Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Rpg:Şeytanı Aramak! Bilgilendirme Başlığı

Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Karakterlerimizin geçmişini falan biz mi yazacağız? Bir de başlıkta konuşurken doğrudan karakterlerin ağzından mı konuşacağız. Yoksa 3. tekil şahıs olarak anlatıp onları mı yöneteceğiz?
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

muaet yazdı:Karakterlerimizin geçmişini falan biz mi yazacağız? Bir de başlıkta konuşurken doğrudan karakterlerin ağzından mı konuşacağız. Yoksa 3. tekil şahıs olarak anlatıp onları mı yöneteceğiz?
Bence o seçim bize ait. Ben mesela kafamdan belirledim. Düşüncelerimi farklı bir renkle yazacağım. Eylemlerimi de kendi ağzımdan anlatacağım. Muhtemelen GM'a kalan kısımları da 3. kişinin ağzından yazar kalemşör.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Meyve Hercai'ye çıktı, kendisi ile özelden görüşüp meyvesini belirleyeceğiz. Ayrıca rp olayıda hikaye yazar gibi olacak ama sadece karakterin gözünden anlatılacak. Celeb geç kaldın ama ilerleyen zamanlarda oyuna katılmanı umuyorum aklımda sana özgü bir karakter var onu sana verebilirim.

Örnek

Yorulmuştu, güneşin sıcaklığı güverteyi kavuruyordu. Alnından akan ter damlacıklarını elinin tersiyle silip gemi güvertesini silmeye başladı. "Bu ne zamana kadar sürecek." diye düşündü Johhny "Ne zamana kadar hizmetçi olacağım."
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
MrGranddy
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Death Note

Ben zamanında rpgturk de rp yapmıştım bayağı mesaj vardı herkes tanıyordu falan bakabiliyorsanız bakın uzumaki donomo :D Beni kabul ederseniz pişman olmazsınız tecrübeliyim rp konusunda saygılarımla...
Kilitli

“One Piece” sayfasına dön