Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Son İzlediğiniz Film

Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Hani bazen insanın canı film izlemek isterde izleyecek birşey bulamaz ya, işte o durumun daha az yaşanması için böyle bir başlık açmaya karar verdim. Yalnız izlediğimiz filmi yazıp geçmek yerine, filmin türünü, konusunu ve film hakkında düşüncelerimizi yazarsak daha güzel olur. Hatta zor gelmiyorsa birde trailerını koyarsanız tadından yenmez bu başlık. Şimdiden herkese iyi seyirler.
Resim
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Memento
Resim
Cristopher Nolan yönetiyor. Filmde baş karakter geçirdiği bir kaza yüzünden yakın hafızasını kaybediyor. Hayatında önemli yer alan kişilerin ve yerlerin fotoğraflarını çekip altlarına not alıyor ve karısını öldüren adamı arıyir. Filmin ilginç yanı film geriye doğru gidiyor. En başta ne oluyor lan diyorsunuz. Ama filmin sonunda tatmin olacağınızı garanti ediyorum. Çok muhteşem ve çarpıcı bir sonu var. IMDBde 8.6 puan almış. Şiddetele öneriyorum.

Not: Tel.den girdiğim için trailer koyamıyorum.

Edit: Resmi kim koymuş? Ben koymamıştım. :blink:
En son madaraninsolsharingani tarafından 23 Ara 2012 18:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Quasar

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=ryBxYXeu55k[/BBvideo]

K-PAX

Tür:Bilim Kurgu, Dram

Film Prot isminde K-PAX adlı gezegenden olduğunu iddia eden karakterimizin akıl hastanesine yatırıldıktan sonra psikiatristi ile arasında geçenleri anlatıyor. Filmi ilginç yapan ise Prot'un diğer hastalardan farklı olup, ilk saniyeden itibaren yaptıkları ile psikiatristinin bile kafasını karıştırmayı başarması.
Başrolleri Kevin Spacey ve Jeff Bridges paylaşıyor.

8/10
İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

The Last Samurai (Son Samuray)
Resim

Yönetmen: Edward Zwick
Konusu: 1870 lerde Japonya nın Sanayi Devrimine girmesi ve yeni İmparatorun yenileştirme çabaları yüzünden eski geleneklerin kaybolması ve dolayısıyla Samuray Sisteminin sonuna gelmesi ile ortaya çıkan Samuray ayaklanması. Bu ayaklanmayı durdurmak için Amerikan dan gelen Yüzbaşı Nathan Algren (Tom Cruise) Samuray lara yenilir ve esir düşer. Onlarla beraber bir süre yaşadıktan sonra durumu anlar ve Samuray ların tarafına geçer.

Benim Görüşüm:
Gayet güzel ve duygusal bir filmdir. İzlenmelidir kesinlikle. İlk 11 yaşımda izlemişimdir tabi o zamanlar konuyu tam anlayamamıştım ama şimdi çok iyi anlıyorum. En sevdiğim filmler arasındadır.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
Quasar

Yalnız hep kült filmleri değilde, gerçekten en son izlediğimiz son filmleri yazarsak iyi olur. Film tavsiye başlıklarının tümünde olan belli 20-30 filmi yazmanın pekte anlamı yok diye düşünüyorum. Biraz film izleyen adam zaten Memento'yu Son Samuray'ı ne bileyim Esaretin Bedelini defalarca kez izlemiştir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Witchking_06
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach,Death Note,Captain Tsubasa,Pokemon

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk
Resim

Tolkien'in, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin öncül kitabı olarak da görülen Hobbit'ten, üçlemenin yönetmeni Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanan üç filmlik Hobbit macerasının ilk bölümü olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk/The Hobbit: An Unexpected Journey ile bu sefer Bilbo Baggins'in gençliğine gidiyoruz.
Bilbo huzurlu Hobbit toprakları olan The Shire'da yaşarken bir gün büyücü Gandalf aniden ortaya çıkar ve baş kahramanımız Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin tarafından yönetilen 13 cücelik maceracı bir grupta buluverir. Ejder Smaug’dan Erebor’un kayıp Cüce Krallığı’nı geri almak için çıktıkları bu yolculukta çirkin Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcekler ve Büyücülerle dolu yollardan geçeceklerdir.

Son olarak Hobbit i izledim..
Resim
Tsun4m1
Favori Manga: One piece,Berserk,Veritas,Liar Game,20 cb,Shamo,Vagabond,Crows
Favori Anime: One piece,HXH

İsyan-Lockout
Resim
Bir komplo oyununa alet olduktan sonra casuslukla suçlanan eski ajan Snow'a özgürlüğünü yeniden kazanma fırsatı sunulur. Fakat karşılığında üstlenmesi gereken görev oldukça zorludur. Zira Amerikan başkanının kızı Emily yüksek güvenlikli bir uzay hapishanesinde, çıkan isyan sonucu esir konumuna düşmüştür. Snow en sıradışı yöntemlerle, ne olursa olsun Emily'yi kurtarmaya çalışacaktır...

Fena sayılmaz vaktiniz varsa tavsiye ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Abraham Lincoln - Vampir Avcisi

Resim
Vizyon Tarihi: 17 Ağustos 2012 (1s 50dk)
Yönetmen: Timur Bekmambetov
Oyuncular: Benjamin Walker, Dominic Cooper, Anthony Mackie....
Tür: Aksiyon , Fantastik , Korku

Film ; 19yy.'da Avrupa'yı neredeyse vampirlerin işgali altındadır. Abraham'ın ailesi vatanlarından
yeni dünya topraklarına vampirin zulmünden kaçarak gelmiştir. Fakat kısa sürede Abraham
buradada ailesini vampirler yüzünden kaybedecektir. İntikam yemini eden Abraham büyük
oynar ve Amerika topraklarına başkan seçilir. 11 Güney Eyaleti ile Washington yönetimi
arasında çıkan İç Savaş, vampirler ve insanlar arasındaki geçen iktidar mücadelesine
dönüşecektir. Lincoln, vampirlerin kökünü kurutmaya kararlıdır...
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Savaş çiçekleri
Resim
1937 yılında Çin'de, ikinci Çin-Japon savaşı sırasında, bir cenaze, bir rahip, John (Christian Bale) defin hazırlamak için Nanjing'deki Katolik kilisesine gelir. Vardıklarında kendisini yalnız yetişkin manastır kız öğrencileri ve Yakın bir yerde genelev çalışanlarından oluşan bir grup arasında bulur. Her iki grubun arasında kendini istemediği bir pozisyonda bulsada, işgalci Japon ordusunun dehşet koruyucusu, fedakarlık ve onurun anlamını keşfeder...

Kesinlikle izleyin.Çok güzel bir film.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Hayatımın maçı
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=sv6FZMeA2Mw[/BBvideo]
20. yy ın başında genç bir golfçü olan Harry Vardon şampiyon bir golfçüye dönüşür ama o olağanüstü yeteneklerine rağmen İngiliz centilmenliğine aykırı izler taşımaktadır. 12 yıl sonra, genç bir amerikalı, Francis Coumet, aynı önyargıya karşı savaşmak zorunda bırakılmıştır, ve bu şans kendine amerikan açıkta en büyük idolüne karşı yarışma şansı yaratmıştır.

Golfü sevmiyorum diye filmi izlememezlik yapmayın. Golfü her ne kadar bilmesemde benim çok hoşuma gitti film. Film gerçekten harika.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön