Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 695 Tartışma / 696 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Nasıldı?

Pekiyi
26
48%
İyi
10
19%
Orta
7
13%
Kararsızım
2
4%
Kötü
9
17%

Toplam oy: 54
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Güzel bölümdü. Kishimoto flashback ve geçmiş Sasuke ft. Naruto klişeleri olan yumruk tokuşturma, chidori vs rasengan hepsini yaptı. Klişeler bölümüde bitti artık haftadan itibaren şekilleniş var güzel bölümdü. Susano'o nun ninjutsu yapması biraz abesti ama Sasuke sonuçta B)

Naruto çok alttan alıyor henüz tam bir ağırlık koymadı. Önce bir taijutsu savaşı görürüz diye umuyordum ama öyle olmadı.

Bölüm güzeldi Kishimoto büyük oynuyor var bunda bir iş hadi bakalım..
Resim
Kullanıcı avatarı
crayz88
Coder
Coder
Favori Manga: Naruto
Bleach
Favori Anime: Naruto
Bleach
Devil May Cry

Bitmeye yaklaşan bir manga için bence bölüm idare ederdi , efektler hızlı hızlı geçiştirilmiş. Normalde olsa Naruto bir vurur arada 3 konuşurdu heralde. Neyse idare eder bir bölümdü bakalım neler olacak.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
naruhina
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach, Shingeki no Kyojin, Full Metal Alchemist
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece,

Bölüm gerçekten de çok güzeldi. Nedense Kishi'nin toparlayacağını düşünüyorum. Obito olayı, Madara olayını toparladığı için hala umudum var.
heartless48
Favori Anime: bleach

İlk defa yorum yazıyorum bence sasuke ters köşe yapacak abisi gibi ölümüne sebep olacak şekilde bu çakra olayını bitirecek ;nasıl olcak bilemiyorum ama kendini kesin feda edecek hem klanınına hem de kendisine olan nefreti saygıya dönüştürecek, narutofanboylar ne der o zaman acaba
TopSakal
Favori Manga: n
Favori Anime: n

JiraiyaFlash yazdı:Güzel bölümdü. Kishimoto flashback ve geçmiş Sasuke ft. Naruto klişeleri olan yumruk tokuşturma, chidori vs rasengan hepsini yaptı. Klişeler bölümüde bitti artık haftadan itibaren şekilleniş var güzel bölümdü. Susano'o nun ninjutsu yapması biraz abesti ama Sasuke sonuçta B)

Naruto çok alttan alıyor henüz tam bir ağırlık koymadı. Önce bir taijutsu savaşı görürüz diye umuyordum ama öyle olmadı.

Bölüm güzeldi Kishimoto büyük oynuyor var bunda bir iş hadi bakalım..
Kyubi modunda gudoudama kullanıldığını ele alırsak PS ninde çidori kullanması normal :laugh:
Hem sasuke elementleri(sahip olduğu ki şu anda 6 elementede sahip)şekillendirebiliyor ve herhangi bir şey üstünde kullanabiliyor.

Not:O zaman sasuke PS üzerinden shinra tensei, çakra ve jutsu emme gibi rinnegan jutsuları yapabilir.(İşte bu biraz abes olabilir :cheer: )
anshar
Favori Manga: air gear,naruto,fma,
Favori Anime: air gear,naruto,fma

4 bölüm kaldıysa eğer tartışacak pek bir şey kalmıyor hepsi piç olacak.
Gidişat TNJ doğru gidiyor flashbackler hep
Savaş izleyemeyeceğiz herkesin refahı için öpüp barışacaklar.
McMillian0110
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Heyt be naruto reizin kyuubisine urban aslan parçası susanoo kadar var :D ikisininde birbirine öldürmeye niyeti yok ama yine herkesde naruto birden dalcak indircek heh heh beklentisi var ama öyle bir dünya yok beyler :D bir arkadaşımız naruto kaguyadan sıyrıldı madaraya o kadar vurdu sasukeden nasıl sıyrılamıyor demiş :D naruto o dediklerini yaptı aslan gibi adam da karşısında da madarayı ortadan ikiye bölen sasuke var lan :D o limbo tekniğiydi sanırım narutonun başına çok bela olcak göremiyor farkedemiyor anında arkasında belirip geçirdi vallahi .Ama naruto yapar numarasını diğer bölüm. Ama ben tam güçleriyle ikiside savaşsa narutonun galip gelebileceğini düşünmüyorum iş savaşsa savaş zekasıysa itachi 1. sasuke 2.dir bana göre bu mangada narutonun süper yıkıcı gücü var ama kafa kafaya dövüşte sasukeyi indirebilme ihtimali zor ya bu dövüşün sonu belirsiz olur bence . ah be itachi reizz bırakıp gitmeseydin bizi nagatoyu 2 dakikada indirdiğin gibi bizim bu ergenleride tutup kafalarını birbirine vurup adam olun efendi olun lan deseydin. güzel bir bölümdü bakalım nasıl sonuçlanacak mangamız :evil: :P
Kullanıcı avatarı
aya511
Favori Manga: Naruto / Kaichou Wa Meid-sama
Favori Anime: Naruto - Kaichou Wa Meid-sama

Arkadaşlar konu ile alakalı değil ama size bir soru sorucaktım ... Rinnegan narutodan önce yapıldı mı ? Bir arkadaş daha önce animenin birinde rinnegandaki gibi halkalar gördüğünü söylüyorda animeyi bilen varsa ismini söyleyebilir mi ?? Şimdiden teşekkür ederim :) Bu arada narutonun kuraması ne ara o kadar büyüdü
Usui Felsefe yaparsa " Aşk , Tutku ... Neden böyle güç duygulara kapılırız ki ? ... Mantık bunları asla kabul edemez ve neyin mantığa uygun olduğunu bilerek kontrolü kaybedersin ... Yüreğinin derinliklerinde bu tamamen acı vericidir "
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Savaş tam beklediğim gibi başladı. "Naruto&Sasuke yumruk tokuşturup farklı bir boyutta konuşurlar, bu sırada savunmasız durumda olan sasuke Naruto'nun en güçlü atağı olan tnj tarafından alt edilir." diye düşünüyodum bakalım nasıl olacak :lol:
Ama sasuke, Naruto'nun hislerini biliyor. Tnj nasıl gerçekleşebilir bu durumda diye de düşünmekteyim..
byakugasharingan
Favori Manga: One piace
Favori Anime: Manga

Biri hayrına şu bölümün çevirisini yapıp buraya yazabilir mi hayrına. Fazla yazı yok zaten.
sasuke"...." gibi yazsanız biz anlarız zaten:)
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön