Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 697 Tartışma / 698 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Sizce bölüm nasıldı?

Çok iyi
35
39%
İyi
17
19%
Normal
21
24%
Kötü
6
7%
Çok Kötü
10
11%

Toplam oy: 89
winans
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

ZeuDern yazdı:Sasuke fanboy değilim ama adam bizim mangada görmeye bile dayanamadığımız kezban Sakura'ya tahammül ediyo. Kız başlı başına juubi..
Juubi değilde bijuu :)) Gel gör eleman naruto için ise buji görevi görüyor :))) Bunun seriden çıkacağı yok, bari o zaman varsın sasukuna kavuşsun, yeterki bizim oğlandan uzak dursun :))
Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

@winans
Sen bayaa uzak kalmışın. Az çok açıklık getirelim
Obito Madara'dan 1ve 8 kuyruklunun çakralarının birazını alıyor ve kendisindeki kurama ile Naruto'ya aktarıyor.
Bijuuları chibaku tense ile mühürledi Sasuke ve susanooya bijuların çakralarını ekledi. Yani muamma değiller oldukları yerde duruyolar.
Asura mod Naruto'nun son hali 3 baş 6 kollu kuramanın aldığı şekil.
Hashirama'da Asura çakrası mokuton şeklinde çıktı piyasa.
Hatırladıklarımla yardımcı olmaya çalıştı.
Kullanıcı avatarı
zabuzamomochi
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Bleach Naruto One Piece Shingeki No Kyojin Hagane No Renkinjutsushi Mushishi

Portgas D Ace yazdı:Şöyle olabilir gelecek bölümde ; Sakura alana doğru koşturur durmadan FlashBackler falan, tam son sayfanın son karesinde oraya gelir ve şaşkın bir yüz ifadesi takınır. Gelecek sayıda 699 da yani Sasuke Naruto'ya el uzatmış kaldırıyor ve barışmış oluyorlar. Beklenir bir Son.

Bana kalırsa böyle birşey yapmaması lazım.Bu kadar yanar dönerlik olmaz arkadaş.Topaçmı oynuyoruz çevir döndür çevir döndür

Olması gereken şahsi fikrim : Naruto Sasukeyi dever tıpkı ilk karşılaşmalarında olduğu gibi Naruto o halde sasukeyi öylece bırakır.
Böyle bir kurgu olursa şahsen IT nasıl bozulacak o konuda şüphelerim var tabiki...

Ama Bir IT için Sasukeyi döndürmek topaç gibi çevirmekte olmaz
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Düşünsenize son anda beklemediğimiz birisi çıkıyor :) Jiraiya, kurbağa patron yada ne bileyim beklemediğimiz birisi. Biraz uçuk evet ama kishi son anda okuyucuyu heyecanlandırıcak ve Sözde 3.seriye bi alt yapı hazırlayabilir. ( Naruto, Naruto Shippuuden ) Bence hoş da olur ben jiraiya ile gülmek isterim ve geldiğinde sevinmek isterim yani itirazım olmaz :)

Her neyse mantıklı olmak gerekirse büyük ihtimal Naruto sağ eli ile karşılıcak Chidori yi ve Moviede ki elinin sargılı olma sebebi bu olucak. Öyle olmazsa birinin engelleme şansı da var yani malesef Sakuranın. İnşallah böyle bişey olmaz :/ Her ne olursa olsun ikisinin sonunda barışması lazım çünki insanları kurtarmaları gerekiyor. Bu arada ağaç hala çalışıyor mu acaba ? çünki akşam oluyor sanırım ( Tabi nasıl akşam olduysa anlıyamadım o kadar süre ne ara savaştılar ya ) eğer ağaç hala çalışıyorsa içinde insan kalmamış olması gerek :) zetsu ordusu.
Resim
Kullanıcı avatarı
ZeuDern
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuuden

zabuzamomochi yazdı:
Portgas D Ace yazdı:Şöyle olabilir gelecek bölümde ; Sakura alana doğru koşturur durmadan FlashBackler falan, tam son sayfanın son karesinde oraya gelir ve şaşkın bir yüz ifadesi takınır. Gelecek sayıda 699 da yani Sasuke Naruto'ya el uzatmış kaldırıyor ve barışmış oluyorlar. Beklenir bir Son.

Bana kalırsa böyle birşey yapmaması lazım.Bu kadar yanar dönerlik olmaz arkadaş.Topaçmı oynuyoruz çevir döndür çevir döndür

Olması gereken şahsi fikrim : Naruto Sasukeyi dever tıpkı ilk karşılaşmalarında olduğu gibi Naruto o halde sasukeyi öylece bırakır.
Böyle bir kurgu olursa şahsen IT nasıl bozulacak o konuda şüphelerim var tabiki...

Ama Bir IT için Sasukeyi döndürmek topaç gibi çevirmekte olmaz
Ama arkadaşın dediği çok ufak da olsa ihtimaller arasında. Sasuke sonunda Naruto'dan güçlü olduğunu düşünüp bırakabilir dövüşü. Zaten en başında bu yola girmesinin sebebi en güçlü olmak değil miydi sorarım size :)
cwc_cenk
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Grifthh yazdı:Düşünsenize son anda beklemediğimiz birisi çıkıyor :) Jiraiya, kurbağa patron yada ne bileyim beklemediğimiz birisi. Biraz uçuk evet ama kishi son anda okuyucuyu heyecanlandırıcak ve Sözde 3.seriye bi alt yapı hazırlayabilir. ( Naruto, Naruto Shippuuden ) Bence hoş da olur ben jiraiya ile gülmek isterim ve geldiğinde sevinmek isterim yani itirazım olmaz :)

Her neyse mantıklı olmak gerekirse büyük ihtimal Naruto sağ eli ile karşılıcak Chidori yi ve Moviede ki elinin sargılı olma sebebi bu olucak. Öyle olmazsa birinin engelleme şansı da var yani malesef Sakuranın. İnşallah böyle bişey olmaz :/ Her ne olursa olsun ikisinin sonunda barışması lazım çünki insanları kurtarmaları gerekiyor. Bu arada ağaç hala çalışıyor mu acaba ? çünki akşam oluyor sanırım ( Tabi nasıl akşam olduysa anlıyamadım o kadar süre ne ara savaştılar ya ) eğer ağaç hala çalışıyorsa içinde insan kalmamış olması gerek :) zetsu ordusu.

Jiaryya değilde kuyuganın öbür torunlarının yolunu izleyen bi kız çıksa fena olmaz yani şöle mantıklı konuşan kuvvetli bişiy ...

Aslında bırakıcan hepsi zetsu olsun (aradan bikaç parça alıcan tabi :):):) ), ne kavga kalır nede gürültü hepsi sasukeyle narutoya bağlı bi topluluk işte mutlak birlik ve beraberliğin yolu.
Kullanıcı avatarı
Heisenberg
Favori Manga: Naruto, Fairy tail,HunterxHunter,Tokyo Ghoul,
Favori Anime: Death Note,HunterxHunter

winans yazdı:Ooo Maşallah forum coşmuş, uzun zamandır böyle görmemiştim.

Obito madaranın içinden 1 ve 8 kuyruklunun bir parçasını alıp narutoya verdi, bitip tükenen çakra değilde bedeninin bir kısmını. Diğer kuyrukluların verdiği çakramıydı yoksa 1 ve 8 ve 9 kuyruklu gibi bedenlerinin bir parçasımı yorumlayamıyorum. Sasuk kuyrukluları mühürledi ve susanoya dahil etti, susano yok olunca kuyruklular nerede onu göstermedi kişi, muamma bıraktı.

Saskede indra gücü var ve bunu kullanıyor tıpkı madaranın kullandığı gibi, Hasirama ashuranın reankarnesi ve oda ashura gücünü kullanıyordu, peki narutodaki ashura gücü nerede? Narutodaki gösterilen güç kurama, içinden kuramayı alsan narutonun gücü nerede? O bahsedilen ashuranın reankarnesinin gücü nerede?

Narutonun çakrası kuramayı baskılamaya gidiyordu, fakat kurama ile arkadaş olunca artık çakrası kendisine kaldı. Buna örnek sage modda 2 FRS atarken, nejinin öldüğü bölümde sage modda 5 tane FRS attı. Bu narutonun kendi potansiyeli, ashuranın reankarnesinin potansiyeli değil bana göre.

Saske orocimarunun yanında eğitildi, yasak teknik vs engel olmadan ayrıca haplar vs derken kendisini geliştirdi ama bu bize gösterilmediği için biraz haksızlık yapıyoruz diye düşünüyorum.

Güç dengesi açısından bakınca sasuk narutonun dengi olamaz, fakat VS başlamadan önce dediğimiz gibi kişi ortaya böyle bir havuz problemi çıkarabilmek için narutonun musluklarının vanası ile oynadı. Bazen bunu yapıyor kişi.

Ayrıca sasuk jincuriki olsa bile yine de narutonun dengi olamaz bana göre.

Bu seri bittikten sonra umarım tez zamanda yeni seriye başlar kişi. Naruto 3 mesela :) Filmlerden tutunda anime mangalar vs hepsinde en tatlı yerinde bitiyor, mutlu sonla bitiyor, bitiyorda bari izleyiciye takipçiye o mutluluğu da biraz yaşatıp bitirsen.

Naruto zaten 1ve 8. kuyruklular hariç tüm bijuuların chakrasının bir kısmını aldı, bitmeyen chakra cinsinden,mesela kurama, asıl kuramanın 1/2 sini aldı ama bitmiyor, 2,3,4,5,6,7 kuyrukluların da atıyorum ki 1/8 ini almış olsun,1 ve 8 inde 1/8 ini almış olsun , ama bu chakralar kullandıkça tükenen türden değil, (Obito nun Kakashi'ye verdiği geçici chakra gibi değil),vede o tüm bijuuların bilinçleri ni taşıyor naruto, (Sora'daki Kurama'nın bilinçsiz chakra modeli)

O bijuulara bir şey olmadı chakra toplayabiilyorlar, sadece chakraları tükendi, Chibaku'dan çıksınlar hepsi bi deri bi kemik :D

Aynı zamanda Naruto'nun sahip olduğu chakra Ashura'nın chakrası gibi bol chakralı olması, başka birşeyi yok vede so6p senjutsusu kullanması,bu zaten Ashura'nın potansiyeli

Naruto'nun umarım 3. serisi çıkmaz, Kishi böyle güzel mangayı boka çevirdiği için 3. seri daha kötü olur diye sanıyorum
Kullanıcı avatarı
uchih@ it@chi_27
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Ya herkes son iki bölüm demiş, değil ya son üç bölüm olması lazım, bu perşembe çıkacak olan sayı ekimin 30'u oluyor. bir sonraki sayı kasımın 6'sı olacağına göre, kasım 10 pazartesiye denk geliyor bugün seri sona eriyorsa 10 kasımda bir bölüm yayınlanacak demektir. yani son üç bölüm olabilir. ya da belki dört de olabilir ama son iki bölüm olduğunu sanmıyorum, ayrıca sayfa sayıları artabilir manganın son sayılarında. :whistle:

Sasuke hanzosu hala boş bir umudun pençesinde kıvranıyor bizim Naruto bakalım kyuubinin nefretini göğüslediği gibi bu dingilin nefretini de göğüsleyebilecek mi? Gerçi ortada nefreti kalmadı da salak fikirleri hala kol geziyor ortalarda. Last movie'de ki görüntüsüne bakılırsa Naruto ne yapmışsa Sasuke'ye şeklini kaydırmış. en karizma giyinen en havalı karakterlerden biri olan sasuke, ilerde en tipsiz olarak çıkacak karşımıza. :woohoo:
Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

2 güne herşey ortaya çıkacak.
Ne olursa olsun savaş baya bi haşindi.
Yumruk yumruğa dövüş jutsu savaşından daha iyi bence.
İki baş karakter hıncını çıkardı.
Ne olursa olsun bitmesi dokunaklı.
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

Son sahne bana pek yabancı gelmedi.Hashi vs Madara'dan arak olabilirmi :D.Yerdeki Naruto klon asıl Naruto arkadan falan çıkar :D.Belki Naruto'da başka bir yolun olmadığını düşünür ve Sasuke'yi öldürür.Ama böyle olmaz tabiki.
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön