Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Linç Oyunu #3 (Mezarlık)

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Bu başlık oyunda ölenler ve misafirler için açılmıştır.

Buradan oyunun geleceğini yönlendirmeyecek şekilde (şu kesin şudur, bu kesin budur) mesaj atabilirsiniz. Buna uyduğunuz şekilde istediğiniz şekilde takılabilirsiniz, bol .gifli capsli mesajlarınızı bekliyorum :evil:

Burası mezarlığımız. Tepedeki ev köyün ihtiyarının evi :whistle:

Resim

Ölü listesi;

Jiraiya-sama: 2. gün linç edildi.
En son Simita tarafından 30 Tem 2013 17:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

İhtiyar M. Akşam semalarında dışarıya çıktı, henüz ölen olmamıştı ancak, yakında buralar yine cesetle dolacaktı..
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Dedenin mezar taşı şimdiden hazır. :evil:

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

"Benden önce sen mezara gireceksin evlat ama yine güzelmiş" dedi Dr. M gülerek..

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Hokage_Minato'nun mezarı birden bire hareketlenmeye başladı. Toprağın içinden çürümüş bir el çıktı önce, sonrada fırlayan çürümüş bir beden. Mezarlığa baktı Hokage_Minato ve kendi kendine söylenmeye başladı. " Bu yeni nesil kemiklerimi sızlatıyor. Bizim kadar becerikli yabaniler değiller. " dedi hoşnutsuz bir biçimde. Dr.M mezarlıkta gezerken eski yoldaşını görmüştü. Hokage_Minato mezarına dönmedn önce Dr.M ye birşeyler söylemek istiyordu. " Yeni nesile yol göster, artık huzur bulmak istiyorum Cin!" dedi ve mezardan çıktığı gibi mezarına geri döndü.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor

"Tövbe estafurllah, kaç kere diyorum büyücü böyle oyunlarla oynamasın diye." dedi Dr.M açılmış mezarın üzerini kapatırken. "Ah kasap Minato, böyle ayağa kalkacak adammıydın sen diyerek mezarın üzerine kürekle toprak atmaya başladı.

Kullanıcı avatarı
Simita

Ölüye aç olan toprak, kendini jiraiya-sama ile doyurdu.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor

"Jiraya, yazık basit bir intikam ümidi çabuk sona eriyor ha." dedi Dr.M gülerek "Unutma bu dünya acımasızdır hiç bir zaman güçsüzlere yardım etmez." dedi ve Jiraya'yı gömdü.

Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Ulan sansima sokayim 15 adam icinden ilk gum beni sectiler. Adam gibi cikaramadik oyunun keyfini suikastci biraz gucsuz olmus. Elimden geleni yaptim yanima bir kac kisi cektim ama yetersiz kaldi.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
Simita

Jiraiya-Sama yazdı:Ulan sansima sokayim 15 adam icinden ilk gum beni sectiler. Adam gibi cikaramadik oyunun keyfini suikastci biraz gucsuz olmus. Elimden geleni yaptim yanima bir kac kisi cektim ama yetersiz kaldi.
Güçsüz değil de, şanssızsın diyelim.
► Spoiler Göster
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön