Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hellsing - Dark of The Past Ops (Role Play) (RP Ekranı)

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
onatcan3
Favori Manga: Hellsing
Favori Anime: Guardian Angel

Üstünden onca zaman geçmiş olanların... Yaşananların, o büyük savaşın...
Artık ne o silah var, ne de Integra. Alınan derin yaralar düşündürüyor şimdi ne yapacaklarını...
Bir Chinkook helikopteri... Yavaşça Hellsing köşküne, karahgahına iniş yapmakta. İçindeki askerler belli, yeni bir ekip...
Resim
Ölüm Meleği'nin yoldaşları...
Helikopter pilotu, rüzgarlı havada, gecenin bu saatinde helikopteri indirmeye çalışırken, sarışın, kızıl gözlü ve kırmızı üniformalı bir kadın konuşuyor.
Resim
O lanet helikopteri sağ salim indirmek için maaş alıyorsun, hiç değilse yeni gelenleri düşün ve şunu adam gibi indir

Helikopter pilotu, homurtularla inişe devam ederken, askerlerin gözüne bir şey çarpıyor. Az önce konuşan kadının bir kolu, kandan meydana gelme. Daha doğrusu, kanımsı bir enerjiden...
Helikopter inişe devam ederken, yanınızdaki kadından şu cümleler çıkıyor:
Buraya ilk gelişiniz mi?
Kullanıcı avatarı
Kızıl Şaman
Favori Manga: Mahouka Koukou No Rettousei
Favori Anime: Fate Stay Night

Helikopterin zorlukla iniş yaptığı, sarsıntılardan belli oluyordu. Lanet olası rüzgâr diye düşündü Lark. Birde başlarındaki şu pilotu azarlayan kadın vardı tabii. Lark’ın parmakları katanasını daha da sıkı kavrarken, kadın, pilotu uyarıyordu sert bir sesle. “O lanet helikopteri sağ salim indirmek için maaş alıyorsun, hiç değilse yeni gelenleri düşün ve şunu adam gibi indir”.

Kadın kırmızı gözlerini Lark’a ve diğerlerine çevirip sordu;
"Buraya ilk gelişiniz mi?"

Lark herkesten önce başını eğip cevap verdi. “Evet efendim! Umarım son gelişim de olmaz”. Normal de olsa, herkesin içinde ilk konuşan o olmazdı. Ama bu kadında garip bir şeyler hissetmişti. Ve geç cevap vermenin, kendisi için pek iyi olmayacağını sezerek, ilk o konuşmuştu. Kadının kırmızı üniforması, ona tam uyuyordu. Bakışlarından ve sesinden otorite yayılıyordu. Burada liderin o olduğu, su götürmez bir gerçekti!

“Efendim? Eğer haddimi aşmazsam, bir şey sormak istiyorum. Bize ne gibi bir görev verecekler. Yada diğer bir değişle, bizi hangi cehenneme yollayacaklar?!”. Lark, yüzüne gergin bir gülümseme yerleştirerek kırmızı üniformalı kadına sordu…
Kullanıcı avatarı
onatcan3

Fazla gergin olma. Sonuçta bu hayata bir kere geliyorsun. Tetikte ama nehir gibi akışkan olmak, en iyisi...
Vampir kadın bu sözleri kendisine yakışır tatlı ama bir o kadar da ciddi bir yüz ifadesiyle söylerken, helikopter sert ve ani bir sallanış yaptı.

Lanet olsun!

Bu kelimeleri söyleyen, en uçta oturan, siyah kulaklıklı, bacaklarının arasına büyükçe bir çanta yerleştirmiş, Yarbay rütbesindeki bir askerdi.
Vampir kadın önce Yarbay'a baktı, ardından da bir iç çekiş ile pilota baktı. Sonra tekrar yeni gelen teğmene döndürdü başını. Gözleri artık o sinirini kaybetmiş, yerine bıkkınlığı bırakmıştı.

Öncelikle adın nedir çaylak?

Diye sordu vampir kadın. Anlaşılan sıkılmıştı ve konuşmaya ihtiyacı vardı. Hiç değilse bu yeni çaylağa bir kaç şeyden bahsederek, veyahut sadece tanıyarak zaman öldürebilirdi.
Kullanıcı avatarı
Kızıl Şaman

Fazla gergin olma mı? diye düşündü Lark. Evet, bu hayata bir kere geliyoruz. Ama bir kere de gidiyoruz. Ve inanın bana, benim çok çabuk gitmeye niyetim yok!. Bu düşüncelerini kelimelere dökmedi Lark. Çünkü, bir üst rütbeliye bunları söyleyecek kadar zeka fakiri değildi.

Helikopter bir kez daha sarsıldı. Bu pilot ayık mı acaba? düşündü Lark. Cidden şu sarsıntılar çok sinir bozucu olmaya başlamıştı. Kadın, Lark'a bakarak sordu;
"Öncelikle, adın nedir asker?"

"Lark. efendim! Lark Walker! Ben ve Tsubame, ikimizde emrinizdeyiz!" Elindeki katanasını gösterdi Lark.

Lark, elinden geldiğince saygılı bir şekilde cevap verdi kadının sorusuna. Şimdi biraz daha iyi hissediyordu kendini. Kadının o sinirli bakışları atmıyordu. Onun yerine yorulmuş bir ifade taşıyordu. Bu nedenle, kadına karşı olan korkusu biraz yatışmıştı. Ama ne olursa olsun, o komutanlarıydı ve Lark bunun için saygılı bir şekilde konuşmaya dikkat ediyordu.
Kullanıcı avatarı
onatcan3

Lark, güzel isimmiş doğrusu.

Dedi ufak bir tebessümle kırmızı üniformalı kadın.

Ben Albay Seras Victoria. Hellsing'in yengane ve tek silahıyım. diyerek kendini tanıttı ve konuşmasına devam etti.

Savaşacağımız şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama emin olun, bu sefer ki farklı ve ufak bir hatırlatma...
Komutan ile karşılaştığınızda, sessiz kalın ve konuşma faslını bana bırakın.

Dedi Seras önce Lark'a, ardından tuhaf yeşil saçlı adama bakarak. Gözleri Lark'tan çok kuru kalmış, tuhaf yeşil saçlı adamda kalmıştı.
oguneg
Favori Manga: Detroit Metal City
Favori Anime: Detroit Metal City

Yeni ekip Chinkook helikopterinde, Hellsing karargahına doğru yol alırken, Tornado içinden Toto'nun "Hold the Line" adlı şarkısını söylüyordu. Onun için eski, güzel günlerden bir anıydı bu şarkı.

Komutanları olması kuvvetle muhtemel olan kırmızı üniformalı sarışın kadın bir şeyler saçmalıyordu. Aynı zamanda şarkı da söylediğinden dediklerini anlamıyordu.

Şarkısını bitirdi. Kızıl saçlı bir elemanın konuşmaya başladığını gördü. Sonra kadın gerginlikle alakalı bir şeyler söylemeye başladı. Tornado camdan aşağıyı izliyordu.

Sıkılıp tekrar konuşmaya döndü. Adının Lark olduğunu öğrendiği elemana aşağılayarak baktı. Kılıcına isim koymuş, havalara bak, diye düşündü. Bu neyin kafasıdır?

Pantolonunun sağ dizi hizasındaki cebinden bir lolipop çıkardı. Orada unutmuştu. Neli olduğuna baktı, vişneliydi. En fazla iki haftalıktır, dedi, kağıdını gürültü yaparak çıkardı ve şekeri iki ısırıkta tamamen yuttu. Tadı biraz bozuk gibiydi ama onu biraz idare ederdi.
Kullanıcı avatarı
onatcan3

Seras'ın bakışları hala yeşil saçlı adamın üstündeydi. Küçümser ve kızarmışçasına attığı ürkünç bakışları, kırmızı gözleri ile birleştiğinde adeta bir ölüm muhafızını andırıyordu.
Dediklerimi dinledin mi sen?

Diye sordu öfkeli bir ses tonuyla. Ardından helikopterin yere inişindeki sallanış ve ardından kapının açılışıyla, içeriye dolan köşke ait o muazzam hava, helikopterin içindekilerine tuhaf bir hava yansıtmıştı.
oguneg
Favori Manga: Detroit Metal City
Favori Anime: Detroit Metal City

Bravo, dedi kendi kendine Tornado. İhaleyi almayı başardın.

Ruh hastası kadın, duvarı delecek bir öfkeyle kendisine bakıyordu. Lolipopun çubuğunu gömleğinin sol cebine attı, ağzını bir iki kez şapırdattı. Kadının kendisine baktığını ve soruyu kendisine sorduğunu ikinci kez göz göze geldiklerinde fark edebildi.

Yakalanmış bir suçlu gibi hızla iki elini havaya kaldırdı. Tabii ki, harfi harfine dinledim hem de, diye bir yalan söylerken zerre tereddüt etmedi. Helikopter yere indi, hafifçe sallandı.
Kullanıcı avatarı
onatcan3

Dediklerimi unutmasanız iyi olur.

Dedi sert bir tavırla Seras ve açılan kapıya ilerlerken, boynunu çevirip arkasındakilere baktı.

Neden efendim?

Diye mırındandı ister istemez. Ayaktaki haliyle, adeta son savaşta ölen annesinin en sinirli çocuğunu andırıyordu. Ancak sinirli olmak ona bir şey kazandırmayacaktı.
Dışarı çıkıp, köşke doğru yürümeye başladı. Bu sırada, bir grup harekattan önce bir takım şeyleri tartışıyordu. Arkalarında, özel tasarım, Amerikan yapımı Crusader-2 tipinde bir tank vardı.

Resim

Seras yavaşça gruba yaklaşırken bağırdı:

-Komutan Elris nerede?

Askerler, başlarını çevirip, boş olan elleriyle köşkü gösterirken, Seras'ı takip eden ikiliye laf atmaya başlamışlardı. Üçü de aynı üniformadaydı. Üçüsünün de saç kesimi ve yüzleri birbirinin tıpkısının aynısıydı.

-Hey, şu tiplere baksana... Biri çakma Japon, diğeri yeşil saçlı homo...
-Ha ha... O katana ile savaş alanında hiç şansı olmayacak.
-Efendim, merak ediyorum da; bu askerleri hangi ikinci el pazarından aldınız?

Seras sadece ciddi bir yüz ifadesi ile onları takip eden çaylaklarına bakarken, "Kendinizi savunun." Diyr mırındandı. Anlaşılan askerlerinin, ilk sınavı başlamıştı kendisinin gözünde.
Kullanıcı avatarı
Kızıl Şaman

Lark, yeşil saçlı ile beraber Albayın arkasından yürürken, dilenci görünüşlü üç asker onlara laf atmaya başlamıştı.

"Hey, şu tiplere baksana... Biri çakma Japon, diğeri yeşil saçlı homo..."
"Ha ha... O katana ile savaş alanında hiç şansı olmayacak".
"Efendim, merak ediyorum da; bu askerleri hangi ikinci el pazarından aldınız?".

Lark, onlara baktı gri gözlerini kısarak. Muhtemelen gerçek bir savaşa hiç katılmamışlardı. Ayrıca, Albaya karşı olan tavırları çok saygısızcaydı. Bu da, bu salakların ordu disiplininden bir haber olduklarını gösteriyordu. Gerçek bir ölüm kalım savaşında, bir dakika bile nefes alamaz bu gerzekler diye düşündü. Albay yeşil saçlı elemana ve Lark'a baktı. "Kendinizi savunun" diye mırıldandı. Lark, başını eğerek anladığını belirtti. "Anlaşıldı efendim!".

Sonra gri gözleri, tekrar şu üç kafadara döndü. Katanasının kabzasını, baş parmağıyla ittirerek, bir kısmını kınından çıkarttı. Çeliğin soğuk ve metalik rengi parıldadı. "Tsubame, şu ana kadar bir çok vampirin tadına baktı" dedi soğuk ve birazda alaycı bir sesle. Üç adama doğru bir adım yaklaştı, "Siz annenizin kucağında ağlarken, ben ustamla beraber vampir avlıyordum. O yüzden şu saygısız çenenizi kapasanız iyi olur. Eğer kapatmazsanız, ben sizin yerinize kapatırım. Ama ben yaptığımda, bir daha o çirkin çenelerinizi açamazsınız!". Kafasıyla yeşil saçlı elemanı gösterdi. "Ayrıca şu kibirli, asosyal elemana homo dediğiniz için bence pişman olacaksınız. Gözlerine bakarsanız, onun gerçekten bir savaşçı olduğu belli oluyor. Sizin gibi poposunun üstünde oturup göbek büyütenlerden değil de, gerçekten canını tehlikeye atıp dövüşenlerden... Sizin gibi üç dilenci kılıklı tipsizi tek eliyle halledecek biri gibi göründü bana!".

Lark arkasının dönüp Albayın yanına gidecekti ki, bir an durdu ve tekrar üç adama döndü; "Ve son bir şey, tanrı aşkına şu sakallarınızdan ve bıyığınızdan kurtulun! Zaten tipsizsiniz, birde tipsizliğinizin madalyası gibi, sakal ve bıyıklarınızı uzatmanın bir anlamı yok!". Arkasını döndü ve Albayın yanına gitti...

“Role Play” sayfasına dön