Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

6 Ekim Fake Mangaturk Buluşması

Yapılacak buluşmaların duyurularını bu bölüm içerisinde yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Bir Mangaturk buluşması'nı daha geride bıraktık. Katılım biraz az da olsa sakin ve güzel bir buluşma oldu. Tabiki diğer buluşmalardan farklıydı. Geleneksel buluşma yerimiz olan mecidiköy'de buluşmadık bu sefer. Kadıköyde toplandık. Her buluşmada resmileşen Simit sarayı muhammetini de yapmadık.

Neyse buluşma noktasına ilk hean_burak ve Shirohige vardı sanırım. Daha sonra Kahramanil ve Pinco onlara katıldı. Ben biraz geciktim buluşmaya saat 14:00 de doğru grubu ben, drklas ve Ijou katıldı. İlk olarak bir çay bahçesine geçtik biraz çay içtik sohbet felan derken. Bir amca masamıza geldi ve gazetede bir haberi göstererek birşeyler anlattı. Konuyu unuttum hatırlayan bir arkadaş varsa söyler umarım. Neyse amca konuştu konuştu ve gazteyi okuruz diye bize verdi. Yaklaşık 20-30 dk sonra amca gazteyi geri istedi. Niye diye sorarsanız liseli gençlere bu konuyu anlatmak istiyomuş felan filan. Neyse bizde oradan ayrılıp geçen buluşmadada gittiğim deniz manzaralı bir mekana geçtik. Oradada bayağı sohbet ettik ve bowling oynamak için yola koyulduk. Bowling salonuna geldik ve Ijou arkadaşımız aramızdan ayrılıp eve döndü. Bizde tam bowling salonuna girdik fakat kalabalık olduğu için bowlingten vazgeçip yemek için Burger'a geçtik. Yemeğimizi yedikten sonra Deniz kıyısında oturup sohbet ettik. Yaklaşık 1 saat orada oturduktan sonra otobüs duraklarının orada ayrıldık. Gelen arkadaşlara teşekkür ederim. İnşallah güzel buluşma geçirmişlerdir. Kendi adıma buluşmadan memnun kaldım. Diğer buluşmalarda görüşmek üzere :cheer:

Resmileride fotoğrafları çeken arkadaş yükleyecek.
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Simit sarayı ve bowlingsiz bir buluşma, buluşma sayılmaz. O yüzden bağış da toplamadık.

Gelen az arkadaş vardı, yine de hayli güzel bir gün geçirdik. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

Az kişi olsakta gayet güzel bi buluşmaydı.Artık şubat tatilin de yada yaz tatilinde daha kalabalık bi buluşma yapıp mangal partisi düzenleriz. :laugh:

Foto linki
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
kahramanil
Favori Manga: one piece Berserk
Favori Anime: full metal archemist one piece death note rurouni kenshin

Pinco yazdı:Az kişi olsakta gayet güzel bi buluşmaydı.Artık şubat tatilin de yada yaz tatilinde daha kalabalık bi buluşma yapıp mangal partisi düzenleriz. :laugh:

Foto linki
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Gayet güzel buluşma oldu fake de olsa :laugh: yalnız bir fotoda neden arkadan çektin anlamadım söylesen o halde de poz verirdik. :P drklas e arkadaşımızı da amca ne zannettiyse siyasi konuyu hemen yapıştırdı.Tabi yine bağış yapamadık fake olduğundan :whistle:
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

Ijou dışında kimseyi çıkartamadım. İsimleri yazsaydınız iyiydi. :D
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Güzel buluşmaydı, tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Nice buluşmalara.
Resim
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Kusura bakmayin dostlar, akraba bombardimanina tutuldum. Firsat buldugumda aksam ezani okunuyordu. :lol: Bir daha bayram bayram bulusursak erken cikacagim.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
drklas
Favori Manga: Naruto,Katekyo Hitman Reborn,Toriko,One Piece,Bleach
Favori Anime: Naruto,Hellsing,Katekyo Hitman Reborn,One Piece,Bleach

Çok güzel bi buluşma oldu baya eğlenceli gecdi gerçi haki ki buluşma gibi olmadı ama yinede güzeldi gelen herkese teşekkürler.
Resim Resim
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Gelmeyen/gelemeyen arkadaşları diğer buluşmalara bekliyoruz. Kaçırdık diye üzülmeyin, sık sık yapıyoruz.
drklas yazdı:Çok güzel bi buluşma oldu baya eğlenceli gecdi gerçi haki ki buluşma gibi olmadı ama yinede güzeldi gelen herkese teşekkürler.
Kendisi spam üye. Her buluşma konusuna yorum atıp ortalıktan kayboluyor.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.

“MangaTurk Buluşmaları” sayfasına dön