Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Linç Oyunu #4 [Katılım Başlığı] [İptal Edildi]

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Bildiğiniz gibi üye olduğumdan beri hep aktifim. Katılmak istiyorum. Ayrıca geçen oyun katılıp sonra girmeyerek oyunun dengesini alt üst edenler katılmazsa sevinirim.
Resim
Medivh
Favori Anime: Shingeki no Kyojin

Ekledim herkesi.
Kifuba yazdı:Günün 7-8 saati aktifim.Ben de katılmak istiyorum.Sürekli aktif,geceleri aktif falan ne demek anlamadım.Açıklayabilir misin ?
Yeteneğin aktif olduğu süreler. Örnek veriyim.

Hırsızın gizlenme yeteneği sadece geceleri aktif. Gece ölmez, yaralanmaz. Gündüz gerçekleşen olaylardan etkilenir. Linç edilebilir. Cadının gündüz çalışan laneti onu öldürür vs.
muskalyn
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Death Note

Zettai yazdı:Bildiğiniz gibi üye olduğumdan beri hep aktifim. Katılmak istiyorum. Ayrıca geçen oyun katılıp sonra girmeyerek oyunun dengesini alt üst edenler katılmazsa sevinirim.
Aynen katılıyorum. Bazen 3. oyunun başlığına girip okuyorum. 3-5 kişi yazıyor. Geri kalanı yazmıyor. O zaman pek fazla zevki kalmıyor ki oyunun.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

carnac yazdı:Okçuyken yaptığın gibi yapacaksan hiç oynamayalım.. :P

Birader oynamayin.Keyfimden mi takip edemedim.Neyin elestirisini yapiyonuz.Millet oyun boyunca mesaj atmiyolar bi bok yaptiginiz yok.Gelmis bana laf yetistiriyon.Oynamicaksaniz oynamayin.Bayram bayram agresif yapiyonuz adami.
1. ve 2. gün isimiz vardi giremedik.Bunuda belirttim.Ayrica ben elenmeden öncede takip ettim ama erken elendim.....

Ben katilmiyorum vazgeçtim size iyi oyunlar.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Kurallara güvence vs. demeden kesinlikle rol açıklamanın yasaklanmasını ekleme şansımız varsa bende katılırım.

1. oyunda rol açıklayarak köylüler oyunu kazandı.
3. oyunda adam eksiği nedeniyle oyundan çıkmasaydım da büyük ihtimalle kazanıyorduk.Onun sebebi de rol açıklamaydı.
Kullanıcı avatarı
carnac
Favori Anime: SNK

D'versorio yazdı:
carnac yazdı:Okçuyken yaptığın gibi yapacaksan hiç oynamayalım.. :P

Birader oynamayin.Keyfimden mi takip edemedim.Neyin elestirisini yapiyonuz.Millet oyun boyunca mesaj atmiyolar bi bok yaptiginiz yok.Gelmis bana laf yetistiriyon.Oynamicaksaniz oynamayin.Bayram bayram agresif yapiyonuz adami.
1. ve 2. gün isimiz vardi giremedik.Bunuda belirttim.Ayrica ben elenmeden öncede takip ettim ama erken elendim.....

Ben katilmiyorum vazgeçtim size iyi oyunlar.
Neyin stresi bu arkadaşım? Sana oyuna katılım göstermedin mi dedim? Okçuyken suçlandın fakat savunma yapmadın, dolayısıyla kimse en ufak bir şüphe duymadan seni(okçumuzu) linç ettik. Neyin eleştirisinden bahsediyorsun sen?
Millet oyun boyunca mesaj atmıyorsa ben ne yapayım? Oynamakla yükümlüyüm. Oyun içerisinde katılım göstermeyen herkese eleştiri yaptım ben zaten. O zaman sana söylemediğimi anlayıp alınmadın şimdi mi alınıyorsun?
Oynamazsan oynama, sanki bana oynuyorsun...
equando yazdı:Kurallara güvence vs. demeden kesinlikle rol açıklamanın yasaklanmasını ekleme şansımız varsa bende katılırım.

1. oyunda rol açıklayarak köylüler oyunu kazandı.
3. oyunda adam eksiği nedeniyle oyundan çıkmasaydım da büyük ihtimalle kazanıyorduk.Onun sebebi de rol açıklamaydı.
Katılıyorum. Kasap gibi bir karakterin bunu yapması ayrı, asıl karakterin itiraf etmesi ayrı. Oyunu bitiriyorsun fakat zevki kalmıyor.
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Naruto rp oyununda ben kendi rolümü açıkladım yalan ile köylüleri köylü olduğuma inandırdım. O yüzden rol açıklamaya olumlu bakıyorum. Bu sayede de köylüleri açık ara ezdik. :evil:
Medivh
Favori Anime: Shingeki no Kyojin

Rol açıklama yasağına siz karar verin.
Rol açıklama yasak olursa kasabın bir anlamı kalmaz. Yabanilere de kandırma fırsatı veriyor ve naruto linç oyununda işlediğini gördük.
Yabaniler 3. oyundaki kadar güçsüz değil, güvence vermeden rol açıklama köylüler için biraz dengeleyici oluyor.

Siz bilirsiniz.

Öldürülemeyen karakterler için "Kimse yenilemedi."yi kaldırabilirim. Suikastçi çok güçlü olmuş.
muskalyn
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Death Note

Medivh yazdı:Rol açıklama yasağına siz karar verin.
Rol açıklama yasak olursa kasabın bir anlamı kalmaz. Yabanilere de kandırma fırsatı veriyor ve naruto linç oyununda işlediğini gördük.
Yabaniler 3. oyundaki kadar güçsüz değil, güvence vermeden rol açıklama köylüler için biraz dengeleyici oluyor.

Siz bilirsiniz.

Öldürülemeyen karakterler için "Kimse yenilemedi."yi kaldırabilirim. Suikastçi çok güçlü olmuş.
suikastçi nasıl çok güçlü açıklarmısın? kimse yenilemedi dedinmi herkes anlıyo olayı. pek güçlü tarafı yok

ve rol açıklamaya gelirsek; bu olmalı çünkü oyunu oyun yapan şey.. death note'da L, idam edilme hükmü yemiş bir mahkumu kullanarak kira'nın kaldığı semt/şehir' i tespit etti. mahkum ben L'im dedi. L harfiyle başlayan ismini açıkladı ve kira onu öldürdü. Halbuki L, o mahkum değildi. Bu tarz şeyler olmalı yoksa oyun çok kısırlaşır.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

@muskalyn
Kimse yenilemedi dendiği zaman sadece yabaniler vurdukları kişinin Suikastçi olduğunu biliyor.(Ayrıca Rahip'in koruduğu kişi veya Hırsız olma ihtimali de oluyor.)

Diyelim ki Suikastçiyi vurdular.Bunu ortaya çıkıp açık açık söyleyemiyorlar.Herkesin yaşadığını göz önüne alırsak %33 doğru kişiyi,%66 yetenekli bir köylüyü vurma ihtimalleri var.Köylüler bu riske girer mi ? Sanmıyorum.

Kısacası suikastçi gece ölmeyince ortaya çıkmıyor.
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön