Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Liar Game Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Liar Game Resim Yazar/Çizer: Shinobu KAITANI

Tür: Dedektiflik, Psikolojik, Drama, Gerilim

Yayınevi/Dergi: Young Jump, Shueisha

Konu: Saf ve utangaç bir genç kız olan Nao Kanzaki, kendisine gelen paketi ve zarfı açtığında aklına bile gelmeyecek bir oyunun, istemeden de olsa bir parçası olur. Oyunun ilk bölümünde, kendisine verilen 100.000.000 Yen'i 30 gün boyunca korumak zorunda kalan Kanzaki, eski öğretmeni tarafından kolayca kandırılır ve elindeki parayı kaybeder. Bir anda 100.000.000 Yen borçlanan Kanzaki, çareyi hapisten yeni çıkan ve dahi bir dolandırıcı olarak bilinen Shinichi Akiyama ile anlaşmakta bulur.

Liar Game'den bir iki görüntü;
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Liar Game Oku veya İndir:
>> Online Okuma
ve
>>
Gizli İçerik
Bu forum gizli içeriği görebilmeniz için üyelik gerektiriyor.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Çok güzel bir mangadır,herkese tavsiye ederim.Kız başta sadece duygusal hareket ediyor olsa da ileride o da işi kapmaya başlıyor.Özellikle akıl oyunlarını sevenler için birebir.
Resim
Kullanıcı avatarı
brsykt
Favori Manga: Naruto,one piece
Favori Anime: Darker Than Black,One piece,Bleach,Death note

Tavsiye başlığında söylemişlerdi okudum güzel seridir zeka savaşları için bire bir.
En başta olaylar basit olsa da anlamak için kafa yorduğum oyunlar vardı özellikle gümrük şeysi.
Kız çok salak çizimler de çok daşaklı değil gibi ama okunması gereken bir seri.
Resim
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Seriyi devam ettirdiğiniz için teşekkürler. Önceden görmüştüm, pek de bakamamıştım. Şimdi tanıtımı görünce başlamaya karar verdim.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Death Note'u al 8789328913'le çarp
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Sevdigim mangalardandi, eskiden okuyordum da sonra cevirisini bulamadigim icin birakmak zorunda kalmistim yarida, bir ara devam etmeliyim mutlaka. Iyi hatirlattiniz :lol:
Concord
Favori Anime: ..

One outs izleyen biri olarak, ondan iyise bunda iş var demektir. One outs da olan epik zeka oyunları beni etkilemişti, death note dan fazla bile.
Resim
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Muhteşem bir yapım.Çizimleri pek hoş değil fakat bölümlerin ilerlemesiyle bunlara hiç takılmıyorsunuz.Başladığınız zaman devamı geliyor ve bırakamıyorsunuz.
Ek olarak bu yapımı Türkçeleştirerek Mangatürk okurlarına sunan arkadaşlara teşekkür etmek gerekir.Zor bir seri kolay gelsin :)
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

@Concord
One Outsdan çok farkı var bu serinin.
Forumdaki bir kaç arkadaşa da önerdiğim bir seridir kendisi.Bir nebzede tükettiğim nadide eserlerden.

Çeviriler için elinize-emeğinize sağlık.
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
Uranyum
Favori Manga: Bleach | Noblesse | Claymore | Feng Shen Ji | Tower of God | Dice
Favori Anime: Death Note | Bleach | Claymore | Shingeki no kyojin | Basilisk

7. bölüme kadar okudum ve devam etmek için tek bir sorum var.
Söylenildiği gibi yasal hiçbir zorunluluk yokken kız neden hala parayı geri vermeye çalışıyor ?
Aslında kız elindeki bütün parayı yaksa bile yasal olarak kimseye borcu yok. Sadece kendine bişey yapmalarından korkuyorsa polise gidip şikayet edebilirdi. :unsure:

“Serilerimiz” sayfasına dön