Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Şu Anda Hangi Kitabı Okuyorsunuz / Kitap Önerileriniz

Celebhol
Favori Anime: -

Bu başlıkta hangi kitabı okuduğunuzu yazıyorsunuz ve başkalarına kitap önerilerinde bulunuyorsunuz. Öneride bulunurken kitabın adını yazıp geçmeyin, türünü de yazın ve içerikten kısaca bir bahsedin.
En son Celebhol tarafından 28 Kas 2018 20:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Zaman Çarkı 3: Yenidendoğan Ejder
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat
Favori Manga: Berserk-Vagabond-Bakuman-
Favori Anime: Bakuman-Death Note-Kimi Ni Todoke

Şeytanın İncili
Resim
Kullanıcı avatarı
ReBel
Favori Manga: one piece,naruto,veritas
Favori Anime: one piece,naruto,death note

Cüce derinlikleri ejderhaları-kayıp tarihçeler 1. kitap
Rape,rape,rape,rape,rape :DDDD
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Böyle Buyurdu Zerdüşt
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Aklıma gelmişken konu sadece ne okuyorsunuzsa sınırlı kalmasın. Ne okuduğunuzun yanında önereceğiniz bir kaç kitap ismini türüyle birlikte yazarken konu daha güzel olur.Ben böyle düşünüyorum, sizler??
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

Adam Fawer - Olasılık bitti Empatiye başlıyorum bu arada Dizüstü Edebiyatı serisinin kitaplarına para mara vermeyin amk bomboş kitaplar verdiğim paraya yanıyorum hala, fantazi dünyası geniş olanın o kitaplara ihtiyacı yok zaten.

Not:Okuduğumda insanlığıma insanlık katıcak,ufkumu genişletcek,yeni bakış açıları sağlıycak kitaplar arıyorum bir el atın şu garibe.(Fantastik edebiyat hariç.)
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Celebhol
Favori Anime: -

Noctis Lucis Caelum yazdı:Aklıma gelmişken konu sadece ne okuyorsunuzsa sınırlı kalmasın. Ne okuduğunuzun yanında önereceğiniz bir kaç kitap ismini türüyle birlikte yazarken konu daha güzel olur.Ben böyle düşünüyorum, sizler??
Çok da iyi olur çok da güzel olur. Böyle yapalım.
Ijou yazdı: Not:Okuduğumda insanlığıma insanlık katıcak,ufkumu genişletcek,yeni bakış açıları sağlıycak kitaplar arıyorum bir el atın şu garibe.(Fantastik edebiyat hariç.)
Schopenhauer'da Ahlak Felsefesi - Cahit Tanyol: Türü felsefi. Schopenhauer'un ahlak kavramını dayandırdığı şey gayet mantıklı.
İç Özgürlük - Krishnamurti: Türü felsefi. Adam 14 yaşındayken Theosophy Derneği tarafından "Kurtarıcı Mesih" olarak tanıtılıyor ama o bunu reddediyor ve başına getirildiği Doğu Yıldızı adlı örgütü feshediyor. Bu adamın insanlarla konuşmaların derlenip kitap haline getirilmiş işte.
Şu an okuduğum Aylak Adam da güzel. Türü roman. İkiyüzlülüğe, sahte kibarlığa katlanamayan bir adamın hikayesi.

Bu kadar yeter şimdilik herhalde.

Beyler ve azınlıktaki bayanlar, Schopenhauer ile Kafka'nın kitaplarını almayı düşünüyorum, önce hangi kitapları tavsiye edersiniz?
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Bütün ilkokulluların dalga geçtiği ''Tutunamayanlar''

“Kitaplar” sayfasına dön