Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto 692 Tartışma / 693 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı

Nasıldı?

Mükemmel
72
69%
İyi
14
13%
Orta
6
6%
Kötü
5
5%
Berbat
7
7%

Toplam oy: 104
namkdmr
Favori Manga: Naruto,One Piece
Favori Anime: Naruto,One piece

[quote="İtachi__Uchiha"]
Minato'nun hediyesi Orochimaru'nun Uchiha tapınağında edo tensei yaptığında "Naruto'ya hediyesini verebileceğim"demişti.O zamandan sonra bu konuyla ilgili birşey olmadı.Hatta birçok kişi Kuruma'nın diğer yarısını verecek demişti.Yani daha hediye olarak ne verdi bilmiyoruz ve görmedik.Jiariya konusunda bende aynısını düşünüyorum.Adı çok geçti ama hiç gözükmedi.Bende o yüzden hediye olarak Jiariya ile ilgili birşey olabileceğini düşünüyorum.
Retasu
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Death Note

Simiramis yazdı:Sasukenin rinneganı biraz farklı ondan chibaku tenseiyi nagato gibi siyah top şeysi yapmadan kullanmış olabilir ki rineganıda farklı zaten
http://naruto.wikia.com/wiki/Rinnegan burdanda görebiliriz.Bi sonraki bölümde de RS narutaya büyük ihtimal bir p.up bırakıcaktır ya da narutoda diğer kuyrukluların chakrasının bir kısmı olduğundan onla idare edip yola devam eder,yine klasik ilişkilerde devam edilirse sakura kakashi araya girer ama benim öngörümde sasukeyi mühürlemekden yana yol izleyebilir bi sonraki bölümde(kishinin narutoya sasukenin rinneganını söktürüp bırakacağını hiç sanmıyorum).
The Last Movie'de Sasuke gözüktü, mühürleme olmayacak yani. Çok büyük olasılık tnj ile bitecek, savaş sonuçlanmayacak bile. Kakashi'nin bir şeyler yapacak hali kalmadı, adam kaç bölümdür Sakura'dan destek alarak ayakta. Sakura yine ağlar zırlar falan. 1 vs 1 olur bu savaş. Bir sonraki bölümde Hamura-Hagoromo ikilisini bekliyorum. Bence Naruto-Sasuke gibi onlara da böyle oldu. Hagoromo kaybolmadan ki en fazla 2 bölüm durur, Hamura'nın hikayesini öğrenmiş oluruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Sasuke EMS'a geçtikten sonra peşine kalabalık bir zetsu grubu takılmıştı. Dağıtmıştı oda hepsini. Rinnegan'ı da var artık. TNJ ye kaybetmesi absürt ötesi. Zaman ve mesafe limitli ışınlanan bir adam artık. Susano'o'dan crossbow ile amaterasu atabiliyor. Kara alevlerine yön verebiliyor. TNJ ye gidecek durumda değil. Sasuke çok ayrı bir seviyede artık Naruto varını yoğunu ortaya koymak zorunda. Harem ne jutsu ve kage bunshin gibi olayların çok ilerisinde sasuke. Genjutsu destekli chibaku tensei ile 9 kuyrukluyu alan adamdan bahsediyoruz. İtachi'yi görebiliriz belki de yeniden. Sasuke'yi frenleyebilen tek karakter abisi İtachi'den başkası değil çünkü.
En son Instructions tarafından 21 Eyl 2014 19:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
argon45
Favori Anime: -

Naruto vs Sasuke yeri değil aslında burası da yazmadan edemeyeceğim artık. Hiç kimse kusura bakmasın, Naruto ne kadar gerizekalı bir karakter olsa da Sakura ve Sasuke'ye karşı (genelde de öyle sayılır) güç bakımından Sasuke Naruto'nun yanına yaklaşamaz, şunun farkına bir varın artık. Mangada bize gösterilmedi diye herifin şu anki gücünün farkına varılmıyor bir türlü. Tekrar ve tekrar Naruto'nun sahip olduğu güçleri yazmaya lüzum yok, Sasuke'deki mevcut güçler Naruto'ya bir cacık yapamaz.

(Her defasında da söylüyorum bunu "mantıken". Kishimoto'dan bambaşka şeyler bekliyorum tabi, Naruto'nun Sasuke'den okkalı dayak yemesi gibi, malum.)
Resim
İtachi__Uchiha
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

@Instructions

Hacı gözünde sasuke'yi çok büyütüyorsun :) Naruto şuan Sasuke'den kat be kat ileri seviyede gücü var. Ha öldürme niyetinde olmayacağı için bu lafımı hiçbir zaman kanıtlayamayacağım ama unutmaki sasuke'nin rinnegan'ı güçleri gidip geliyor. Savaş sırasında Naruto'nun modu hiç bitmedi ama sasuke'nin gözünün gücünün bittiği oldu.(Obito'nun öldüğü bölüme bakabilirsin.)
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Dostum ben Sasuke alır demiyorum zaten. TNJ denen muhabbete gitmeyeceğini düşünüyorum ama. Naruto evreninde ki en uç 2 göz tekniği ile donanmış durumda. Naruto'nun istesin ya da istemesin kolay kazanacağını düşünmüyorum sadece. Manga sayısını hatırlamıyorum ama animenin son bölümünde gördük tam formuna ulaşmamış Susano'o eli ile Rikudou Obito'nun saldırısını durdurmuştu. Hee Sasuke dayak yiyerek yola gelecek adam değil duygusal bir gel git yaşayacağını düşünüyorum ben. Naruto belki İtachi ile olan karşılaşmalarından bahseder falan.

Ayrıca ekleme ihtiyacı duyuyorum 693'e dair olası Sasuke Vs Naruto'ya dair kapışma öngörümdür bu 2 mesajımda. Konu dışı değil yani.
Kullanıcı avatarı
inter.welet
Ace Of Spades
Ace Of Spades
Favori Manga: Naruto, Bleach, Death Note, Gantz, Death Note
Favori Anime: Naruto, Bleach, Full Metal Alchemist, Hellsing

693 çatlattı o kesin.Ama bence beklediğimize değmeyecek. Bol konusmalı (belki flash back) li bir bolum bekliyorum...
Resim
Resim
► Spoiler Göster
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Konu Dışı
Sasukenin gudoudama'yı durdurduğu falan yok. Mangada obitonun dokunduğu susanno toz oluyor. Painin yere tekme atarak yer altı kaynaklarından su fışkırttığı animeyi kaynak göstermeyin. Animede çok fazla hata var saysak bitmez.
Kullanıcı avatarı
lololo070707
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruo

argon45 yazdı:Naruto vs Sasuke yeri değil aslında burası da yazmadan edemeyeceğim artık. Hiç kimse kusura bakmasın, Naruto ne kadar gerizekalı bir karakter olsa da Sakura ve Sasuke'ye karşı (genelde de öyle sayılır) güç bakımından Sasuke Naruto'nun yanına yaklaşamaz, şunun farkına bir varın artık. Mangada bize gösterilmedi diye herifin şu anki gücünün farkına varılmıyor bir türlü. Tekrar ve tekrar Naruto'nun sahip olduğu güçleri yazmaya lüzum yok, Sasuke'deki mevcut güçler Naruto'ya bir cacık yapamaz.

(Her defasında da söylüyorum bunu "mantıken". Kishimoto'dan bambaşka şeyler bekliyorum tabi, Naruto'nun Sasuke'den okkalı dayak yemesi gibi, malum.)
Editörden özür dileyerek yazıyorum.Sasuke ve Naruto arasındaki güç farkını artık hiç bir konuda tartışmayalım lütfen güç farkıda fln yok saten.
Manga bunu bize açık açık söyledi.Göz gücü ve jutsuları tanrı seviyesinde olan Sasuke,Beden gücü ve çakrasıda tanrı seviyesinde olan da Naruto yani hep bi döngü var gene ying yang olayı.Birisi saldırıda üstü diğeri korunmada.Yani Narutonun ezik jutsuları,beden güzü ezik olan Sasukeyi alt edemez Ne de , Sasuke tanrısal jutsularıyla Naruto nun tanrısal beden gücüne zarar veremez hep bi döngü içinde Bu konuda burada bitsin lütfen.
Resim

Resim
argon45
Favori Anime: -

@lololo070707
Hiç kusura bakma ama; Yav he he.
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön