedi Boruto ve Sarada Rikodu nun haleflerinin çocukları olduğu için hızlı gelişmeleri normal. Bakalım Cyborg Shino nasıl bir mezuniyet sınavı yapacak.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Abi o değil de kızın kıyafeti de aynı Karin.

[thumbnail]http://img2.wikia.nocookie.net/__cb2014 ... n_full.png[/thumbnail]

[thumbnail]http://i.imgur.com/iU41f5n.jpg?1[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Hayır aynı değil. Yanlarda yırtmaç gibi değil. Hem Sakura'nın geninken giydiği kıyafetin aynısı. Zaten onlar klasik japon şeysi. Tek fark uzun çorap gibi bi şey giymesi. Hem kıyafet nerdenn çıktı yaaww? Giyiniş ne alaka? Shannoro deyişini genleriyle kapmış, kıyafeti benziyormuş... Bunlar bir şeye delil olamaz. Gerçi shannoro belki olabilir. Yarım.
Ama japonlarn bu kıyafeti hoşuma gidiyor. Erkek giyse de cix oluyor. Onlarınki biraz uzun oluyor. Hanımlar giyince daha güzel oluyor. Hatta bazen ağız suyu akıtıyorlar. :evil: Bir adı var mı bu kıyafetin? (Sarada'nınki gibi olanlar. Gerçi onunki baya kısa)
Resim
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

mushroom yazdı:3 önemli nokta var gaiden de. Herkeste bunlar üzerinde yoğunlaşmış zaten.
1)Naruto nun çocukları
2)Sarada
3)Mitsuki

Ben de Sarada nın Sakura&Sasuke yapımı olduğunu düşünüyorum. Naruto nun son mangasında gördüğüm anda da hareketlerini direk Itachi ye benzetmiştim.

Boruto ve Himewari ile ilgili öngörülerde bulunamayacam çünkü her yere çekilebilir bi durum söz konusu.

Mitsuki için de Kakashi ye, Toneri ye ve Tobirama ya benzetenler olmuş. Bunlardan biriyle bağlantılı olabilir ama ben bi 4. kişi daha ekleyecem. 'Jiraiya-sesei!' İhtimal çok az ama sonuçta nihayi Ero-sennin den bahsediyoruz :D
Arkadaşlar bu mesajda Mitsuki hakkında yazdıklarımı The Last Movie yi izlemeden önce yazmıştım. Az önce izledim movie yi de Mitsuki nin Toneri nin oğlu olduğu kesine yakın gibi! Hinata nın mücadele bittikten sonra söyledikleri falan düşünülürse, artı yüz ve giyim benzerliği de had safhada. Toneri sonunda doğru yolu bulmuştu. Bir şekilde Outsutsuki soyunun da devam etmesi gerekir bence. Doğan çocuğu da eğitim ve dünyayı tanıma amacıyla Konoha'ya göndermiştir ve gizli tutulan bir bilgidir. Olaylar bu konu etrafında yürüyebilir!
Kullanıcı avatarı
rocker_tr
Favori Manga: Buyuden, Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi
Favori Anime: Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi

Resim

Resim

Jiraiya, Kakashi, Tobirama ve Kabuto'nun klanlarından olabilme ihtimalide var. Senjular ve Jiraiya geleneksel kiyafet giydiğini biliyoruz. Belkide Team 7 deki gibi Uchiya, Uzumaki ve Sakura gibi klan olmayan bir aileden oluşan takım olacak. Bunu zaman gösterecek.

Açıkçası ben en çok takımın başına geçecek sensei'yi merak ediyorum. ^^

Resim
Resim

Mangada bahsedilen bu konu üzerine Karin-Sanada olayında şöyle bir teori var. 5. ay da karnı şişeceği için bu teoride mantıksız kalıyor. Teoride Karin Sasuke den hamile kaldığı ve Orochimarun Uchiha bedeni istediği ve hele Uzumaki - Uchiha edeni ilgisini daha çok çekeceği için Sasuke'ye çocuğu verdiği üzerine. Sasuke ile taka ve akatsuki dönemi 5 aydan fazla bir dönemi kapsıyordur muhtemelen. Eğer yaptığı bir şey bir şey alıp tüp bebek gibi sonradan yapmadı ise ayrı konu.

Baruto'nun Naruto'nun aksine daha akademi döneminde kagebunshin yapması olayına gelirsek Jiraiya, Chunin sınavları finalinde konohamarunun öğretmeni, kakashinin dediği gibi Naruto chakrası ile kyubiyi bastırıığı gibi kyuubinin chakrasının Naruto'ya karışması nedeniyle chakrasını kontrol etmesi zor olduğundan chakrasını kontrol etmeyi öğrenesiye kadar doğru dürüst jutsu yapamadı. Uzun bir sürede jutsularını zorlanarak çok chakra harcayarak yaptı.
Resim
Kullanıcı avatarı
rocker_tr
Favori Manga: Buyuden, Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi
Favori Anime: Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi

mushroom yazdı:
mushroom yazdı:3 önemli nokta var gaiden de. Herkeste bunlar üzerinde yoğunlaşmış zaten.
1)Naruto nun çocukları
2)Sarada
3)Mitsuki

Arkadaşlar bu mesajda Mitsuki hakkında yazdıklarımı The Last Movie yi izlemeden önce yazmıştım. Az önce izledim movie yi de Mitsuki nin Toneri nin oğlu olduğu kesine yakın gibi! Hinata nın mücadele bittikten sonra söyledikleri falan düşünülürse, artı yüz ve giyim benzerliği de had safhada. Toneri sonunda doğru yolu bulmuştu. Bir şekilde Outsutsuki soyunun da devam etmesi gerekir bence. Doğan çocuğu da eğitim ve dünyayı tanıma amacıyla Konoha'ya göndermiştir ve gizli tutulan bir bilgidir. Olaylar bu konu etrafında yürüyebilir!
Muhtemel. Manga muhtemelen filmin giriş bölümü olacak gibi. Serinin bitmesiyle filmin başlamasıda bir olacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Takımın senseisi büyük ihtimal Konohamaru olur.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön