Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hellsing - Dark of The Past Ops (Role Play) (RP Ekranı)

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
Kızıl Şaman
Favori Manga: Mahouka Koukou No Rettousei
Favori Anime: Fate Stay Night

Lark, Albayın peşinden odadak çıktı ve ilerlemeye başladı. Onlar ilerledikçe, etraftakilerin fısıltıları artıyordu. Ve garip bir şekilde de, Lark bu fısıltıları net bir şekilde duyabiliyordu. Sanki bütün sezgileri bir anda katlanarak artmış ve daha duyarlı hale gelmişti.

-Bu o mu? Yani Albay'ı kurtaran...
-O kadar çok belli ki?
-İnsanı korkutuyor. Tehlikeli bir savaşçı...
-Nathan'a karşı hiç bir şansı yok, zavallı...

Lark başını eğip, onları duymazdan gelmeye karar verdi. Bakışlarını tam önüne, yani Albaya kaydırıp, ilerlemeye devam etti. Albay bir kapının önüne geldiğinde durdu ve Lark'a baktı. Bu sırada Lark, içeride yapılan konuşmayı duymaya başlamıştı;

-Peki ya çocuğuna gebeyse?
-Bu imkansız! Vampir kadınlar hamile kalamaz.
-Seras bir istisna... Onun tohumu varken değil hamile kalması, kendi klonunu bile yaratır doğurup.

Lark kafayı yemek üzeri olduğunu hissetti. Kesinlikle birşeyler yanlış gidiyordu. Şu anda bu konuşmaları duymaması gerekiyordu. Normal bir insanın, kapının ardındaki konuşmaları bu kadar net ve beyninin içinde duymasının mümkünatı yoktu. Birden bire ne olmuştu da Lark bunları duyuyordu. Kesinlikle, Lark'ta bir yanlışlık vardı şu anda!

"Girmeye hazır mısın?" diye sordu Albay. Lark gergin bir şekilde gülümsedi. "Aslında değilim. Ama seni o manyak herifle yalnız bırakamam! Sana demiştim, seni her yerde takip edeceğim. Buna, yarı robot bir oğlu olan kibirli bir komutanın odası da dahil...".
Kullanıcı avatarı
onatcan3
Favori Manga: Hellsing
Favori Anime: Guardian Angel

Teşekkür ederim.

Dedi bir tebessümle. Minnettar bir biçimde Lark'a bakarken, bu sırada odadan bir anda Nathan çıktı. Burnuna bir bant yapıştırmıştı.
Seras ile gözgöze geldiler bir anda. Nathan'ın sinirli ve duvar delen bakışları, Seras'ı bir anda sindirmiş ve ezik bir hale getirmişti. Seras mahçup bir şekilde başını öne eğerken, Nathan bir anda Lark'ın kulağına fısıldadı hızla ona yönelip:

Dua et ki, onun tohumu var. Yoksa şuracıkta ikinizin kalbini söküverirdim.

Ve hızla ikisinin ardından sıyrılıp giderken, komutanın sesi yankılandı:

Gir! Sadece sen, Seras...

Seras, odaya girerken Lark'a "Kal" işareti yaptı. İçeri geçtiğinde Seras, Lark hala konuşmaları zihninin içinde duyabiliyordu.
-Teğmen Lark ile aranızda ne yaşandı?
-Hiç... Hiç bir şey, efendim...
-Asker, doğruyu söyleyeceksen şimdi söyle, aksi takdirde olacaklardan sorumlu değilim.
-Yemin ederim efendim! Hiç bir şey yaşanmadı!
-Peki, öyle olsun. O nerede?
-Kapının orada kalmasını emrettim.
-Onunla muhattap olmak istemiyorum şahsen. Tohumun onu sevdiyse, bir terslik var demektir.
-...
-Ne o? Sustun?
-Karşılık vermem, *yutkunma sesi* gerekiyor muydu efendim?
-Asker... Canım sıkılmaya başladı. Hemen görevinizi vereceğim.

Sonra bir anda, Lark gelen sesle kendine geldi.

Evlat, şu yeşil saçlıyı alsana!

Başını çevirdiğinde göreceği, sırtında Tornado'yu taşıyan bir sıhhiye olacağıydı. Tabii bu sırada yavaşça onu yere indirmekteydi.
Kullanıcı avatarı
Kızıl Şaman

Lark, şu Nathan bozuntusuna cevap verecek zaman bulamamıştı. Şerefsiz herif, Lark'ın kulağına fısıldar fısıldamaz çekip gitmişti. Eğer bu karargahta biraz daha kalırsam, sonunda bu herifi hurdaya çıkartacağım dedi içinden. Lark, Albaydan gelen emir doğrultusunda, kapı önünde beklerken, garip yeteneği de hala devam ediyordu. Bu sayede, içeride konuşulanları duyabiliyordu.

