Sanjuan Wolf

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Mesajlar: 564
Kayıt: 17 Ara 2013 06:08
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou
Konum: Ne Konusu ?

Resim Colossal Battleship Sanjuan Wolf (Kyodai Senkan Sanfan Urufu) yaptığı kötülükler yüzünden tarihten silinmesi için Impel Down'ın 6. katına kapatılmış efsanevi suçlulardan biridir. İnanılmaz büyüklüğü nedeniyle lakabı Devasa Savaş Gemisi'dir. Adından ilk kez Emporio Ivankov bahsetmiştir. Marshall D. Teach tarafından özgürlüğüne kavuşmuş ve Karasakal Korsanları'nın bir üyesi olmuştur.

ResimGörünümü[hr]

Wolf, inanılmaz derecede büyüktür. Oars ve Oars Jr.'ın 4-5 katı büyüklüktedir. Dünyanın en büyük yapılarından olan Marineford Karargahı ile hemen hemen aynı boydadır. Boyunun büyüklüğü lakabına da yansımıştır. Kafası şeklen bir Ongiri'yi andırır. Gözleri sürmelidir ve Franky gibi kirpikleri aşağıdadır. Wolf'ün tam bedeni gösterilmemiştir. Bilinen tek bölgesi yüzüdür. Tipi de bana göre çok komiktir. Aşağıda ki halini gördüğümde bayağı gülmüştüm.

Wolf'un büyüklüğünü anlamak için tıklayın.
► Spoiler Göster
ResimKişiliği[hr]

Wolf, işlediği kötülükler yüzünden tarihten silinmesi istenen bir suçludur. Marineford'un arkasında saklanırken görüldüğünde eğlenceli bir tutumu olduğunu göstermiştir. Kim olduğu tespit edildiğinde korkmuştur. Ayrıca tüm tayfası Beyazsakal'a saldırırken kendisi saklanmaya devam edip utangaç yönünü ortaya çıkarmıştır. Savaş alanında çarpışmayan tek kişidir. Ayrıca şikayetçidir. Marineford'dan Yeni Dünya'ya kadar yüzdüğü için bu durumdan bayağı bir yakınmıştır. Büyüklüğü nedeniyle her zaman tayfasının yanında olamasa da kaptanına sadıktır.

ResimYetenek ve Güçleri[hr]

Wolf'ün sahip olduğu yetenekler henüz gösterilmemiştir. Ancak Dünya Hükümeti tarafından Impel Down Hapishanesi'nin 6. katına kapatılmış olması güçlü olduğuna bir kanıttır. Çok büyük olduğu için Süper İnsan Gücü'ne sahiptir ama bunun derecesi bilinmemektedir. Teach'in mahkumlar arasında düzenlediği ölüm kalım savaşından sağ çıkmış olması, katta bulunan mahkumlar arasında en güçlülerden olduğuna başka bir kanıttır. Ayrıca 2 yıl önce yüzebildiği için Şeytan Meyvesi yemediği kesinleşmiştir. Ancak aradan geçen zamanda yiyip yemediği bilinmemektedir.

ResimEk Bilgiler[hr]

- Wolf'ün adının nereden geldiği hala bir sırdır. Soyadı olan Sanjuan'ın San Juan Bautista'dan gelmiş olma ihtimali vardır. San Juan, Puerto Rico'da korsanların cirit attığı bir kasabanın adıdır. San Juan de Ulua, Meksika'da hapishane olarak kullanılan bir adadır. Wolf, gerçek hayatta Sea Wolves lakabı almış korsanlar için kullanılan bir terimdir. San Juan Nepomuceno'da Trafalgar Savaşı'n da kullanılmış dev bir geminin adıdır. Wolf'ün adı konusunda bir çok tahmin bulunsa da, Oda bu konuya bir açıklık getirmemiştir.
- Koramiral Strawberry, Wolf'ün dünyadaki bilinen en büyük canlı olduğunu açıklamıştır.
- Wolf'ün Impel Down'a nasıl sığdırıldığı hala bir sırdır. Zira Wolf, Impel Down'dan daha büyüktür. Ayrıca 577. bölümün ortalarında aniden binanın arkasında tamamen kaybolabilmiştir.
- Wolf, seride gösterilmiş en büyük karakterdir.
- Karasakal Korsanları, Denizciler'le gemi takası yapmayı planlamıştır. Ancak Wolf'ü alabilecek kadar büyük bir gemi bulunamamıştır.

Korsanfan.com 'dan ' Smoker ( White Hunter) ' alıntıdır. Biraz editledim konuyu.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Mesajlar: 846
Kayıt: 14 Eki 2013 23:39
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
Konum: K-PAX
İletişim:

BB nin bu adamla ne yapacağını hep merak etmişimdir.
En son görüldüğünde yanlış hatırlamıyorsam sandalın yanında denizde yürüyordu :lol:
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Mesajlar: 564
Kayıt: 17 Ara 2013 06:08
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou
Konum: Ne Konusu ?

Yeni dünyaya yüzerek gitti. Ben BB'nın gemisini merak ediyorum. Yoksa gemisi bu herif mi acaba diye düşünüyorum. Marineforddan büyük adam.Chopper olur rakibi heralde.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Cevapla

“Karasakal Korsanları” sayfasına dön