Lafitte

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Mesajlar: 564
Kayıt: 17 Ara 2013 06:08
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou
Konum: Ne Konusu ?

ResimLafitte (Rafitto) Karasakal Korsanları'nın rotacısıdır.
ResimGörünümü[hr]

Lafitte solgun ve hasta gibi görünen bir adamdır. Genelde dans ederek yürür. Tayfadaki diğer elemanlar gibi onunda boyu uzundur. Ayrıca gizlice insanlara yaklaşmayı sever.
ResimKişiliği[hr]

Eski bir polis olan Lafitte aşırı zalim birisidir. Bu yüzden ve şiddete olan düşkünlüğünden dolayı West Blue'ya sürülmüştür.
Geçmişine nazaran şuan ki hali sessiz ve sakin gibi görünmektedir.
Karasakal Korsanları'nın diğer üyeleri gibi o da şansa, kadere ve hayallere inanır.
ResimYetenek ve Güçleri[hr]

Lafitte polis olduğu günlerde halkın üzerinde büyük bir otorite kurmuştur. Ancak bu hareketi ona pahalıya mal olmuştur. Yetkileri elinden alınmış ve bulunduğu yerden uzak bir yere sürülmüştür.
Karasakal Korsanları'nın rotacısı olduğu için açık denizleri iyi bilir. Rotacılık yeteneklerinin tam sınırı bilinmemektedir. Ancak Grand Line ve Calm Belt'te rahatça dolaşacak kadar bilgili olduğu düşünülmektedir.
Lafitte'nin huyu biraz yılana benzer. Ayakkabılarının altında demir ökçeler olmasına rağmen Mariejois'te Denizciler ve Shichibukailer arasında olan toplantıya kimseye görünmeden sızmayı başarmıştır. Çok hızlı şekilde yer değiştirebilir. Lafitte'nin bu tekniği CP9'ın Soru tekniğine rakip olarak gösterilebilir.
Bilinmeyen türde bir meyve yemiştir. Bu meyve sayesinde kollarını kanatlara dönüştürüp uçabilir. Kanatları melek kanatlarını andırır. Meyvesinin türü Zoan ya da Paramecia'dır.
► Spoiler Göster
Lafitte'nin kanatları

Korsanfan.com 'dan ' Smoker ( White Hunter) ' alıntıdır. Biraz editledim konuyu.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Mesajlar: 846
Kayıt: 14 Eki 2013 23:39
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
Konum: K-PAX
İletişim:

Herhalde bb tayfasından en sevdiğim adamdır.
Tam bir troll :lol:
Pockie piratesda da oynardım hep tek atardı
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Cevapla

“Karasakal Korsanları” sayfasına dön