Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Arka Sokaklar

galeme
Favori Anime: .

.
En son galeme tarafından 29 Eyl 2018 20:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Bi ara izlerdim tv den ama kaç zaman oldu izlemedim. Geçen de arkadasin biri netten indirip izledigini öğrendiğimizde baya bi taşşak geçmiştik o da artık izlemeyi birakmis. :lol:
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Çıktığı an torrente abanıyorum. Bir bu bir de akasya durağı favorilerim.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
galeme
Favori Anime: .

.
En son galeme tarafından 29 Eyl 2018 20:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gobal

taşak geçmeyin adamla :)
Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Dünyanın en yetenekli doktoruna ve en yetenekli polislerine sahip dizidir. Hırsızlık, cinayet, terör, narkotik, tecavüz, çocuk, kaçırılma ve daha nicesi, bunların hepsine bakan bir polis şubesi var mı bilmiyorum.

Ayrıca her karakterin en az 50 leşi vardır her bölümde 3-4 olayı çözüp onlarca kişiyi tutukladıklarını düşünürsek İstanbul nüfusunun önemli bir kısmını öldürmüş veya tutuklamışlardır.

Garip, fantastik bir dizi. Ayrıca Ayla adlı karakterin çeşit çeşit tiplerde karşımıza çıkması ve kimsenin bunu yadırgamaması da enteresandır. Bir gün erkek olarak da bekliyorum onu.

Bildiğim kadarıyla yakalayamadıkları tek suçlu Kerim Bafralı'dır. Yakalayabildikleri suçluları göz önüne alırsak Kerim Bafralı El Kaide ile yarışacak bir mafyanın lideri olmalı.

Karakterler çok çok zekidir, hiç prova yapmadıkları halde her 2 kelimesini sıra sıra söyleyerek bir kaç sayfalık konuşmayı yapabilirler. Aslında konuşmaları gereksizdir nasılsa herkez kimin ne diyeceğini biliyor :D

Bir an kendimi bir sözlüğe yazıyormuş gibi hissettim ama neyse. İnternet olmayıp tv de adam akıllı hiç bir şey çıkmadığı zamanda izlenilebilecek pek sıkmayan bir dizi.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=kDS9wS965tc[/BBvideo]

Bayılırım bu parodiye. :cheer:
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Bu kadar seveni yada izleyeni olması şaşırtıcı. :)
Kullanıcı avatarı
Tenkaichi
Favori Manga: Veritas,Zippy Ziggy,Bleach.
Favori Anime: Darker Than Black,Kuroko No Basket,Bleach,One Piece,One Outs.

Kaç yıldır olan ancak 3 bölüm bile ancak izlediğim bir dizi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Bitse de kurtulsak dediğim dizi. Senaryosu olmayan başrollerin asla ölmediği ama İstanbulun yarısı hapishanede olan dizi. Adamlar FBI gibi maşallah. Gerçekçilik yerlerde. Geçenlerde polis seminerlerinin birinde bu dizi ile epey dalga geçildiğini duymuştum. Silah tutmak için adam gibi eğitim bile almamışlar.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön