Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

31 Ağustos İstanbul Buluşması Genel Değerlendirme

Yapılacak buluşmaların duyurularını bu bölüm içerisinde yapabilirsiniz.
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Zibilyon kez yaptığımız İstanbul buluşmalarından birinin daha sonuna geldik.

Buluşmaya 10 15 dk geç gittim. Gittiğimde ahali fix mekanımız olan simit sarayına çoktan geçmişti. Hakan, Uğur, Mert, Anıl, Göksel oradaydı. "Bu kadar mıyız" diyerek, gelmeyenleri hayırla yad ettik. Gilga'sız buluşma mı olur dedik, onun da gelmesiyle artık hazırdık.

Buluşmamızın farzlarından One Piece'ten girerek Naruto, Bleach'ten çıktık. Biliç fanlarının düştüğü durumu bir kez daha müşahade ettik. Tabi bir buluşmada 7 kişinin aynı konuyu konuşması nadir rastlanan bir durumdur. Biz de geleneğe uyarak bloklaşarak farklı konuları konuşmaya başladık. Simit Sarayı hikayemiz bu kadardı.

Sonra buluşma farzlarından birini daha yerine getirmek üzere Cevahir'e gittik. Bu farzımız tabi ki Bowling. Az bir bekleyişin ardından başladık oyuna. 7 kişi oyunda devam ederken Muaet'in teşriflerine mazhar olduk. İlk el 0 çektikten sonra oyunu 1.likle bitirdim, alçak gönüllülük yapmayacağım tabi ki.

Sonra ne yiyelim ne yiyelim derkene dışarıdaki Burger King'e çöktük. Bir yandan yedik bir yandan sohbetimizi ettik. Bir ara çizgi roman konusu açıldı, muhabbet daha çok onun üzerinden döndü. Yedik, içtik ve artık doymuştuk.

Biz de ufaktan Anadolu tarafına geçelim dedik. Avrupa'dan katılan Mert ve Göksel ile orada vedalaşarak Metro ile Yenikapı, aktarma ile de Marmaray'la Ayrılık Çeşmesi'ne vardık.

Uğur'un bahsettiği bir çay bahçesine varmak niyetiyle düştük yollara. Uğur'un tarifini takip ederek yol aldık. Tabi kılavuzu karga olanın burnunun boktan çıkmayacağı gerçeğini unuttuk. Yanlış yola girmiştik. Sora sora çay bahçemize yola koyulduk. Bir süre sonra, yorulmuş veya sıkılmış olacağız ki bizim binmemizi bekleyen 2 taksiye atlayarak çay bahçesine vardık.

Burada konuşulan konuların bazılarından bahsetmeyeceğim. İfşa edilmeyen konular haricinde çoğunlukla Futbol'dan, bir miktar da Basketbol'dan sohbet ettik. Bir yandan çayımızı da yudumladık. Derken yarın işe gidecek olanları düşünerek saatin geç olmaya başladığı üzerinde fikir birliğine vardık ve oradan ayrıldık.

Rıhtım durağına geldik, vedalaşarak ayrıldık. Hikaye genel olarak böyle, ifşa edilmeyen bilgiler için talepte bulunmayınız.

Can alıcı noktadan bahsetmekte fayda var. Hakan'ın her buluşmada yaptığı bir şeyi ki siz ne olduğunu iyi biliyorsunuz tekrar yapmasından duyduğum rahatsızlığı ifade etmek istiyorum. Değerli adminizin buluşma konusuna yazdığı "bağış yapın götler" yazısını gören Hakan onu bize de gösterdi. Tabi biz de değerli adminimizin küçücük ricasını yerine getirmek üzere elimizi cüzdanımıza attık. Hakan eksik kalır mı? Dedi ki: "Beyler sakin olun, yorumu görmemiş gibi yaparız. Olur da gördüğümüzü anlarsa sorumluluğu üstleniyorum." Bir yeşil moda olay yerinde karşı gelmek 1. dereceden ban sebebi olduğundan boynumuz eğik kabul ettik. Evet bir buluşmada daha Hakan'ın (yeşil mod) müdahalesiyle siteye bağış yapamamış olduk. İfşa olduğuna göre sorumluluğu almasını bekliyoruz.

Son olarak gelen arkadaşlara teşekkürler ediyorum. Gelmeyenleri de bir sonrakine bekliyoruz.

Foto linki: http://postimg.org/gallery/1v34g2sgq/
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

Kılavuz,karga?Bre vicdansız bre hain sizi düşündüğümden taksiye bindikte holywood klişesi olan"abi öndeki arabayı takip et" olayını yaşattım sizlere.Teşekkür edeceğine dediği laflara bak yahu.Neyse sakinim.
Bu arada bağış olayını ben ilk bursumla öderim bana çok koymaz sonuçta tıp kazandım rerörö diyende kimdi?Hemen Hakan'a yıkmayalım olayı,ayıp.
Bu arada bir daha bowling oynadığımızda Anıl'a biri mukayet olsun.Bowling bir spor dalı olarak kalsın,rica ediyorum.
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Daha da buluşmaya gelmem. :)

Yeni aarkadaşların katılımıyla güzel bir buluşmaydı.
Kullanıcı avatarı
kahramanil
Favori Manga: one piece Berserk
Favori Anime: full metal archemist one piece death note rurouni kenshin

Ijou yazdı:Kılavuz,karga?Bre vicdansız bre hain sizi düşündüğümden taksiye bindikte holywood klişesi olan"abi öndeki arabayı takip et" olayını yaşattım sizlere.Teşekkür edeceğine dediği laflara bak yahu.Neyse sakinim.
Bu arada bağış olayını ben ilk bursumla öderim bana çok koymaz sonuçta tıp kazandım rerörö diyende kimdi?Hemen Hakan'a yıkmayalım olayı,ayıp.
Bu arada bir daha bowling oynadığımızda Anıl'a biri mukayet olsun.Bowling bir spor dalı olarak kalsın,rica ediyorum.
Basketbol oynama alışkanlığından olsa gerek topu öküz gibi atmışım. :laugh: Bağış olayına gelince ben ısrarla 2 aylık kredimi bağışlayayım didim ama burak da tıp kazanınca o da ben öderim dedi ve sonunda hakan da yine bize cüzdan çıkartmadı. :(
Kullanıcı avatarı
Silver
Favori Manga: one piece,veritas,naruto,bleach,fairy tail
Favori Anime: Animelerle aram pek iyi deil

Walla gençler ne yalan söyleyeyim özlemiştim böyle buluşmaları...bence bunu sabitleyip düzenli olarak iki ayda bir yapmak lazım 2 ay diyorum çünkü konuşacak malzeme yeni chapterlar çıksın istanbulda olan arkadaşlarda katılmaktan çekinmeyin yabancıyım tanımıyorum fln yok bakın bana bırakın simamı attığım mesaj yok forumda ama gayet sıcak karşıladıklar arkadaşlar saolsunlar!!!
Kaç defa az çok buluşma yapmışımdır ilk defa bleach'i savunup absürd Power up larını normal karşılayan insanlarla karşılaştım :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Eski buluşmalara göre değişmeyen birşey varsa oda kishimotoya yapılan toplu küfür seanslarıydı :)

Birde ben bu buluşmaya hazırlıksız geldim yoksa 1 hafta önceden tartışılacak konular diye bi A4 doldurup gelirdim....neyse nasip artık bir dahaki buluşmaya
Not:benim bağış olayından haberim yok yoksaaa ben verirdim :evil: :evil:
Bu arada Burak nasıl birinci oldu anlamadım benim hakkımdı o
Hakan'ın lobut'lar hep eksik geliyordu bu arada adam karavana bile atsa puan alıyordu adam heryerde mod herhalde
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Beyler beyler şaka bi yana olm biraz destek olaydınız bize iyiydi, neyse canınız sağolsun.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Fotograflara bakinca dilimden ilk dokulen şey "CcCcCcCcC...UGUR ABI...CcCcCcCcC"
O kadar cok gelmeyi istiyorum anlatamam. Bayramda gelmeyi ciddi ciddi düşünüyorum. Bu sefer kesin. Dalga gecmeyin yalarim :)
Kullanıcı avatarı
drklas
Favori Manga: Naruto,Katekyo Hitman Reborn,Toriko,One Piece,Bleach
Favori Anime: Naruto,Hellsing,Katekyo Hitman Reborn,One Piece,Bleach

Gaidemedim ya la ben bulusmaya :::( Ah bu hastalik ah.
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Hakan yapmış yine yapacağını mod oldu yapmaz artık demiştim ah Hakanım ah. :whistle:

Epey eğlenmişsiniz orda olmak isterdim.

O değil de Gökhansız buluşma mı olurmuş yav. :lol:
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Güzel bir gündü, katılan herkese içten teşekkürlerimi sunuyorum. :) Bowling konusunda Burak tam bir U dönüşü yaptı. ^^

“MangaTurk Buluşmaları” sayfasına dön