Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Life Is Money

Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Resim

Türü: Comedy; Drama; Psychological; Romance; Shounen; Slice of Life
Yapım Yılı: 2011
Bölüm sayısı: 15

Hayatta sahip olduğu tek yakını küçük kız kardeşi olan bir abi, ona ne derece sahip çıkar?
Hele ki bu kız kardeş, tedavisi 100 Milyon Yen olan ağır bir hastalığa yakalanmışsa...

İnsan zihni baskı ve strese ne derece dayanabilir? İçimizde derin bir yerde yara olan anılar, bir kaç kelimenin bizim hayatımızı tehlikeye atmasına yol açabilir mi?
Karanlık bir dünya, ölen kişi sayısınca artacak bir para ödülü, stres ve bir kumar.

Biricik kardeşi için hayatındaki her şeyden feragat etmiş esas karakterimiz, tüm ömrü boyunca hep kandırıldı ve aldatıldı. Kardeşini kurtarmak için eline geçen fırsatları bir bir elinden kaçırdı.
Şimdi son bir kez daha kandırıldı ve kendini psikolojik bir savaş içinde buldu.
Kendi gibi kurbanlarla beraber!?

Tek yapması gereken; hayatta kalmak. Sonuçta tehlikeli bir yerde değil. Silah yok, şiddet yok, saldırı yok.
Bunu başarabilecek mi?

Çevirisini ben yapıyorum.
Editör: mamoru

Life Is Money: İndirme Linki ve Online Okuma
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Yeni başladığım bir manga.Beğendim açıkçası.İnsan psikolojisinin boyutları açısından incelenmesi gerekir.İngilizcesine bakıyorum fakat çeviren arkadaşa ve editör arkadaşa emeklerinden dolayı teşekkür etmek gerekir.Kolay gelsin :)
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Güzel bişeye benziyor bi ara göz atabilirim.
Başarılar..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Serilerimiz” sayfasına dön