Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Beğenmediğiniz Kitaplar

Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

@Hitman

Panpa aynen dediğim gibi bi anda 30 sayfa sokuyolar betimlemeyi. Yoksa toplam kitapta 30 sayfa betimleme çok az kalırdı.

@Celeb

Sesli güldüm panpa eyvallah. :lol:
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

okuyamadığım kitap İdoru- Acayip derecede fazla betimleme yapan kitaplar hoşuma gitmiyor konuya odaklanmak yerine boş betimlemeler yapıyorlar.
Bunun dışında birde Zar adam okumuştum ve kitap çok rastgeleydi kitabı sonuna kadar okuyabildim fakat arkadaş bir insan kitabı yazarkende ne yazacağına karar vermek için zar atarmı bu herif atmış ve kitap bok gibiydi.
Kullanıcı avatarı
Escar

Light of God yazdı:
callfuble yazdı:Olasılıksız, empati, açlık oyunları, game of thrones. Daha da çok satan kitap okumam.
Ne tür kitapları seviyon kardeşim söylediklerinin hepsi dünyanın en iyi kitaplarından ve benim favorilerimdendir.

@İrfan

Panpa kusura bakma o sahneye kadar okumadım okusaydım severmişim demek ki. :lol:
Bunlar aksiyonla harmanlanmış felsefe kitapları gibi eğer bir film olarak Matrix'i sevmediysen Olasılıksız ve Empati'yi sevmende mümkün değil zaten
Celebhol
Favori Anime: -

Matrix'i çok severim, aksiyonu ve felsefeyi de severim, bol bol da okurum ama Olasılıksız'dan 30 sayfa okuyup sıkılınca bırakmıştım.
Kullanıcı avatarı
Escar

Celebhol yazdı:Matrix'i çok severim, aksiyonu ve felsefeyi de severim, bol bol da okurum ama Olasılıksız'dan 30 sayfa okuyup sıkılınca bırakmıştım.
Bilemiyorum ben kitabı okumadan önce zaten olasılık üzerine düşünüyordum yani konuya ilgim vardı o yüzden kitap elime geçtiği an bi solukta okuyup bitirdim. Kitapların insanların üzerinde bıraktığı ilk izlenimde önemli belkide olasılıksız ucuz aksiyon romanı izlenimi bırakmıştır. Benim o dönemde ilgilendiğim bir konuyu işlediği için oldukça doğal gelmişti. ilk izlenimi iyi olupta sonra boka saran kitaplarda var.

Dan Brown konusunda Da Vinci'nin Şifresi kitabını hiçmi hiç sevmedim fakat Dijital Kale isimli kitabı idare ederdi en azından o dönemde okuduğum onlarca aksiyon kitapları arasında tek hatırladığım kitap olmayı başardı :D Birde Pegasus sırrı diye bir kitap okumuştum ama sadece ismini hatırlıyorum konusu diğer okuduğum kitaplarla iç içe girmiş durumda.
Kullanıcı avatarı
Light of God

Celebhol yazdı:Matrix'i çok severim, aksiyonu ve felsefeyi de severim, bol bol da okurum ama Olasılıksız'dan 30 sayfa okuyup sıkılınca bırakmıştım.

Söylediklerine hak veriyorum ama bence yanılıyorsun. Kendimden biliyorum 20 sayfa okuyup bıraktım kitabı. Arkadaşım zorladı beni bende zor da olsa ilk 100 sayfayı 7-8 günde anca bitirdim. Kalan 400 sayfa 4.5 saatimi aldı sadece. Bir anda bitirdim yani. Bence bu kadar önyargılı olmamalısın.
Celebhol

Önyargı mı? Sevmiyorsam sevmiyorumdur, bunun önyargısı yok. Denedim ve sevmedim, olay bundan ibaret.
Kullanıcı avatarı
Light of God

Celebhol yazdı:Önyargı mı? Sevmiyorsam sevmiyorumdur, bunun önyargısı yok. Denedim ve sevmedim, olay bundan ibaret.
Ön yargıdan kastımı yanlış anlamışsın Mustafa abi ya da kendimi yanlış ifade ettim. :lol: Sadece ilk 30 sayfa güzel değil diye bütün kitabın öyle olduğunu sanarsan yanlış yaparsın demek istemiştim. Sonuçta seçim senin seçimin. Karışacak değiliz ya...
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

Oblomov - Ivan Gonçarov
200.sayfada bıraktım artık bitiremiyecem heralde bu kadar sıkıldığım kitap nadirdir yahu.
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -

Olasılıksız ve zar adam bende sevmedim ve sıkılıp bıraktım.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Kitaplar” sayfasına dön