Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Supernatural

Kullanıcı avatarı
GreenMask
Favori Manga: si Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.
Favori Anime: Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.

Diziye başladım, ilk 10 bölüm izledim daha sonra bıraktım çünkü bölümlerin birbiriyle bağlantısı yoktu tekrar senaryolar vardı. Bir canavar ile karşılaşırsın ilkten dayak yersin kurtulursun veya seni öldürmez sonra ne olduğunu çözersin ve işini bitirsin.
2.sezon için böyle değil diyorlar ama o izlemediğim 12 bölümü izleyecek kadar tahamülüm yok :P
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Bence de ölmedi, hatta ilk yığıntı döküldüğünde aha dedim Dean siki tuttu bir yerlerden çıkacak ikisininde götünden kan alacak, ama olmadı. Çok sıradan geldi fazla sıradan, sıradan melekler ölürken bile ışık falan çıkıyor şeytan ölürken bile daha afilli. Birde ölüm dediğin kavramdan 1 sezon bile çıkardı, 7 günah muhabbetini bitirmek için bile kaç bölüm uğraştılar en azından ölüm içinde 1-2 bölüm harcayıp ihtişamlı bir ölüm yaparlardı. Öyle gel Sami öldürecek gibi fake at ölümü öldür, saçma. Onun dışında karanlık muhabbeti dikkatimi çekti, lan tanrının kendisi birde baş meleklerinin yendiği ama yok edemediği varlıkları bunlar nasıl yok edecekler, takviye güç lazım kesinlikle. Belki de bu güç John Winchester elbisesinde tanrı falan olur. Ondan başka Gabriel ve Bobby'nin gelmesini isterim Bobby malum sebeplerden, Gabriel ise sempatik ya çok severim kendisini hemde baş melek yani boru mu?

Galiba güç sıralaması şöyle bir şey.
Tanrı
Baş Melek - Karanlık
Leviathan
Melek
Şeytan
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Vay amk devam mı ediyo bu dizi hâlâ? En son bizim ikili bir milyonuncu kez dirilirken bırakmıştım, başlığı görünce bir bakayım dedim :D Sıpoylır da yedim bak işe :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Ölüm karanlık ve tanrı eşit gibidir.

Bu ölküm ben mi önce vardım tanrı mı önce vardı. İkimizde unuttuk demiyor muydu ? Hee karanlığı nereden biliyorsunuz. Acaba ölümle karanlık aynı mı ?
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Ölüm bu kadar kolay öldüyse şeytanın da altındadır.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Kolay ölmedi kendi orağı ile öldü. Her şeyi öldürebilen orak ile. Tanrıyı bile. Sıradan bir ölümdü evet ona lafım yok ama kolay ölmedi.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Ya bırak allah aşkına sıradan şeytanları bile yakalamaya çalışıyorlar, kesişen yolların şeytanı için bile kilitlemek amacıyla tuzak çiziyorlar, güçlü olan herkesi öldürmek için plan yaptılar onlarca bölüm uğraştılar. Ölüm için, Dean çağırma yaptı muhabbet ettiler Sam geldi Dean son fikrini değiştirip orağı soktu ölüme. Vallaha şaşırdım kaldım en azından ölürken 8.2 deprem olsaydı amk.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Yorum yaparken spoiler butonuna almayan beyinlerinizi duvara sürtüp çıkan kıvılcımla sigaramı yaksam,sonra o sigarayı vücudunuzda söndürsem belki bi dahakine bu hatayı yapmazsınız?
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Hepsi stak'ın suçu, ortada bir mesele varsa bir sorun varsa muhatap @redstak'tır. Ben hiç bir şey yapmadım.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Portgas D Ace yazdı:Hepsi stak'ın suçu, ortada bir mesele varsa bir sorun varsa muhatap @redstak'tır. Ben hiç bir şey yapmadım.
Mod dediğin spoiler yapanları da banlamalı.Mod olmak isteyenlere duyurulur.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos

“Diziler & Filmler” sayfasına dön