Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Akippuden'mi Olacak !!!

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
ByKazekage
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto
İletişim:

Modlar ve Adminler Ya kusura bakmayın ama kimse yeni seriyle ilgili açık bilgi vermiyor kimse oralı olmuyor ben omrumu bu seriye verdim ve ulaşamıyorum bilgiye hep havada birşeyler dönüyor sizden ricam biraz olsun bilgilenmek çünkü son sayıda yeni bir serinin sinyali var ve açık açık yeni bir naruto serisinin geleceği tahmin ediliyor yalnız son seri ve ve son mangada fark edemediğiniz bir durum mevcut tamamiyle narutonun sonunda böyle birşey olacağı isimler ve ortam tamamiyle bir kurgu olmuş manganın dışında bir varsayım ve oraya kadar gelen hiç bir nokta anlatılmamış ve aktarılmamış naruto movie'de bunu zaten ne kadar aktara bilir ki ? ayrıca benim kesinlikle merak ettiğim serinin devamı herkes üzülüyor bağrıyor çağrıyor veya ağlıyor ama seri tekrar kaldığı yerden devam edebilir veya farklı bir karakter üzerinden aktarılabilir eminim ki de böyle olacak son sayıda sasukenin de gösterildiği bölümde sasukeyi takip eden neydi ? yani kesinlikle yeni bir sezon başlıcak ama nezaman :D oh beeeeeeee ya lütfen cevap verin öyle kaldırın konuyu :)
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
ResimResim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Adam seriyi bitirmek icin iki ayagini bir papuca soktu, niye Naruto'ya devam etsin? Koskoca bir zaman atlamasini tek bolume sikistirdi. :lol:
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Taktılar Akippuden'e tam unutulacak tekrar hortlatıyorlar. :lol:
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Yok bro yok çıkarsada kishiden çıkmaz,
Animatörlerden çıkar.

Ondan da bi bok olmaz afedersin...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Ben hala ichibi'yle alakali olan Naruto Shippuden filler'ini unutamiyorum. Adamlar filler konusunda da beceriksizler. Dragon Ball GT gibi igrenc bir sey cikar onlarin yapacagi isten.
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Konuyla ilgili bir gelişme olursa bilgisi aktarılacaktır.Şimdilik konu kilit.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön