Siteyi yeni sunucuya taşırken yaşadığımız aksaklıklar sebebiyle son bir hafta içinde atılan mesajlar maalesef silindi.

Big Mom (Charlotte Linlin)

Kullanıcı avatarı
İ[email protected][email protected]_27
Mesajlar: 100
Kayıt: 16 Şub 2019 11:40
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Re: Big Mom (Charlotte Linlin)

Mesaj gönderen İ[email protected][email protected]_27 » 24 Haz 2019 22:45

Big Mom'un ruh gücünü dağıtması gibi bir özelliği var arkadaşlar acaba onları öldüğü zaman geri alabilmesi mümkün mü? Muhtemelen hepiniz izlemişsinizdir. Harry Potter serisinde Voldemort adında bir karakter vardı ve ruhunu canlı cansız varlıklara aktararak (Hortkuluk) bir çeşit ölümsüz oluyordu. Hortkuluklar yok edilmeden Voldemort öldürülemiyordu. Oda Sensei acaba Harry Potter serisinden bu konuda ilham almış olabilir mi?

Soru Soru No Mi meyvesi de bildiğiniz gibi bir ruh meyvesi Big Mom bu meyveyle istediğinin yaşamını kısıp ruhlarıyla canlı cansız varlıkları konuşabilir bir hale getiriyordu, İstediğinin ömrünü kısaltabiliyordu. Kendi ruhunu da üç parçaya ayırıp yanında gezdiriyor. Prometeus, Napoleon, Zeus adında üç büyük silaha sahip. Zeus'u, Nami'ye kaptırdı eğer ruhunu üçten fazla bölebiliyor olsa herhalde tekrardan bir tane daha Zeus yaratabilirdi. Bu da ruhunu daha fazla ayıramadığını gösteriyor. Soru şu, acaba Big Mom'da ölümsüz mü? Yani Zeus, Prometeus ve Napoleon ölmeden Big Mom ölmüyor olabilir mi? Ya da Big Mom'un toplamda dört canı olabilir mi? Öldükçe Zeus, Prometeus veya Napoleon'daki ruhları tek tek geri dönüyor olabilir mi?

Bölüm 930'da Wano'ya geldiği zaman "Zeus bana geri dön" diyor. Bir yerde Luffy'nin peşine düşme sebebi Zeus olabilir mi? Yani Zeus kendisi için çok değerli olmasa ya da mesele sadece Luffy'den intikam olsa Wano'da Kaido gibi biriyle dövüşmeyi göze alır mıydı sizce? Üstelik Kaido'nun tehditine rağmen bunu göze aldı. Siz ne düşünürsünüz bu konuda?

Cevapla

“Big Mom Korsanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir