Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hannibal

Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Resim

Tür :Psikolojik gerilim,Polisiye,Korku
Oyuncular :Hugh Dancy,Mads Mikkelsen,Caroline Dhavernas,Hettienne Park,Laurence Fishburne
Sezon sayısı:1 ,Bölüm sayısı: 13
2. Sezon yayın tarihi : 28 Şubat 2014

Konu:
Özel ajan olan Will Graham (Hugh Dancy), FBI ile birlikte bir seri katilin peşinde olan yetenekli bir suçlu profili çıkarma uzmanıdır. Graham’in kendine özgü düşünme tarzı suçlularla ve seri katillerle empati kurma yeteneği vermiştir. Ancak yakalamaya çalıştığı son katilin zihni Will için bile oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ülkenin ileri gelen psikiyatrlarından biri olan Dr. Hannibal Lecter’dan (Mads Mikkelsen) yardım ister. Dahi doktorun uzmanlığıyla silahlanan Will ve Hannibal (katil olduğunu sadece izleyici bilmektedir) mükemmel bir ortaklık oluştururlar. Hatta ikilinin yakalayamayacağı bir katil olmadığı düşünülür. Ama Will gerçeği öğrenirse…
1. sezon Trailer
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=pDTzn8y-5kM[/BBvideo]

2. Sezon Trailer
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=XVhl6WgMTGw[/BBvideo]
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Fena bir dizi değil.Hem kısa bir dizi o açıdan da güzeldi. 2. sezonu da izlerim büyük ihtimal.
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

İzlemek istediğim bir dizi.
Bir ara cnbc de yayınlanıyordu ama vaktim olmadı, belki hala yayınlanıyordur.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı

Seri izlenilebilir ,yalnız Kuzuların sesizliğinde ki Dr. Hannibal Lecter'ı oynayan Anthony Hopkins 'in oyunculuğunun yanın da Mads Mikkelsen'in oyunculuğu çok yavan geliyor.Karşılaştırma yapmadan izleyebilirseniz zaman geçirmek için iyidir .2.sezonun daha iyi olmasını bekliyorum.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

Hopkins kadar olmasa çok yerinde biri olduğunu düşüyorum. Ondan başka biri bu kadar iyi canlandıramazdı herhalde.
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Mads Mikkelsen mükemmelliğin vücut bulmuş hali.
Adamın sağından,solundan karizma akıyor.

Dizi de sürükleyici.3.sezon İtalya'da geçecekmiş.Nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum.2.sezondan sonra kan kaybedeceğini düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı

İzin günümde geçte olsa 2. sezonu an itibariyle bitirdim.
1. sezona göre gerçekten çok daha iyi olmuş.İzleyin .
Konun tamamen Will ve Hannibal üzerine yoğunlaşması 2.sezonu başarılı kılıyor.
Hugh Dancy'in oyunculuğu gerçekten çok iyiydi rolünde hiç fire vermedi ,yalnız Mads Mikkelsen tam oturmuyor karaktere .Anthony Hopkins'in Dr. Lecter'ın katil ruhuna verdiği bir zerafet vardı. Mikkelsen'da bu çok yüzeysel kalıyor.Bu durumda dizinin nasıl sonlanacağını tahmin etmenizi kolaylaştırıyor.(Benim için geçerli ,sonunda şaşıran da olabilir.)
Son bir söz;
► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

İzlemeyin...
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Akuraz
Favori Manga: One Piece, Toriko, Bleach
Favori Anime: Code geass, FMA: Brotherhood, Death Note

Favori dizilerimden biridir. İzlemenizi tavsiye ederim.
Mads Mikkelsen ve Hugh Dancy'in oyunculuğu gayet güzeldi. Hiç Gözüme batmadı desem yeridir.
Özellikle 2. sezon finalinde acayip dumur olmuştum. 3. sezonu merakla beklemekteyim.
Resim There is a place within each of us where we cannot hide from the truth, where virtue sits as judge. To admit the truth of our actions is to go before that court, where process is irrelevant. Good and evil are intents, and intent is without excuse. R.A. Salvatore
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

equando yazdı:Mads Mikkelsen mükemmelliğin vücut bulmuş hali.
Adamın sağından,solundan karizma akıyor.

Dizi de sürükleyici.3.sezon İtalya'da geçecekmiş.Nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum.2.sezondan sonra kan kaybedeceğini düşünüyorum.
Sanırım ben bu işi biliyorum.Üzülsem de haklı çıkmanın verdiği mutluluk var.
Hannibal iptal oldu.3. sezon bitince maalesef devamı gelmiyor.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön