Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

İzlediğiniz Diziler

galeme
Favori Anime: .

.
En son galeme tarafından 29 Eyl 2018 20:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

South Park'ı güncel olarak takip ediyorum. 1 ay sonra Shameless başlayacak onu ederim. Vikings izliyorum arada. Narcos yeni sezon geldi ama daha başlama fırsatı bulamadım sezona. TBBT'de sanırım 1 sezon kadar geride kaldım.
Resim
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Yılların Doctor Who izleyicisiyim.8 yıldır düzenli olarak izlerim.İzlemeye başladığım ilk yabancı dizidir.Fantastik-uzay seven biri için kaçırılmaması gereken bir seri.Ben rahatlıkla herkese tavsiye ederim.En son Supernaturel izledim .Uzun hatta çok uzun bir seri ben 8 veya 9 ayda bitirdim.Hiç sıkılmadım ama epey uzun yani.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

South Park'i guncel takip ediyorum ben de. Onun disinda izledigim bir seri yok.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Ash vs Evil Dead izliyorum şuan baya iyi dizidir. İzleyin.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Saydıklarını ben de çok severim.
Gol D. Roger yazdı: 09 Eki 2017 23:38
Tamamladığım diziler : Spartacus,Ezel, Behzat Ç, Leyla ile Mecnun, İşler Güçler, Kardeş Payı. Başka da yok.

En beğendiğim ve önerdiğim açık ara Spartacus'dür.
Özellikle İşler Güçler benim için apayrıdır.
Resim
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Güzeldir ama illa izlenmesi gerek demezdim ben. İlk sezonunu çok severim, diğer iki sezon iyi olsa da ilk sezonun tadını veremedi ama. İkinci sezon Oenomaus'a yapılan muamele çok gıcıktı. Üçüncü sezon da 1-2 şey dışında çok iyi değildi.
Gol D. Roger yazdı: 10 Eki 2017 01:00
Spartacus izlememiş insanlara resmen Fight Club izlememiş muamelesi yapıyorum ya.
Batiatus'un yükselişini konu alan sezon epey güzeldi, ama seri genel olarak "izlenmese olmaz." katagorisine girmez.
Resim
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön