Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Film & Dizi Önerileri

Kullanıcı avatarı
Arang
Favori Manga: Akatsuki no Yona
Favori Anime: Kamisama Hajimemashita
Kaichou Wa Maid-Sama
Hataraku Maou-sama!
Tonari no Kaibutsu-kun
Kuroshitsuji
Higashi no Eden
Shingeki no Kyojin
Angel Beats
Durarara!

Kore dizi severler için Kill me Heal me :)
"İyi kalpli olmak, mükemmel olmaktan daha iyidir."

H. Jackson Brown
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Psikiyatri konulu dramalara ilginiz varsa kesinlikle It is Okay, That is Love'ı öneririm. Konu ve konun işlenişi, karakterler, oyunculuk ve çekim kalitesi olarak çok iyiydi; ayrıca OST'u kesinlikle çok etkileyiciydi, Korece parçalar çok iyiydi ama özellikle İngilizce parçalara hayran kaldım.
Not: Dizi ile ilgilenmediyseniz de indie tarzı parçaları seviyorsanız şu şarkılara kesinlikle bakmanızı kesin öneririm:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Edit:

Sözü açmışken Pinocchio'yu da öneririm. İlgi çekici bir konuya sahip ve konun işlenişi, olay örgüsü gerçekten çok iyi. Oyunculuk kalitesi ve müzik gibi şeyler de kesinlikle üst düzey. Konusu için:
http://asianwiki.com/Pinocchio_(Korean_Drama)
En son teddybear01 tarafından 10 Ağu 2015 23:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Night On Earth izlemenizi tavsiye ederim. Takside geçen kısa filmler.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Hitman yazdı:Chappie'yi izledim dün. İlk bakışta "I Robot"a benzer bir yapım gibi duruyor ama değilmiş. Ben hoşuma gitti , öneririm. Yönetmeni "District 9"ı yapan adam.
Son zamanlarda izlediiğim en güzel filmlerdendi.Ben predestination u öneriyorum.Türkçesi kader.Beyin a..cıklanması yasabilirsiniz
Tabi dizi olarak çocukluğumdan beri doctor who izlerim ve herkese tavsiye ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

True Detective.
Şiddetle tavsiye ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Eski ama benim daha yeni izleyip çok beğendiğim bir Japon dizisi var. Ayrıca şimdiye dek izlediğim tek Japon dizisi de bu :laugh:
"Bir Litre Gözyaşı", omurilik zedelenmesi yaşayan bir kızın günlüğüne aktardığı hayatını konu alıyor. Filmi de varmış sanırım...
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Friends: Efsane bir komedi dizisidir, kesinlikle izlenmeli. Karakterleri bi zaman sonra aynı arkadaşınız, kardeşiniz gibi oluyor. En azından bana öyle oldu. :lol:

Behzat Ç: Türk dizisi deyip geçmeyin, bana göre Türk TV tarihinin en iyi yapımı. Muhteşem bi polisiye. Şizofren bir baş komseri ve ekibi.

Breaking Bad: Övüldüğü kadar iyidir. İlk iki sezonu biraz durgun gelebilir(kesinlikle kötü değil.) izledikten sonra adamlar yapmış diyorsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Haqoua yazdı:True Detective.
Şiddetle tavsiye ediyorum.
Konu Dışı
Diziyi izlemedim ama uzun süredir Leonard Cohen'in sesi "gel izle" diye kulağıma fısıldıyor:
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=JZi6yIDwnxw[/BBvideo]
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

http://www.imdb.com/title/tt2872718/ '' Nightcrawler ''

Film çıkalı 2 yıl oldu ama belki izlemeyen vardır.Jake Gyllenhaal döktürüyor oynadığı rolde.Hala izlemeyen varsa otursun izlesin kaçırmasın güzelim filmi
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Outlaw yazdı:Friends: Efsane bir komedi dizisidir, kesinlikle izlenmeli. Karakterleri bi zaman sonra aynı arkadaşınız, kardeşiniz gibi oluyor. En azından bana öyle oldu. :lol:

Behzat Ç: Türk dizisi deyip geçmeyin, bana göre Türk TV tarihinin en iyi yapımı. Muhteşem bi polisiye. Şizofren bir baş komseri ve ekibi.

Breaking Bad: Övüldüğü kadar iyidir. İlk iki sezonu biraz durgun gelebilir(kesinlikle kötü değil.) izledikten sonra adamlar yapmış diyorsun.
Ben son bölümü izlediğimde üniversiteyi de bitirmiştim. 4 yıldır beraber olduğum arkadaşlarımdan ayrılmak bu diziden ayrılmaktan çok daha kolay oldu :laugh:
Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön