Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 695 Tartışma / 696 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Nasıldı?

Pekiyi
26
48%
İyi
10
19%
Orta
7
13%
Kararsızım
2
4%
Kötü
9
17%

Toplam oy: 54
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Sonunda birbirini anlıyorlar lan. Düşünsenize 700 bölüm sonunda mal Sasuke anladı :)

Susasoo chidori de güzeldi :side:

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ancak Naruto yine tam güç girmiyor Sasuke'ye. Heralde haftaya biraz konuşurlar sonra Naruto "nal ulan köpek" diye girer artık. Bana kalırsa ilk dövüşlerinin aynı senaryosunu göreceğiz. Tek değişen sonuç olur.

Bölümde bir şey yok hızlı bile geçti ama Mod kardeşler en azından son 5 bölümdür diye bir güzellik yapsa da sohbete izin verseler. Bitiyor sonuçta.Konuşmak istediğim çok şey var ama formata aykırı olur. Sevgiler...
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
BladesOfChaos
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Bleach

Sasuke atak yapıyo hep, Naruto yine kaplumbağa gibi amk. Anlamadığım şu Narutonun arkasındaki toplar neden 3 tane?
Resim
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Hırt bi bölümdü. Özeti bu işte hırt.
BladesOfChaos yazdı:Sasuke atak yapıyo hep, Naruto yine kaplumbağa gibi amk. Anlamadığım şu Narutonun arkasındaki toplar neden 3 tane?
Bi kaç tanesini madaranın limbosuna yapıştırmıştı bi iki tanesi de kara zetsuda gitti geriye 3 tane kalmış işte. Gerçi güzel soru ne yani totalde 9 tane hakkın var kullanınca yenilenmiyo mu bunlar öyleyse komikmiş.
Kullanıcı avatarı
tsubasaozoora
Favori Manga: Naruto, Shingeki No Kyojin
Favori Anime: Naruto, Shingeki No Kyojin, Akame ga Kill, Death Note, Tokyo Ghoul, Fullmetal, Soul Eater

Sasuke = Naruto'nun 3 topu

Naruto hala sakin davranıyor. Eğer işler zivanadan çıkarsa Naruto anında bitirecek gibi bir görüntü var güç olarak. Daha +9 rasengan devreye girmedi :/

Bölüm güzeldi, 16-17 sayfadan pek beklenti içine giremiyor insan final yaklaştıkça. Sanırım herşey filmde hallolur.
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

cwc_cenk yazdı:Kyubinin perfect susanodan çok daha küçük olması gerek.
Bence çuvallamışlar.
Hayir. O siradan bi kurama mod degil sonucta, 9 bijuu chakrasi var orda.
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Diyalog ve tabii ki bu serinin olmaz ise olmazı flashback üzerine kurulu bir bölüm daha. Kişimoto'nun var bir hesabı ama bakalım. Görüntü bize diğer mesajlarda söylendiği sonucu filme saklayacak ya da Hashi vs Madara gibi uzun bir çatışmanın bitişini gösterdiği gibi yansıtacak.

Sasuke yılanla birlikte yaşadı. Kendisi yılan oldu ve Orochimaru'yu ezdi. Danzo'yu yendi. Shinobi Dünyasının nasıl döndüğünü çok iyi anladı. Bu sisteme başkaldırışının nedenleri ortada. Naruto'da anladı bence içindeki çocuksu tarafından vazgeçmek istemiyor sadece belkide gördüğü acımasızlığın gerçek olmamasını diliyor. Madara ve Hashirama'nın amacı çocukların savaşta ölmediği okula gittiği bir dünyaydı. Kurdukları bu düzende Obito, Tobi'ye dönüştü. Hashirama'nın suçu olarak görülmesin ama diğer uluslar ile olan çekişme ve rekabet yine devam ettiğinden oldu bu olay. Nagato olayı da bu yüzden. Kagelerin öldürülmesini istemiyorum Sasuke umarım bundan vazgeçer. Ama kage sisteminin sonuna geldiği aşikar. Naruto'nun Sasuke'yi yenip var olan düzeni devam ettirmesi=yenilgidir. Bu yüzden Sasuke'nin devrimi gerçekleşmeli. İflas etmiş kage sisteminin yerine tek bir imparator'un devri başlamalı. Mangaka bunu işlemeyecektir tabii de bunun fikri bile ilgi çekici.
cwc_cenk
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Bence yanlış düşünüyosun.
Orada kuramanın yarısı var öbür yarısını sasuke zımbaladı.
Ozaman o kısmınıda alınca iki katı büyüklüğemi çıkıcak ?
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Ben beğenmedim. Bu dövüşü daha güzel beklerdim. Rinnegan teknikleri, narutonun senpouları gibi şeyler beklemiştim. Geninlerin bildiği goukakyuu tekniğini beklemezdim.
Naruto o vadiyi 2 saniyede yok edecek güce sahip. Tek elle 6 bijuudama rasenshuriken yaparken şimdi bijuu mod'da iki elle 1 tane bijuudamayla dalıyor. Geri duruyor resmen.

Rasengan vs chidori'nin yerini bijuudama vs susanno chidori almış. Yaratıcılığa bak.
Kullanıcı avatarı
Lamuchi
Favori Anime: -

Bende beğenmedim savaş çok yavaş gidiyor altı üstü beş sayı kaldı hadi onu da geçtim flashback attı araya.
Kullanıcı avatarı
HashiraMadara
Favori Manga: Naruto , Captain tsubasa
Favori Anime: Naruto Shippuuden, Captain Tsubasa, Death Note, Beyblade, Bleach, Yu-gi-oh, Naruto, Shingeki no Kyojin, Sword art Online

cwc_cenk yazdı:Kyubinin perfect susanodan çok daha küçük olması gerek.
Bence çuvallamışlar.
Dostum Madara Perfect Susonoo yu kyuubiye giydirmişti. Yani aynı denebilir boyutları.(Bu arada Perfect Susonoo elden ayaktan düştü önüne gelen Ps açıyor :) :D )
Resim

► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
I ' M NOT AFRAID
SLIM SHADY
EMINEM
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön