Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Beğenmediğiniz Kitaplar

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Burada beğenmediğimiz kitapları, sebepleriyle birlikte yazıyoruz. Kitap serileri de olabilir.

Ejderha Mızrağı serisi benim en beğenmediğim kitaplar arasında.

Sebebine gelirsen frp evrenini pespaye yarrak bir hale getirdiğinden dolayı. Hiç bir sümüklü büyücü tanrıları falan yenemez frp de, tanrıların wish yeteneği vardır.
Kısaca tanrı der ki "Raistlik 50 turn büyü yapamasın" Raistlin öksürerek ölür.

Bu saçma sapan olaylardan dolayı sevemiyorum böyle kitapları. Zaten kitabın yazarı olan dangalozlar, raistlin bizim cocugumuz gibi, her sabah kalktıgımızda acaba bugün ne eklesek diye düşünüyorduk diyen tiplerdi.
İlk yazılan Ejderha Mızrağı kitapları, birinci nesil karakterlerin çıktığı yolculuk ve maceralarını içeren, Güz Alaca Karanlığının Ejderhaları, Kış Gecesi Ejderhaları ve İlkbahar Şafağı Ejderhaları adlı üç kitaplık seridir. Kurgu ilk olarak Margaret Weis ve Tracy Hickman'ın da içinde bulunduğu masaüstü rol yapma oyunundan yaratılmıştır."Margeret Weis'in oyundaki karakteri Raistlin Majere'dir." (Kitabın yazarlarından biri)
Ayrıca Raistlini sadece liseliler sever, Delikanlılar ise Sturm Brightblade'cidir. :whistle:
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 23:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

İnciller, Kur'an, Tevrat ve Zebur. Diğer dinlerinkileri tam bilmiyorum ama onlarda dahil...
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

John Katzenbach'ın kitapları dünyaca ünlüdür ve en çok satanlar listesindedir(bkz.Psikoanalist) Ben bu adamın kitaplarını sevemedim.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Dan Brown'a ait hiç bir kitabı sevmiyorum.
Ayrıca dünya klasiklerininde büyük bir kısmını sevmiyorum.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Canan Tan'ın tüm kitapları.
Gerçi sadece 2 kitabını okudum ama yeter. Kadın kendini sadece iki kitapla çok güzel belli ediyor.
Piraye ve Kalbim Seni Çok Sevdi.
Piraye'yi kafamı duvarlara vura vura okudum. Kalbim Seni Seni Sevdi ise, Piraye'nin kopyasıydı. Onu da bitirmedim bu yüzden.
Ne kadar yapmacık ne kadar kibirli... İnsan "Ben taraflıyımmm!!!" diye bağırır mı? Bağırırmış. :angry:

Ahmet Altan- En uzun Gece
Adam bütün karakterlerini hasta insanlar olarak yaratmış. Hayır güzel bir zemin üstüne kursa yanmayacağım. Ama böyle bir riski alıp üstüne bir de rezil kepaze bir kitap çıkarmış ortaya.
Kitap alıntı olmasa bir kaç yüz defa duvara fırlatırdım herhalde. :angry:

Daha bir ton var. Aklıma geldikçe eklerim. :angry:
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Okumaya başlayıpta bitiremediğim yegane kitap, bitirememekle kalmayıp camdan aşağı fırlattığım nefretimi kazanan kitap.
Zar Adam-Luke Rhinehart
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

O kadar kitap saydım. Aklıma gelmemiş, şaşırdım ama o listenin en başındaki isim;
W. Shakespeare- Romeo ve Juliet. :X

Allah'tan lise sonda okudum kitabı, ergenliğin başında falan okusam, travmaya yol açardı bende herhalde. Berbat, tiksinç bir kitaptı. Hayır, anlamıyorum, tüm dünyada aşk denince akla gelen ilk eser olmayı nasıl başarıyor? Bu millet Romeo'nun ne biçim bir adam olduğunu nasıl anlamamış?
Kitabı bitirdiğimde Nasrettin Hoca'nın kedi hesabı gibi bir duruma düşmüştüm. Hani diyor ya; "Kedi buradaysa et nerede, et buradaysa kedi nerede?". Aynen öyle.
Bu kitabı bu adam yazdıysa Hamlet'i kim yazdı, hayır Hamlet'i bu adam yazdıysa, bu kitabı kim yazdı?
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Felix J. Palma-Zaman Haritası .Sıkıcı bir kitap.Bu kitaptan sonra çok satanlar serisinin bana göre olmadığını anladım
@hercaiebabil
Romeo ve Juliet kitabının etkisi okuyucunun aşkı algılaması ve hissetmesine göre değişir.Çünkü aşk, herkeste farklı bir tat bırakır.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Romeo ve Juliet'in özeti: 18 yaşındaki bir ergen 14 yaşındaki bir ergene aşık olur ve ergenlik aşkları yüzünden ölürler... Gerçekçi (Realist) bakış açısıyla nasıl bakarsanız bakın bu sonuç çıkar. Beğenmemek gayet doğal çünkü güzel değil.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]

“Kitaplar” sayfasına dön