Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Ya bunu okumak ne nostalji oldu ya. :) Choji hayla cips yiyor. asfsfs : D Sakura'nın evi yanlışlıkla paramparça etmesi falan hüzünlendim bir an. Bu serinin uzun olmasını can-ı gönülden istiyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Ya ben bir şey soracağım. Himawari hakkında bir bilgi mi geçti göz gücü ile ilgili. Çünkü yabancı forumlarda da himawarinin Byakugan kullanma ihtimalinden bahsediliyor. Acaba bir bilgi mi geçti?
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

AleXiel yazdı:Ya ben bir şey soracağım. Himawari hakkında bir bilgi mi geçti göz gücü ile ilgili. Çünkü yabancı forumlarda da himawarinin Byakugan kullanma ihtimalinden bahsediliyor. Acaba bir bilgi mi geçti?
Aradım taradım yok malasef. O yüzden geçen verdiğim bilgiye ters düştüm. Galiba aklıma oradan geldi. Ama bazı sitelerde sırf saç rengine bağlanmış olarak söylenmiş birkaç bilgi var. Bilgilerin doğruluğu tartışmasız yanlış. Naruto nun çocukları da Hibrit. Ne olacağı muamma. :unsure:

Bir de aklıma gelmişken son sayfadaki resimden anlaşılacağı üzere Himewari nin gözleri abisine göre renksiz. Millet oradan çıkarım yapmıştı.

Sayfa: 700 burada.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Naruto evreninde huy ve hareket aktarimi bariz genetikle aktarilmis.Bknz:Sarada babasini hic gormemesine ragmen 701.sayfada akademide oturusu Sasukenin oturusuyla ayni. Alexiel arkadasimizda her zamanki gibi mukemmel aciklamis zaten.

Ayrica Kishinin bi Sarada cizimi ve yaninda aciklamasi ingilizceye cevrilmis. Simdi burdan atamiyorum arasaniz bulursunuz. Orda Saradanin Sakura&Sasukenin kizi oldugunuz soyluyor. Normal kiz tiplemesinden farkli karanlik bir tarafinin oldugunu onun diger bi deyisle Sasukenin kiz versiyonu oldugunu soyluyor. Sakuraya benzemesi icinde goz yapisi, yuz cehresi ve kiyafeti ona benzetilmis.

İsin ozu Sarada Karinin kizi degil. Buyuk bi ihtimal Saradanin sharingan uyandirmasinda bi yol hazirlanmis. Cunku Kishinin cizdigi resim yakinlastirilip bakildiginda sharingana sahip oldugu goruluyor. Ha olurda Kishi bunca aciklamasindan sonra Saradayi Karinin kizi yaparsa kendini trollemis olur :D
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

M.B. yazdı:
AleXiel yazdı:Ya ben bir şey soracağım. Himawari hakkında bir bilgi mi geçti göz gücü ile ilgili. Çünkü yabancı forumlarda da himawarinin Byakugan kullanma ihtimalinden bahsediliyor. Acaba bir bilgi mi geçti?
Aradım taradım yok malasef. O yüzden geçen verdiğim bilgiye ters düştüm. Galiba aklıma oradan geldi. Ama bazı sitelerde sırf saç rengine bağlanmış olarak söylenmiş birkaç bilgi var. Bilgilerin doğruluğu tartışmasız yanlış. Naruto nun çocukları da Hibrit. Ne olacağı muamma. :unsure:

Bir de aklıma gelmişken son sayfadaki resimden anlaşılacağı üzere Himewari nin gözleri abisine göre renksiz. Millet oradan çıkarım yapmıştı.

Sayfa: 700 burada.
Hyugalarda göz bebeği belli olmuyor ama Himewari de var. Yani iki kardeşte byakugansız bence.
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Bence yeni bir tür ortaya çıkacak: gözbebekli byakuganlar. :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Bana bunu yaptırmayacaktınız :lol:

Başlıyorum. Öhöm....

Sarada kimin çocuğu sorusu akla geliyor. En önemli sıkıntı gözlük takması. Ama yazılan databook üzerine sarada sasuke ve sakuranın çocuğu. Bu kız küçükken sarılık geçirmiş ve küvezde verilen solar mor ışık da gözlerini bozmuş diyemeyiz. Peki bu kızın gözleri niye bozuk.

Sebebi söylüyorum... Çakra aktarımı :lol:

Bildiğimiz üzere çakra bebeğin fiziksel özelliklerine etki ediyo. Bkz: naruto... Kurama çakrası yüzüne etki etmiş belli ki. Yoksa o yüzünde ki çizgiler Kushina ve ya minato dan gelme ihtimali yok.

Peki kabuto naaptı... Bakın naaptı.
► Spoiler Göster
Madaranın sasukeye verdiği ölümcül hasar sonucu kabuto izanami den kurtulduktan sonra çakrasını vererek sasukeyi kurtarmıştı. Orochimarunun dediğine göre sadece kendi ve sage çakrası yok birçok kişinin aldığı dna lar sonucu hibritiydi kabuto. Uzun lafın kısası saradanın oluşmasında sadece sasuke sakuranın payı değil hatta ve hatta sadece kabuto da değil bunca orochimarunun topladığı kekkei genkai dna sının payı var. Gözlükleri de belli ki kabutodan almıs :lol:

Öte yandan her hafta her gün her saat karinin çakrasından emen bir sasuke var karşımızda karinde gayet tabi etki etmiş olabilir :lol:

Sasuke şuan hibrit çakra durumunda o yüzden bu sonucu ben çok normal görüyorum.

Hayatımda ürettiğim en trol ve düşününce insanda mide bırakmayacak teoriydi, teşekkürler kishimoto.... :/
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

memoww, sana bir tek yorum yapıyorum:

"Süpersin" :D:D. Troll olabilir ama kendi içinde tutarlığı bir teori. Bende gözlüklerinin sebebinin "göz gücünü baskılamak" adına olduğunu düşünüyordum. Şu an farklı bir pencere açmış bulunuyorum sayende. :D:D
Dalga geçiyorum sanma. Hakikaten çok beğendim. :D
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

memoww yazdı:Bana bunu yaptırmayacaktınız :lol:

Başlıyorum. Öhöm....

Sarada kimin çocuğu sorusu akla geliyor. En önemli sıkıntı gözlük takması. Ama yazılan databook üzerine sarada sasuke ve sakuranın çocuğu. Bu kız küçükken sarılık geçirmiş ve küvezde verilen solar mor ışık da gözlerini bozmuş diyemeyiz. Peki bu kızın gözleri niye bozuk.

Bildiğimiz üzere çakra bebeğin fiziksel özelliklerine etki ediyo. Bkz: naruto... Kurama çakrası yüzüne etki etmiş belli ki. Yoksa o yüzünde ki çizgiler Kushina ve ya minato dan gelme ihtimali yok.

► Spoiler Göster
Madaranın sasukeye verdiği ölümcül hasar sonucu kabuto izanami den kurtulduktan sonra çakrasını vererek sasukeyi kurtarmıştı. Orochimarunun dediğine göre sadece kendi ve sage çakrası yok birçok kişinin aldığı dna lar sonucu hibritiydi kabuto. Uzun lafın kısası saradanın oluşmasında sadece sasuke sakuranın payı değil hatta ve hatta sadece kabuto da değil bunca orochimarunun topladığı kekkei genkai dna sının payı var. Gözlükleri de belli ki kabutodan almıs :lol:

Öte yandan her hafta her gün her saat karinin çakrasından emen bir sasuke var karşımızda karinde gayet tabi etki etmiş olabilir :lol:

Hayatımda ürettiğim en trol ve düşününce insanda mide bırakmayacak teoriydi, teşekkürler kishimoto.... :/
@memoww

Arkadaşım tek kelime ile söylüyeceğim.

"Mükemmelsin"

Daha iyisi bulunana kadar şimdilik aklımda bu olacak :woohoo: . Trollde değil bence mantıklı. Ama iyi güldüm şu solar ışık meselesine.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

memoww yazdı:Bana bunu yaptırmayacaktınız :lol:

Başlıyorum. Öhöm....

► Spoiler Göster

Gülmekten okuyamıyorum. Sarada herkesin çocuğu demediğin kaldı.
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön