Shiliew

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Mesajlar: 564
Kayıt: 17 Ara 2013 06:08
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou
Konum: Ne Konusu ?

Resim Shiliew of the Rain (Ame no Shiryū) mahkumlara yaptığı zulümler yüzünden hapsedilene kadar Impel Down Hapishanesi Baş Gardiyanlığı'nı yapmıştır. Monkey D. Luffy ve Marshall D. Teach, hapishaneye baskın yaptığında geçici olarak serbest bırakılmıştır. Ancak, yapılan anlaşmaya ihanet eden Shiliew, Teach'in teklifini kabul edip onun tayfasına katılmıştır.

ResimGörünümü[hr]
Shiliew, geçmişte Magellan ve Hannyabal gibi yarasa kanatları takardı. Kulaklarını kapatan bir subay şapkası ve kestane rengi uzun eldivenleri vardı. Hücreya kapatıldıktan sonra kanatları elinden alınmıştır. Şapkasının ön kısmı yüzünü kısmen kapatmaktadır. İri yarı bir adamdır. Boyu Teach ile aynıdır. Ondan farklı olaraj uzun bir çenesi vardır. Hapsedildiği zaman çizgili mahkum elbiseleri yerine kendi üniformasını giymesine izin verilmiştir. Sırtında pelerin gibi giydiği uzun dökümlü bir ceket vardır. Ceketin arkasında Kanji olarak Goku yazmaktadır. Goku, hapishane demektir. Genellikle ağzında bir puro vardır.

ResimKişiliği[hr]
Shiliew, son derece sadist ve insan öldürmekten keyif alan biridir. Impel Down'ın duvarları arkasında bir çok mahkumu katletmiştir. Kendisini serbest bırakan gardiyanları öldürdükten sonra, onlardan alaycı bir şekilde özür dilemiştir. Ayrıca kendisinin güç olarak çok zayıf olanların üzerinde bile, kılıcının gücünü test etmekten hoşlanır.
Shiliew, Magellan'ın hapishane için savaşma teklifini kabul etmiştir. Ancak hilekar bir adam olduğundan sözünde durmamış ve Magellan'a ihanet ederek kendi astı olan bir çok görevliyi biçmiştir.
Shiliew, Shichibukai olsa bile korsanların, sadece korsan olduğuna inanmaktadır. Buna rağmen Karasakal Korsanları'na kendi isteği ile yardım etmiştir. Kadere aşırı bağlı biridir. Teach ona tayfaya katılma teklifini sunduğunda, bunun kaderinde olduğunu söyleyip tayfaya girmiştir. Konuşmayı ve detaylarla uğraşmayı pek sevmeyen biridir. Sengoku, kendisine Magellan'a ne olduğunu sorduğunda, ona gidip kendisinin öğrenmesini söylemiştir.
► Spoiler Göster
ResimYetenek ve Güçleri[hr]
Shiliew, Baş Gardiyan olduğu zamanlarda kendisinden alt rütbede olan herkesi emrine alabiliyordu. Ancak gücünü kötüye kullandığı için tüm yetkileri elinden alınmıştır.
Hapishane müdürü Magellan ile eşit güçte olduğu söylenmektedir. Ancak Magellan'ın ishal sorunu olduğundan, Shiliew daha tehlikeli olarak kabul edilmiştir. Buna rağmen, Magellan onu alt etmiş ve 6. kattaki bir hücreye hapsedebilmiştir.Shiliew, bir kılıçustasıdır ve kılıçta son derece iyidir. Kendisini serbest bırakan gardiyanların hepsini bir anda öldürmüştür. Muazzam bir dayanıklılığa sahiptir. Sengoku'nun Buda formunda attığı şok dalgasını doğrudan yediği halde, hasar almamıştır.
► Spoiler Göster
Korsanfan.com 'dan ' Smoker ( White Hunter) ' alıntıdır. Biraz editledim konuyu.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Mesajlar: 475
Kayıt: 10 Ağu 2013 19:42
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.
Konum: sincity

en çok bu adamı merak ediorum.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Kullanıcı avatarı
Sword Way
Mesajlar: 900
Kayıt: 06 Oca 2014 02:06
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Death Note, Bleach, Dragon Ball, Dragon Ball Z, Basilisk, Shingeki No Kyojin, Samurai Champloo, Slam Dunk, Psycho-pass, Kuroko's Baskett, Claymore.
Konum: Wano kuni, Shin sekai

Bu herif hayvanımsı bişey çıkacak zaten kaçarı yok !
Resim
Cevapla

“Karasakal Korsanları” sayfasına dön