Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTürk Linç Oyunu #1 [Katılım ve Genel Bilgi]

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
13sukka34
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Favori Anime:Naruto-Death Note

Yabani mecbur beni yedi.Kimliğimi bu yüzden belli etmiyodum ama işte köylü arkadaşlar saolsun yedi beni :evil: Neyse 6ya tek kaldı bulsunlar artık.Ulan benim gibi birini yedirdiniz yaa :pinch:
Resim
Kullanıcı avatarı
Utku
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Death Note,Yu-Gi-Oh,Avatar,Bleach

Hadi köylülüler parçala Behçet yapın şu son Yabaniyi.
Resim
Kullanıcı avatarı
GaaRa
Favori Manga: Veritas,Vagabond
Favori Anime: Slam Dunk

Aga aslında oyunda tüm her şeyin üstüne yemin ediyorlar ben köylüyüm diye mecbur doğru söylüyor yemin etmeyenler de yabani olarak kalıyor eleniyoruz niye yemin ediyonuz bizi ortada bırakıyonuz la.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
13sukka34
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Favori Anime:Naruto-Death Note

Napalım amk. Bize de inanmıyolar B)
Şu oyundaki arkadaşlar benim son günkü mesajlarıma baksalar sonuca ulaşabilirler de nerdeee :whistle:
Resim
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

2. Oyuna bir özel karakter daha düşünüyorum diğerleriyle uyumlu olabilecek, bulduğum anda 2. oyun için katılım başlığı açacağım.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Ölümsüz yabaniye buff gelmeli.Şimdi bir insan ölümsüzse milletin önünde tekrar doğmaz mezara gömersin oradan çıkar.Buda şu demek oluyor.Mesela öldüğünde sıradan köylü olarak ismi geçmeli ölümsüzün.Diğer gün oyunu gizli kullanmalı.Gün sonu meydanda oy kullanırken falan diye hikaye anlatırken xxx kişi arkalarında belirdi ve oda sandığa oyunu attı falan diye laf geçip ölümsüz olduğu anlaşılmalı.Yoksa öldürüyorsun sonra bir daha öldürüyorsun.Adam 2 günde bir şey yapamıyor.
En azından 1 gün daha yaşama şansı olur ve yabaniler ortamı kızıştırabilir.Bakın işte köylü yedik yine şu x kişi yüzünden falan diye.
En son Jimmy McNulty tarafından 18 Tem 2013 20:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ElanMorinTedronai
Favori Manga: One Piece-Berserk-Naruto
Favori Anime: One Piece

Yabanilerin ölünce görevi açıklanmasın bence.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Oyun güzeldi,son anlarda bile şüphe bırakmayı başardık.Yaşasın kötülük. :evil:

Bir sonraki oyuna kayıt olabiliyorsak bende varım.
Resim
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Aynen bi dahaki oyuna beni yine yazabilirsin. Umarım yine gariban köylü olmam ama bendeki şansla kesin yine öyle olurum :lol: Bide yabanilerin saysını 1 veya 2 kişi artırabilirsin.
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Oyun bittiğine göre genel yapılan hataları yazabilirim soru kalmaz gibi bundan sonra.

İki tarafında oldukça güzel bir stratejisi var. Köylülerden başlayalım; Büyücü ilk gün kimliğini açıklardı, ve şövalyeden gece için koruma isterdi, en azından şövalye ölene kadar, bulabildikleri kadar kişinin rolünü açıklayabilirdi, bu arada başka bir kişi daha büyücü olduğunu iddia edebilirdi ama bu kesinlikle köylü biri olmazdı. Eğer ben büyücüyüm diyen 2 kişi çıkarsa 2sinden biri kesin yabani olduğu bulunurdu, yabani bulma ihtimalleri %25 ten %50ye çıkardı. Şövalyenin alacağa riske kalırdı burda olay, doğru kişiyi tuttururlarsa 1 yabani + kesin büyücünün kimliğini öğrenirlerdi. Şövalye ve diğer kahramanlar ise fazla göze batmamalıydı, bir kahraman kaybetmek büyük bir kayıp olurdu.

Yabaniler tarafına gelince de, ilk geceden itibaren kara büyücü ile herhangi bir kahraman bulmalıydılar, buldukları anda, kasapla cesedi yokederler ve aralarında ölümsüz olan bu kişinin rolüyle ortaya çıkabilirdi. Eğer inanılmazsa bile linç edildiği taktirde, kara büyücü 2 kişinin rolünü öğrenebilir ve 2 kişiyi daha yiyebilirlerdi. Yani her planda ölümsüz ön planda olmalıydı.

Genel olarak hata ise, çok mesaj atana şüphe ile bakıldı, ve buna göre oldukça güçlü bir müttefik kaybettiler. Ama bu benim için güzel oldu, mecusi buglu bir karakterdi.

Ama güzel vakit geçirdiğimizi ve tecrübe olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim katılanlara
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön