Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kingdom Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

[thumbnail]http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/f/2 ... 6ctw37.png[/thumbnail]

Kingdom (キングダム)

Yazar: HARA Yasuhisa
Çizer: HARA Yasuhisa
Dergi: Shuukan Young Jump
Tür: Aksiyon, Askeri, Drama, Macera, Savaş, Tarihsel, Yetişkin
Tip: Manga (Japon)
Yapım Yılı: 2006
Durum: Devam ediyor
Konusu: Efsanelerin zamanının(insanların ve tanrıların aynı kademede olduğu zamanların) üzerinden milyonlarca yıl geçmişti. Ayrıca azizlerin çağı da geride kaldı. Azizler çağında bir adam hırsıyla, tüm dünyayı yerinden oynatmıştı. Ve bu çağ, öyle bir çağdı ki; savaş amansızca 500 sene boyunca sürdü.
Xin adında genç bir çocuğun tek hayali tarihteki en büyük general olmaktır. Kingdom, bu Xin isimli çocuğun general olma yolunda yaşadıklarını anlatmaktadır.

Çeviri:Simita
Editör:Despair

İndirme Linki
Online Okuma

17. Tezuka Osamu Büyük Kültürel Ödülünü kazanmıştır.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Bu türden mangaları çok seviyorum ya.

Hikaye tamamdır, çizimler de yer yer kaliteli yer yer normal. Listeme aldım.
Çeviren arkadaşın eline sağlık, kolay gelsin.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Uzun zamandır parça parça okuyordum ama seriyi devam etme kararından sonra düzgün okuyayım derken güncele varmak üzereyim. Kingdom'ı şiddetle tavsiye ediyorum. Naruto, bleach yada ne bileyim Toriko bu serinin yanında halt etmiş (One Piece İstisna :) ). Benim gibi aksiyon ve savaş serilerini seven varsa okumasını tavsiye ederim. :)

Çizim ayrı güzel hikayesi de ayrı güzel. Slam Dunk'tan sonra çizimlerine bittiğim diğer bir seri diyebilirim.
► Spoiler Göster
Miko
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Turkce online okuma'da 42. bolum yok ve indirme linklerinde 30. bolumden sonrasi yok ilgilenebilirmisiniz ? Tesekkurler
Resim
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

http://www.solidfiles.com/folder/55d5d0785c/ İndirme linki bu. Online okumaya da bir ara eklerler inş.
Miko
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Sanirim kucuk bir guncel lazim konuya.
indirme linkini ekledigin icin tesekkurler.
Resim

“Serilerimiz” sayfasına dön