Avalo Pizzaro

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Mesajlar: 564
Kayıt: 17 Ara 2013 06:08
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou
Konum: Ne Konusu ?

Resim Avalo Pizzaro (Abaro Pisaro) Karasakal Korsanları'na son katılan üyelerden biridir. Lakabı Corrupt King (Akusei-Ō)'dir. İşlediği suçlar nedeniyle tarihten silinmesi için Impel Down Hapishanesi Level 6'ya kapatılmıştır. Dünyadaki en tehlikeli suçlulardan biridir. Kişiliği kedi gibidir. Kedi gibi gözleri, aslan yelesine benzeyen saçları vardır. Konuşurken 'nya' der. Nya ''meow'' anlamına gelir.

ResimGörünümü[hr]

Impel Down Hapishanesi'nden gelen diğer mahkumların aksine üzerinde mahkum üniforması yoktur. Bunun yerine uzun ve desenli kürkten bir pelerin ve kolye takar. Gözleri kedi gözlerine benzer. Saçlarıda vahşi bir hayvanın yelelerini andırır. Kafasında metal plakalarla takılmış iki boynuz bulunur. Bıyıkları çok uzundur. Öyle ki omuzlarının hizasındadır. Ayrıca silahları ve matkapları ellerine bağlıdır. Mürettebatın diğer üyeleri gibi iri yarı bir adamdır.
Kişiliği

Şuana kadar hep gülümserken ve Beyazsakal'a saldırırken görünmüştür. Nostaljik şeylere ilgili biri gibi görünmektedir. Her konusmasından sonra nya kelimesini kullanır.

ResimYetenek ve Güçleri[hr]

Ne kadar yetenekli ve güçlü biri olduğu bilinmemektedir. Ancak Dünya Hükümeti tarafından dünyanın en güvenlikli hapishanesinin son katına kapatıldığı için güçlü biri olduğu düşünülmektedir. Sadece silahını ve matkaplarını Beyazsakal'a saldırırken kullanmıştır. Boynuzları metal plakalarla bağlı olduğundan cyborg ya da meyve gücü olduğu bilinmemektedir.

Korsanfan.com 'dan ' Smoker ( White Hunter) ' alıntıdır. Biraz editledim konuyu.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Cevapla

“Karasakal Korsanları” sayfasına dön