Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Rpg:Şeytanı Aramak! (RP Ekranı)

Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Kaptan kan tükürerek, "Kara Vurgun.... Şeytanın ininde... On oraya gömdüm." dedi güç bela, hırıldıyordu. "Celianda...Garp....Tsuru...onlara ulaşamadım..." dedi titriyor ve ateşi yükseliyordu ama hala ölmemişti. " Şeytan'ı arayın ondan korkmayın... yakında... başlayacak..."
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Jack'in dedikleri doğruydu. Kaptanın odasını aramak iyi olurdu. Aramak ise Ice'ın en iyi yaptığı şeylerden biriydi. Ayağa kalktı. Gideceğini söylemeye niyetlenmişti ki Kaptan konuştu. Ice duyduklarına şaşkındı ama onu en sarsan şey bir isimdi.

-Garp? Monkey D. Garp mı? dedi gayri ihtiyari.

Pelerin!

Hareketsiz kaldı bir süre. Duyduklarını bir araya getirmeye çalışıyordu. Sonra Kaptan'ın durumunun daha kötü olduğunu gördü.

-Ben odasına gidip ilaç bulmaya çalışacağım. Siz onunla ilgilenin lütfen.

Dedi ve koşarak kamaralara doğru ilerledi. kafasındaki binbir soru ile beraber.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Oturduğu yerden kaptanın ve diğerlerinin konuşmalarını uzaktan dinlerken kaptanın bir anda yere düşüşü ve sayıklamaya başlaması Ecloga'yı şaşırtmıştı. Diğerlerinin yanına gitmiş ve olanları düşünüyordu. Kaptan hala bir şeyler sayıklıyor diğer 3 lü ise bir şeyler yapmaya çalışıyordu. Ecloga da neler yapabileceklerini düşünüyordu. Kızın ona dönüp "Kaptanı kurtarmalıyız" demesine karşılık neler yapabilirlerdi ki.

"Yolculuğa çıkarken kaptandan haberimiz yoktu ancak şu bulunduğumuz durumda kaptanın yaşaması gerekli" dedi Ecloga, "En azından ulaşacağımız yere kadar bizi götürebilmesi gerekli." Ardından kaptana doğru eğildi, durumunun ciddi ve zehrin hızlıca yayılması halinde belki de kurtaramayacaklarını görüyordu. Ancak hala sorulara cevap vermeye çalışıyordu. Bu durumda, "Daha fazla konuşmayın Kaptan, konuşarak zehrin yayılmasını hızlandırıyorsunuz." dedi ve takım arkadaşlarına dönerek, "Zehrin nasıl tedavi edildiğini aramızda bilen yok mu?" diye sordu. Kimseden ses çıkmayınca durum anlaşılmıştı.

O anda kızın, "Ben ilaç bakmaya gidiyorum" demesi belki de bir şeyler yapacağını gösteriyordu çünkü yapabilecekleri başka bir şeyleri yoktu.

Bu arada gemi gidecekleri yönde ilerlemeye devam ediyordu. En yakın doktorun ise Kaptanın dediği iç sazlıklarda olabileceğiydi ve oraya doğru ilerliyorlardı.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

"Şeytanın ini ? Bu isimler kim ? " dedi Jack içinden. Leon kaptana konuşma demişti ama o ölmeden ondan alabileceği kadar bilgi almak yararına olcaktı.

- "Şeytanın ini nerede Kaptan? "
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Kaptan artık, konuşmalara cevap veremiyordu, elleri öfkeyle yumruk yapılmıştı, Gözleri çakmak çakmak bakışları durgundu.

Öte yandan Suzuki Kaptanın odasından bir çok şey bulmuştu (Araştırma: 16+3=19) Eski yıpranmış bir günlük, üzerinde silik bir G yazan bir den den mushi, Siyah bir den den mushi, Kabzasına gergedan işlenmiş işlemeli bir kılıç ve bir kaç üzeri çizilmiş ödül posterleri...

Ayrıca, bir kaç üzerinde anlamadığın tarzda ilaçlar, ufak bir nehir haritası buluyorsun tabi, köşede katlanmış Marine pelerini olarak şüphelendiğin o pelerin köşede katlanmış bir biçimde durmakta.

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist

Kaptanın odasına karıştırırken bir yığın aramadığı şey bulmuştu Ice. Üzerinde G olan dendenmushi kafasını kurcalıyordu ama bunlarla ilgilenemezdi. Bulduğu ilaçları kucağına alıp güverteye koştu. Koşarken ise düşünüyordu.

Kaptan kesinlikle eski bir Marine. Garp ismi ünlü Marine kahramanı Monkey D. Garp olmalı. Belki de üzerinde G olan denden mushi onu arayabilmesini sağlıyordur. O pelerin de o günlerden kalma olmalı. Kabzası işlemeli kılıç da kafamı kurcalamıyor değil...

Güverteye ulaşır ulaşmaz kaptanın yanına gidip yere oturdu.

-Kaptan, beni duyuyor musunuz?

Kaptandan ses gelmedi. Gözleri açıktı. Konuşamıyor olmalıydı.

-Konuşmak zorunda değilsiniz kaptan. Size ilaç getirdim ama ne olduklarını anlayamıyorum. Ben sırayla ilaçları size göstereceğim. Zehirlenmeye iyi gelebileceğini düşündüğünüz ilacı gösterirsem, gözlerinizi iki defa kırpın.

Dedi ve ilk ilacı eline alarak kaptana gösterdi.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor

Kaptan gözlerini kırpmadı, ama yeşil şişeye güç bela parmaklarını uzatarak vurabildi..

Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova

Kaptan yerdeki şişeyi göstermişti. Şişeyi eline aldı. Şuruba benziyordu. Kapağını açtı ve burnuna götürdü.

Berbat kokuyor. :X

Kaptana bu şişeyi içirmesi için dokunması gerekirdi. Bunu Ice yapamazdı. Yanındaki Jack'e döndü:

-Bay Stark. Ben kaptana zarar verebilirim. Şişeyi ona siz içirebilir misiniz?

► Spoiler Göster
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

-Bay Stark. Ben kaptana zarar verebilirim. Şişeyi ona siz içirebilir misiniz?

Jack cevap vermeden hemen şişeyi aldı ve kaptanın yanına eğildi. Başını kaldırdı ve şişenin içindeki ilacı Kaptan'a içirdi yavaş yavaş. "Başı da bayağı ağırmış... Umarım ölmezsin Kaptan..." dedi içinden Jack, kaptana ilacı içirirken.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

O silahı istiyorsa -ki tüm benliği ile istiyordu- kaptanı sağ tutmalıydı. O zor öğrenilen bir ne? Ne demek istiyordu?

"Kaptan kusura bakma," dedi, Jack ona ilacını içirirken. "ama sanırım üzerini arayacağım. Belki yardımcı olacak birşeyler çıkar, doktorun adresi gibi."

Aslında bir şeyler bulmayı beklemiyordu, amacı özellikle Kaptan'ın bacaklarını yoklamaktı. O silahın hala oralara bir yerlerde durduğunu ümit ediyordu. Eğer başka bir saldırı daha olursa, epey büyük bir avantaj sağlayacaktı.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kilitli

“One Piece” sayfasına dön