-Teğmen Lark ile aranızda ne yaşandı?
-Hiç... Hiç bir şey, efendim...
-Asker, doğruyu söyleyeceksen şimdi söyle, aksi takdirde olacaklardan sorumlu değilim.
-Yemin ederim efendim! Hiç bir şey yaşanmadı!
-Peki, öyle olsun. O nerede?
-Kapının orada kalmasını emrettim.
-Onunla muhattap olmak istemiyorum şahsen. Tohumun onu sevdiyse, bir terslik var demektir.
-...
-Ne o? Sustun?
-Karşılık vermem, *yutkunma sesi* gerekiyor muydu efendim?
-Asker... Canım sıkılmaya başladı. Hemen görevinizi vereceğim.

Lark gözlerini devirdi. Bu Elris'ler ailecek sinir bozucuydular. Acaba bu manyakları seven var mıydı teşkilatta? Albay'a karşı olan davranış biçimleri ise, Lark'ı daha da kızdırıyordu. İkisini de tereddüt etmeden öldürebilirdi Lark, eğer fırsatını yakarsa... Tabii, bunun için önce Albay'dan izin alması gerekiyordu. Sonra, bir anda arkasında birinin sesini duydu. Sırtında yeşil saçlı elemanı taşıyan bir sıhhiye, Lark'a bakarak konuşmuştu. "Evlat, şu yeşil saçlıyı alsana!"

Lark omuzlarını silkip, başıyla zemini gösterdi. "O pislik herifi yere bırakabilirsin". Lark, bu sırada yeşil saçlıyı inceledi. Kendinde değil gibiydi. Pislik herif, aslında Lark'ın umurunda bile değildi. Kafasına dayanan silahı hala unutmamıştı Lark. Ve unutmayacaktı da. Bu yeşil kafalı anguta bir daha güveneceğini düşünmüyordu. Bir gözü, daima bu herifin üstünde olacaktı...
Kullanıcı avatarı
onatcan3

Siz vampir avcıları...

Diye homurdanıp giderken sırtındaki adam ile yüzü sargılı sıhhiye, Aurelia'nın sesi yankılandı tekrardan zihninde Lark'ın.

Ona iyi davranmaman, kıçına tekme yemene neden olabilir. Dikkatli ol...

Tabii bu sıra Seras odadan çıkmıştı. Biraz gergindi, yüzünden okunuyordu.

Yeşil saçlı olmadan, alana gitsek iyi olacak.

Dedi ve yürümeye başladı. Bu sırada bir dosya tutuşturmuştu eline. Kapağında şu yazıyordu:

Geçmişin Karanlığı: Özel Harekat Operasyonları
Görevliler:1. Avcı Ekibi - S.Victoria
Kullanıcı avatarı
Kızıl Şaman

Lark, hemen albayı takip etmeye başladı. Albay, elinde bir dosyayı taşırken, hızla ilerliyordu.

"Efendim, iyimisiniz?" diye sordu Lark. Albayın, o aptal komutanla yaptığı konuşmadan sonra nasıl olduğunu merak ediyordu...

Gri gözleri endişeli bir şekikde bakarken, Lark elini saçına götürdü ve gülümsemeye çalıştı...
Kullanıcı avatarı
onatcan3

Komutan ile konuştum. Sence nasıl olabilirim?

Biraz bozgun bir biçimde söylemişti bunları. Sonra kızardı aniden.

Özür dilerim, niyetim seni terslemek değildi...
Kullanıcı avatarı
Kızıl Şaman

Lark sırıtarak albaya baktı. "Önemli değil efendim. Beni istediğiniz kadar azarlayabilirsiniz. Eğer bu kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaksa, siz yorulmayın diye kendimi bile azarlayabirim!". Sonra kaşını kaldırarak biraz düşündü. "Gerçi biraz deli gibi gözükürüm bunu yapınca. Ama sizi gülümsetmek için bunu yapmaya değer!".
Kullanıcı avatarı
onatcan3

Seras gülümserken Lark'a, ilerlemeye devam ediyordu ikili. Bir süre sonra, Seras dosyayı Lark'a verdi incelemesi için.

Öncelikle, gideceğimiz yer eski bir hurdalık...

Dedi Seras yüzünü buruşturarak. Söylenenlere göre, orada karşılaşacakmışız şu günle ilgili olanlarla. Bir an için durdu Seras, donuk bir ifadeyle. Düşünceli bir hali vardı.
Kullanıcı avatarı
Kızıl Şaman

Albay dosyayı Lark'a uzattığında, "Öncelikle, gideceğimiz yer eski bir hurdalık..." dedi... "Söylenenlere göre, orada karşılaşacakmışız şu günle ilgili olanlarla". Lark dosyaya bakarken, Albay aniden durdu. Yüzünde durgun bir ifade vardı. Lark endişeli bir şekilde Albay'a baktı... "Efendim" dedi yumuşak bir ses tonuyla. Bu sırada, Albay'a daha da yaklaşmıştı. "İyi misiniz?"...
Kullanıcı avatarı
onatcan3

Lark'ın içinde, zihninde bir ses yankılandı bu arada. Aurelia konuşuyordu.

Lark, Albay, Seras... Endişeli ve bu konuda da haklı. Orada, onlardan güçlü şeyler var. Hadisene oğlum, yatıştır onu...

Seras bu sırada konuştu.

Lark... Ben...

“Role Play” sayfasına dön