Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Game Of Thrones 5. Sezon (Spoiler)

Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Bilen birisi şu trailerde yüzü maskeli ( altınımsı ) tipler kim ve şu sikindirik kralın önünü kesen siyahlı tipler kim mesaj sallasın bana. Ayrıca cidden greyjoylar hala niye yok amına koyim ?

Edit : yüzü maskeli piçleri buldum da o karalı bebeleri hala hatırlamıyorum. Kings landingde kutsal savaş falan diyo ne o özet geçin bana okumadım kitabı bayılırıp spoilera :laugh:
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Kraldan kastın tommensa önünü kesen rahipler. Kendileri baya taşşaklı sayılır özellikle baş rahip.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

İlk 4 bölüm düştü nete malum ortamda bulabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Sezon bitti, yorum yapan yok. :laugh:
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

MRTFR yazdı:Sezon bitti, yorum yapan yok. :laugh:
Yoruma gerek yok bok gibi bi sezondu. Dirileceği bariz adamı öldürtmek falan nedir hadi diriltmedin diyelim seriyi izleyecek adam kalmaz lan.

Harbi diyorum koskoca Westeros'ta umurumda olan karakter kalmadı lan. Sansa öldü diyelim eğer ölmezse G.R.R mantığıyla ölüden beter olacak zaten onuda pek sevdiğim söylenemez. Yani şuanda Karda yürüyüp iz bırakmayanlar Westeros'a girip herkesi öldürse yeri var. Bu arada gelecek sezon Jon ölü kalırsa bu dizinin sonu demektir yani G.R.R bilmiyor olabilir ama milletinde bir sınırı var sırf Tyrion için bu dizi çekilmez lan.
Kullanıcı avatarı
gilga
Favori Anime: One piece

Jon'da zaten birçok özellik var. Öldürülmesi saçma geldi zaten . Hem buz hem ateş özelliği olan bir karakter. Yani starklar buz ise targaryen ( yazımı yanlış olabilir) ateş. Dirildikten sonra warg özelliğini de alır. ( Brandon gibi olmaz gerçi o ayrı zaten peygamber gibi bir şey olacak ) Bakın kitapları okumadım. Ama bu saatten sonra olacaklar sırıttı resmen. Stark ile targaryen melezi Snow , Ejderhaların annesi daenerys , Brandon stark , Arya , tyrion bunlar ölmez. Ölse de geri gelirler. :laugh: Gerisi faso fiso performansa göre kitaptan farklı olarak ölür veya ölmez.
Kullanıcı avatarı
lineon
Favori Manga: Naruto,One piece
Favori Anime: Naruto,One piece

Jon snow ölmedi kalbimizde yaşıyor.Şaka bi yana sezon finali çok ilginç oldu.Ben jon snowun ölse bile Leydi melisandre(yanlış yazdıysam affola) yani Stanisin büyücüsü tarafından tekrar diriltileceğini düşünüyorum.Kitabı okumadım ama kitaba göre giderlerse Jon snow sağlam bir şekilde geri dönecek.Diğer tarafta Stark çocuklarını çok merak ediyorum umarım diğer sezon onları bol bol gösterirler.Bu arada dizinin 7. sezonu çekilecekmiş açıklama yapıldı izinler falan alınmış.
Dip not:Bu Baş Rahip ne ayak anlamadım bir türlü fikri olan varsa yazabilir mi acaba?

“Diziler & Filmler” sayfasına dön