Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

17 Şubat İstanbul Buluşması Anılar Ve Fotoğraflar

Yapılacak buluşmaların duyurularını bu bölüm içerisinde yapabilirsiniz.
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 21 May 2020 00:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 01:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

Hitman kardeşimizin artistik bakışını atarak attığı mükemmel atış :) Müzikte güzel bu arada :D

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=CLCmJDUK ... e=youtu.be[/BBvideo]
Resim
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

İsmail, o kadar oyun oynamamıza rağmen ben senin Derya'yı yendiğini hiç görmedim. Keşke bir kez göstereydin de bizde görebilseydik.

Bir de o resim ve tek çekildiğim resim çok hoş olmuş ve tam da senin dediğin gibi bir poz olmuş.

Kaan sende cenabet var heralde, ve ne zaman bağış dense hep başına birşeyler geliyor.. :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Collector yazdı:İsmail, o kadar oyun oynamamıza rağmen ben senin Derya'yı yendiğini hiç görmedim. Keşke bir kez göstereydin de bizde görebilseydik.

Bir de o resim ve tek çekildiğim resim çok hoş olmuş ve tam da senin dediğin gibi bir poz olmuş.

Kaan sende cenabet var heralde, ve ne zaman bağış dense hep başına birşeyler geliyor.. :lol: :lol:
Birader, normalde yeniyorum. Tabi her zaman yemiyor ama yeniyorum, trabzonda tolga varken falan da yendim. :whistle:

Fotoğraflar gerçekten çok güzel çıkmıslar, çok güldüm fakat Gökhan ve Alinin yaptıkları çok fena hala aklıma geliyo gülüyorum. :lol:
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 21 May 2020 00:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
KiritoShu
Favori Manga: Sun Ken Rock
Favori Anime: Guilty Crown

Tüh be haberim olsaydı gelirdim bende...
Resim
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

Buda elimdeki son videodur.Muaet normalde hep strike atardı ama ismail abinin yoğun reiatsusu ile bizim takıma uyguladığı baskılar sonucunda atışlarımızı hep karavanaya atmak zorunda kaldık. :whistle:

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=fpirSG-u ... e=youtu.be[/BBvideo]
Resim
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Olm bunları çekeceğine karşı taraftan diğer tarafta topun atılmasını çekmen lazımdı.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Deathwing yazdı:Olm bunları çekeceğine karşı taraftan diğer tarafta topun atılmasını çekmen lazımdı.
Onu çekmiş olsaydı youtubede 5 milyar falan izlenir, gçkhan ünlü olurdu.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“MangaTurk Buluşmaları” sayfasına dön