Siteyi yeni sunucuya taşırken yaşadığımız aksaklıklar sebebiyle son bir hafta içinde atılan mesajlar maalesef silindi.

En Son İzlediğiniz Film

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Re: En Son İzlediğiniz Film

Mesaj gönderen ugur_tatli » 13 May 2019 23:12

Detective Pikachu'yu izledim. Beklentilerimin çok üstündeydi, bir oyun adaptasyonu olarak yapılmış en iyi film olduğu konusunda şüphe olduğunu sanmıyorum.

Büyük küçük herkesin severek izleyebileceği bir film, üzerinde ciddi emek sarf edilmiş olduğunu söyleyebilirim bir pokemon fanı olarak. Source materiala saygı duyarak yapılmış bir film.

Cgi harika, pokemonlar hiçbir şekilde göze rahatsızlık vermiyor ve de gerçek dünyada tuhaf gözükmüyorlar. Mükemmel bir işçilik ve de Pikachu inanılmaz tatlı, gerçekçi ve sevecen.

Filmdeki her pokemonu doğasında, oyunda nasıl tasfir edildiyse o şekilde sinemada gösterdiler, çok sevdim bu yönünü filmin. Pokemonları neredeyse hiçbir zaman açıklamadılar çünkü ne varsa gösterdiler. Açıklamalarla izleyiciyi boğuyorlar. Eğer yeni pokemonları tanımıyorsanız sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Filmin konusu güzel, bir aile filmi için çok uygun. Aktörler iyi iş çıkarttı, özellikle Ryan pikachuya resmen hayat verdi.

Sağda solda güzel twistler vardı beklendik/beklenmedik.

Sinemadan çok mutlu ayrıldım, herkese öneririm özellikle de pokemon fanlarına.

Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Mesaj gönderen Luffysan » 24 Haz 2019 13:43

Ölüm Günün Kutlu Olsun

Resim

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2

Resim

Korku-Bilim Kurgu karışımı bir film serisi , güldürü şeklinde yapılan sahnelerde vardı, yaratıcı bir film serisi beğendim.

Özellikle 2.film çok daha zevkliydi B)

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Mesaj gönderen Tulpar-Byakugan » 29 Haz 2019 15:13

Resim
Sinemaya gitmedim ama uzun zamandır çıkmasını bekliyordum. IMDB puanına bakınca biraz önyargılı oldum ama güzel filmdi. Marvel'ın berbat filmleri bile 7,5-8 alıyor, biraz DC'ye haksızlık yapılıyor gibi. Keyifli bir filmdi.
Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir