Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Son İzlediğiniz Film

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Resim

Program na winyan akat (2008)

İmdb : 6.1

Güzel bir gerilim filmi, herkese izlemesini tavsiye ederim, epey şaşırtıcıydı film.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Resim
Raid serisi belki hikaye olarak harika olmasa da seyir zevki olarak bana çok zevk verdi.Dövüş sahneleri epey hoşuma gitti.Tavsiye edilir.
Resim
Uyumsuz serisinin ilk filmini 2014 te izlemiştim yıllardır da diğer filmler arşivimde dururdu.Bence seri son filmde çok banelleşti.İkinci bir Labirent izliyor gibi hissettim kendimi.Çok daha güzel işlenebilirdi.Ama ilk iki film cidden güzel.Farklı bir konusu var.Malum son yıllarda bir üretim sorunu var piyasada.
Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Resim
Üçüncü kez Kore filmi izliyorum. Bu Asyalılar çok iyi dram filmi yapıyor. Tavsiye ederim izlemenizi...
Not: Evim Sensin izlemedim ama bunun çalıntısıymış.
Resim
Kullanıcı avatarı
demkir

Resim
Uzun zaman unutmayacağım bir film olacağı kesin.Öyle aşırı ekstra bir film değil ama o salaklıklar komik değil desem yalan olur.İzlenmeli.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Dallas Buyers Club (2013)

86/100

Sağlam Filmdi. Tavsiye edilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
demkir

Resim
Ip man serisi cidden güzel bir seri.Tabi tyson ile bir dövüş daha görsek efsane olurdu ama olsun.Donnie Yen filmlerine bayılıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
demkir

Resim
Ne bekleyeceğimi bilmeden bir heyecanla izlemeye başladım.Harika bir konusu vardı.Her zaman farklı şeyler izlemeye bayılırım.İzlerken King Kong'dan bir sahne geldi aklıma.Adam Kong'a bakar ve ''The beast saw the girl and fall in love'' der.Cidden güzel bir film ama bu kadar Oscar adaylığını hak ediyor muydu emin değilim.
Resim
Geçen senenin Oscar adaylarından.Çoğu amerikan filmi gibi amerikan emperyalizminin gölgesinde kalmış gibi geldi.Ana karakterin yaptıkları cidden büyük sorumluluk istiyor.Çünkü gerçeğe dayanıyormuş.
Resim
Kullanıcı avatarı
demkir

Resim
Netflix Japonya çalışmaya devam ediyor.Çocukluğumun yaratığını farklı bir konu ve şekilde izlemek harikaydı.Özellikle o son sahne oww shit.Kesinlikle izlenmeli

Resim
Tarantino'nun filmi.Ben izlerken baya eğlendim.Başları sıkıcı gelebilir. ama sonu efso.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Resim

Türk sinemasının en iyi işlerinden bir tanesi belkide en iyisi. Yavuz Turgul, Şener Şen ve Şevket Altuğ severler kesinlikle izlesin.

Şöyle detaylı bir incelemesini bırakıyorum. https://ucanspagetti.wordpress.com/2018 ... lge-oyunu/

https://www.youtube.com/watch?v=cM4TEciHRLs&t=5324s Şöyle bıraktım.
En son redstak tarafından 13 Mar 2018 16:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön