Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Son İzlediğiniz Film

Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Trendeki Yabanci - Strangers on a Train ( 1951 )

Resim

İmdb : 8,0
Kullanıcı avatarı
Luffysan

Evil Under the Sun- Ölüm Oyunu (1982)

Resim

İmdb : 7,1
Kullanıcı avatarı
Luffysan

Koltuk Belası ( 1990 )

Resim
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Cam
Çöp.Sonuca bağlasalar hoşuma gidebilirdi.Yükseldi ve çakıldı film.Hani teori üretirsin bir ton hangisi, hangisi diye beklersin sonra karşılaştığın şeyle wow çekersin iyi düşünmüşler.Gel gör ki bu film senin kadar bile düşünmüyor :lol:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

-Mid 90s

Güzeldi. Öle çok güzel filan diye abartılacak bir yanı yok ama vaktinize değiyor.

-Mortal Engines

Güzel konsept bok gibi film.

-Bohemian Rhapsody

Çok güzeldi. Evet bazı yanlışlıklar ve eklemeler var ama sonuçta belgesel izlemiyoruz.

-Venom
Rezalet. Bunu beğenen ile film muhabbeti yapmak vakit kaybı gözümde.

-Predator 2018

Sizin ben gelmişinizi geçmişinizi sikeyim. Venom bile güzel kalıyor yanında. Bu filmi yapanı,yazanı tutuklasınlar amk. Eline bir daha kalem filan almasın. Amk orospu çocukları.
Kullanıcı avatarı
Luffysan

.
En son Luffysan tarafından 25 Ara 2019 16:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Detective Pikachu'yu izledim. Beklentilerimin çok üstündeydi, bir oyun adaptasyonu olarak yapılmış en iyi film olduğu konusunda şüphe olduğunu sanmıyorum.

Büyük küçük herkesin severek izleyebileceği bir film, üzerinde ciddi emek sarf edilmiş olduğunu söyleyebilirim bir pokemon fanı olarak. Source materiala saygı duyarak yapılmış bir film.

Cgi harika, pokemonlar hiçbir şekilde göze rahatsızlık vermiyor ve de gerçek dünyada tuhaf gözükmüyorlar. Mükemmel bir işçilik ve de Pikachu inanılmaz tatlı, gerçekçi ve sevecen.

Filmdeki her pokemonu doğasında, oyunda nasıl tasfir edildiyse o şekilde sinemada gösterdiler, çok sevdim bu yönünü filmin. Pokemonları neredeyse hiçbir zaman açıklamadılar çünkü ne varsa gösterdiler. Açıklamalarla izleyiciyi boğuyorlar. Eğer yeni pokemonları tanımıyorsanız sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Filmin konusu güzel, bir aile filmi için çok uygun. Aktörler iyi iş çıkarttı, özellikle Ryan pikachuya resmen hayat verdi.

Sağda solda güzel twistler vardı beklendik/beklenmedik.

Sinemadan çok mutlu ayrıldım, herkese öneririm özellikle de pokemon fanlarına.
Kullanıcı avatarı
Luffysan

Ölüm Günün Kutlu Olsun

Resim

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2

Resim

Korku-Bilim Kurgu karışımı bir film serisi , güldürü şeklinde yapılan sahnelerde vardı, yaratıcı bir film serisi beğendim.

Özellikle 2.film çok daha zevkliydi B)
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Resim
Sinemaya gitmedim ama uzun zamandır çıkmasını bekliyordum. IMDB puanına bakınca biraz önyargılı oldum ama güzel filmdi. Marvel'ın berbat filmleri bile 7,5-8 alıyor, biraz DC'ye haksızlık yapılıyor gibi. Keyifli bir filmdi.
Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön