Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Linç Oyunu #4 [Katılım Başlığı] [İptal Edildi]

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
Kifuba
Favori Manga: Naruto,Bleach,Death Note
Favori Anime: Bleach,Death Note,Avatar,Yu-Gi-Oh

Daha fazla katılım lazım.Hadi beyler hadi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Dr.M yazdı:Bunu dediğin için ilk sen eleneceksin....

İhtiyar bilge bu oyunda da olacak mı? B)
Kullanıcı avatarı
Gobal

ekle beni
Resim
muskalyn
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Death Note

Medivh yazdı:5. Falcı (1) Gerçeğin Gözü: Geceleri aktif

Gündüzleri köylüdür.
Her gece bir kişi üzerine gerçeğin gözü büyüsünü hedefler.
Gece bitince, hedefinin tarafını öğrenir.
Yabanilerin dışındaki kişilerde suikastçının kimliğini falcı aracılığıyla öğrenebilir. Bu da her şu kişi suikastçidir diyen kişiyi yabani ve falcı da yapmaz. Benim bu oyunu oynamak isteyen herkese tavsiyem 1.sayfadaki 1.mesajı çok dikkatli bi biçimde okumasıdır. Oyunu iyice kavrayıp bu oyunu oynamalıdır. Ama benim için hoş %100 oyunu bilmesede kimseyi küçümsemem, hor görmem.

Bana oyuna katılmamamı söyleyerek tavsiyede bulunan, önceki oyunların sayfasına gidip oradaki yazılanları okumamı tavsiye eden arkadaşlara tavsiyeleri için teşekkür ederim. Lakin onların da bu başlığın ilk sayfalarına gidip 1.mesajı dikkatlice okumalarını tavsiye ediyorum. Çünkü arkadaşların gözden kaçırdıkları var ve de bu oyun eskilerinden farklı, yeni karakterler var. Artık üçüzler değil ikizler var. Önceki oyuna göre artık kasap var.

Ha sakın banada falcı çıkıpda şu suikastidir derse yabaniler onu yer gibi bişey demeyin. Çünkü herkes kendine göre plan yapabilir. Burada planları tartışırsak oyunun hiç bir zevki kalmaz, herkesin planı anlaşılabilir ve de Dr.M'in dediği gibi :
Dr.M yazdı:Bunu dediğin için ilk sen eleneceksin....
ilk o kişi elenebilir.

Umarım anlaşılabilir bir mesaj yazmışımdır. Anlatım bozukluğuna sebebiyet vermek istemem.
İyi forumlar, iyi oyunlar
En son muskalyn tarafından 11 Ağu 2013 19:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

@muskalyn
Önceki oyunlarda biri yabaniler tarafından yenemezse eğer (hırsız, suikastçi veya rahip tarafından korunan kişi.) Örnek: "X kişisi yabaniler tarafından yenilemedi." Diyordu. Mesela önceki oyunda jiraiya-sama ilk gece yenemedi ve biz jiraiya-samanın çok aktif olmadığı için rahip tarafından korunma ihtimalini eledik, ya hırsız ya suikastçiydi biz de riske girip onu linç ettik, suikastçi çıktı. Eğer bu olay bu oyunda olsaydı kimse yenemedi yazacaktı yani jiraiya-sama yenemedi yazmayacaktı bu yüzden kimin hırsız veya suikastçi olduğu konusundaki nilgilerimiz daha kısıtlı olacak. Ayrıca burada ilk oyundan beri oynayanlar var oyuna öğrenip te katılın falan demişsin de eski oyunları biraz daha oku bence.
Resim
Medivh
Favori Anime: Shingeki no Kyojin

Herkesi ekledim de 9 kişi hala

carnac
muskalyn
Kifuba
Simita
Jiraiya-Sama
Zettai
equando
shikamaru2
Gobal

Katılım diğer oyunlara göre çok az.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Biraz daha ara verseydiniz keşke. Ben o yüzden naruto'nun 2. oyununu yapmıyorum. Biraz daha ara iyi gelirdi oyuncular için. Oynayanlara zevkli oyunlar :)
Kullanıcı avatarı
Vishnu
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Beni ekleme panpa.Size iyi oyunlar. :lol:

Not:(Post kasıyorum panpa çaktırma :lol: :evil: B))
muskalyn
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Death Note

Zettai yazdı:@muskalyn
Önceki oyunlarda biri yabaniler tarafından yenemezse eğer (hırsız, suikastçi veya rahip tarafından korunan kişi.) Örnek: "X kişisi yabaniler tarafından yenilemedi." Diyordu. Mesela önceki oyunda jiraiya-sama ilk gece yenemedi ve biz jiraiya-samanın çok aktif olmadığı için rahip tarafından korunma ihtimalini eledik, ya hırsız ya suikastçiydi biz de riske girip onu linç ettik, suikastçi çıktı. Eğer bu olay bu oyunda olsaydı kimse yenemedi yazacaktı yani jiraiya-sama yenemedi yazmayacaktı bu yüzden kimin hırsız veya suikastçi olduğu konusundaki nilgilerimiz daha kısıtlı olacak. Ayrıca burada ilk oyundan beri oynayanlar var oyuna öğrenip te katılın falan demişsin de eski oyunları biraz daha oku bence.
Bilgilendirme için sağol ama ben zaten bu durumu biliyorum.

Ben kimseye de ergence "Git, oyunu öğren de gel!" demiyorum. Demek istediğim gözden kaçan şeyler var.

Neyse bu konuyu daha fazla uzatmayacağım hele oyuna başlayalım o zaman daha iyi anlayabilirsiniz dediklerimi.
Ama bu oyun hakkındaki en büyük temennim herkesin olabildiğince oyuna katılması diğer bir deyişle aktif olmasıdır.

Eğlence dolu bir oyun dileğiyle...
Kullanıcı avatarı
carnac
Favori Anime: SNK

Şu tartışmaları oyuna saklayın da bir işe yarasın. Düşündüğünüz vakte zarar şunları yazmak için..
Katılım da yok nedense. Anlamadım gitti. :huh:
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön