Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

"Nanatsu no Taizai" Günceli

Kullanıcı avatarı
hibarikasuya
Favori Manga: Beelzebub
Bleach
Favori Anime: Bleach
Hunter x Hunter

Güncel için teşekkürler :)

Not: Güncel yazısını okumadım kusura bakmayın. Bir hafta diğer günceli bekleyene kadar okurum artık.
Kullanıcı avatarı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter X Hunter
İletişim:

Teşekkürler.
Hocam lütfen skydrive'a yükledikten sonra günceli verin çünkü 2 gün oldu ama king of hell dışında hiçbir manga yüklenmemiş. Okuyucu indiremedikten sonra güncel vermek anlamsız oluyor.
galeme
Favori Anime: .

Alter yazdı:Teşekkürler.
Hocam lütfen skydrive'a yükledikten sonra günceli verin çünkü 2 gün oldu ama king of hell dışında hiçbir manga yüklenmemiş. Okuyucu indiremedikten sonra güncel vermek anlamsız oluyor.
Berserk de yüklenmiş. Hiçbir manga yüklenmemiş demen yanlış. :side:
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Aksaklıklar giderildi arkadaşlar,
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter X Hunter
İletişim:

galeme yazdı:
Alter yazdı:Teşekkürler.
Berserk de yüklenmiş. Hiçbir manga yüklenmemiş demen yanlış. :side:
Bersek'e bakmadığımdan dolayı onu görmemişim, pardon :D
Tekrar teşekkürler.
Yeni seri ve One-shot'ı da beklemekteyim :)
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Öncelikle üstlendiğimiz yeni seri geciktiği için özür dileriz.
Benim seriyi 1 gün geç teslim etmem, editleyen arkadaşın halihazırda başka serisinin olması vs derken biraz gecikti.
Sözde bugün okuyoduk. :whistle: Tabi ilk sayı olduğundan 58 sayfa. Buda gecikmenin bir diğer nedeni.

Bir diğer şeyse şu, bu seri benim ilk çeviri denemem ve ingilizcem pekte iyi değil açıkçası.
Özellikle cümleleri anlamlı bir şekilde yazıya dökme konusunda sıkıntılarım var.
Saolsun gruptaki arkadaşlar zorlandığım yerlerde yardımcı olmaya çalışıyorlar.
Onun dışında çok zorlandığım yerlerde akışı bozmadan kendime göre biraz törpüleyerek çeviriyorum.
Birde çeviriye biraz kendi uslubumu yansıtmaya çalışıyorum umarım garipsenmez.(tuzu biberi gibi düşünün.)

Her türlü eleştiriye açığım, kendi adıma elimden geldiğince iyi bir iş çıkartmaya çalışıcam.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Günceller” sayfasına dön