Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Linç Oyunu #2 (RP Başlığı) [8. GÜN]

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
-kingroad-
Favori Manga: Noblesse,Toriko,One Piece,Naruto,Bleach,Vagabond,Berserk
Favori Anime: Fate Zero,Death Note,HunterxHunter,Bleach,Naruto,One Piece,One Outs

Arkadaşlar cidden artık oyundan sıkıldım.Son kez bi inceleme yaptım ve son tahminimi yazıyorum.

Dr.M ---Büyücü
D'versorio ---Cin
Hokage_minato------Kasap
Avenged----Yabani
Hean_burak----ölümsüz(Ortaya çıktı zaten)

Bu liste dışında tek bir yabani köylü açıkta kalıyor.Onuda bilmiyorum.Köylüler versin birilerine oy.Bende onlara uyucam.Zaten artık durum 6-6 dediğim gibi tek bir hatamızda yenilicez.Biz cini öldürürsek bizden 1 kişi gidicek,akşamlarıda onlar bir kişiyi elicek.5-4 olucak ve yenilicez.O yüzden şu yazdıklarımı biraz dikkate alın ve cine oy atmamaya çalışın.Bizim tek kozumuz kaldı o da dev.Kimse devi bilmiyor.Yabaniler devi geceleri öldüremiyecek.Zaten gaarada kendini her gün koruyordur.Ama sayıca aza düşersek onlar bizi linç eder haberiniz olsun.

Bunlar son çıkarımlarımdı.Artık kafa yormucam bu oyuna.Zati hatamızda yenilicez.Gaarayı beklemeyi tercih ediyorum gene.
Resim
[wave=blue]Kizaru-Borsalino-Yellow Monkey[/wave]
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

@Kingroad, benim yabani olduğuma nerden kanaat getirdi hacı. Kendini savunmak için bütün isimleri verdin zaten. Köylü olduğuna inandığım tek kişi Gaara. Onun dışında senin de köylü olduğunu düşünüyordum son yazdıklarına kadar ama Dr. M'nin dediklerinin tamamına göz gezdirdikten sonra sanırım senin bir planının içinde olduğumuzu anlayabiliyorum. Artık kimin ne olduğu belli olsun çünkü ben de sıkıldım bu kadar bilinmemezlikten. Acil Linç Çağrısı : KİNGROAD
Kullanıcı avatarı
-kingroad-
Favori Anime: Fate Zero,Death Note,HunterxHunter,Bleach,Naruto,One Piece,One Outs

Arkadaşlar yanlış bi hesaplama oldu galiba.7-5 öndeymişiz.O zaman şansımız yüksek.Ve kalan 1 yabani dediğim kişiyi bulmaya gerek yok.Yukarıda verdiğim listeme güveniyorum.Yukarıda da yazdığım gibi gaarayı bekleme kararını aldım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Bir kere o kadar araştırdım diyorsun büyücü olan zaten teddy değil miydi? İlk günlerde avladık onu.Kaça kaç kaldığımızı bile şimdi farkediyorsun.Dostum günlere tekrar bak istersen.Sen ve hiç yazı yazmayanlar hariç herkesin yabani olmasıda ayrı bir durum.İlk diyordun sen kırmızı listedesin.Şimdi adım geçmiyor?Sürekli tutarsızsın listedeki birkaç kişi konusunda.Kusura bakma sendeyim bugünde.
-KİNGROAD-
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
typhon
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: Code Geass

Oy dağıtmayın D'versio'ya verin beyler. Son günlerde bu duruma düşmeye gerek yok.
Bir adamın rüyası asla ölmez!
Marshall D. Teach
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty

@typhon
7-5 durum typhon eğer D'versio köylü çıkarsa oyunu kaybediyoruz.Kingroad'ın sıralamaya dikkat et.İsteksizce bir yabani yedirdikten sonra bir köylü yedirdi.Daha sonrada ölümsüzü yedirdi.Bu sırada sürekli köylüler azaldı.Bugünde D'versio'yu yersek ve köylü çıkarsa oyun bitiyor.Ben şansımı Kingroad'dan yana kullanıcam.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
-kingroad-

Kafa kalmadı aq.Avenged'ı listeden çıkarın.Oyunu düşünmekten kafa bi milyon oldu.Son listemi yazıyorum :lol:

Dr.M ---Sihirbaz
D'versorio ---Cin
Hokage_minato------Kasap
Jimmy_mcnulty----Yabani
Hean_burak----ölümsüz(Ortaya çıktı zaten)

Dr.M de bir önceki mesajlarımda doğru şeyi yazdımda.Sihirbaz büyücü kafa karıştı.Kara büyücü'yü linç ettik zaten onu bende biliyorum jimmycim.
Arkadaşlar son atılan oylara bakmanızı diliyorum.Dr.M-Jimmy-Hokage hemen çaktılar oylarını bana :lol:
D'versorio zaten sana atıcam diyordu.Hepsi listeye cuk diye oturanlar.
Gaara gel yaz sana göre oyumu atıcam.
Resim
Kullanıcı avatarı
typhon
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: Code Geass

Bence Kingroad'dansa D'versio daha şüpheli. Ben hala D'versio konusunda ısrar ediyorum.
Bir adamın rüyası asla ölmez!
Marshall D. Teach
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
-kingroad-

La benim neyime şüphe ediyorsunuz hala onuda anlamış değilim.Çıktık dedik buz büyücüsüyüz.Kimse birşey diyemedi.Şu son sayfalarda atılan mesajları inceleseniz dönen oyunu anlarsınız.Gaara'nın bize uyucağını düşünüyorum.7-5 önde olduğumuz için bende D'versorio yazıyorum.Cin çıksa dahi kasap çıkma ihtimalide var.Sayıca üstün olduğumuz için birşey kaybetmicez.
Yabani kardeşlerim birlik olalım.Listeme sonuna kadar güveniyorum.Dediğim gibi şu son sayfalarda dönen oyunları anladığınız an bana güveniniz çoğalıcak zaten.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty

Yabani kardeşlerim birlik olalım diyen adamın neyinden şüphe edelim zaten haklısın :lol:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön