Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hangi Anime Dünyasına aitsin ?

afzozatmaca
Favori Manga: Veritas,Bleach,Naruto,
Gantz,Beelzebub,
Vagabond,
The Breaker new waves
Sun Ken Rock
Favori Anime: Naruto,
Bleach,
Hellsing OVA serisi
FMA:Brotherhood

Arkadaşlar aşağıdaki linkte hangi anime dünyasına aitsin ? diye bir test var...Sorular v.s sorulmuş şık seçiyorsun sana sonuçta senin karakterin Death Note çıktı falan yazıyor...Nerede paylaşayım dedim bir yere oturtamadım 3.Sayfa ya gazladım :lol:

Benim testin sonucu şöyle çıktı :woohoo:
Sana Death Note çıktı...
Sen oldukça kindar bir insansın. Sana yapılan yanlışları asla unutmaz, bir kenara "yazar"sın. Ancak deftere yazdığın kişiler, o defterde olmayı sonuna kadar hak eden kişilerdir. Bu dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışıyorsun kısaca. Yoksa psikopat değilsin asla. Kötüleri öldürmekten zevk almansa başka bir konu. Kötüleri öldürmekten kim zevk almaz ki zaten. Lefter gibi insansın son olarak: Versinler sana isimleri, yazarsın anında deftere :)

Link
Resim
Kullanıcı avatarı
Tenkaichi
Favori Manga: Veritas,Zippy Ziggy,Bleach.
Favori Anime: Darker Than Black,Kuroko No Basket,Bleach,One Piece,One Outs.

Onedio'nun en saçma testi.Tüm sorulara bakmaksızın 3.soruyu değiştirince sonuç değişiyor.Oyuncağa göre koymuşlar...
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

@Tenkachi,
Onedio'nun bütün testleri saçma, o bahsettiğin olay hepsinde var neredeyse.

"One Piece" çıktı!
Senin en belirleyici özelliğin umursamaz bir insan olman. Aklın bir karış havadadır, kaygısızsın yani. Ancak bu özelliklerin vitesi boşa alıp, hayatın rölantide yaşadığın zamanlardadır. Yoksa konsantre olduğun zaman, elinden hiçbir şey kurtulamaz. Bu anlarda hırslı ve odaklanmışsındır; elinden One Piece bile kurtulamaz o dakika, ey dünyanın en iştahlı hasır şapkalısı :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Dragon Ball çıktı.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Seni tanımlayan en belirleyici sıfat: Yardımsever. Başı sıkışanın hemen dibinde biter, ona yardım etmek için ölümü göze alabilirsin; bu yardımın türüyse karşılıksız olanından. Keçi gibi inatçı birisin aynı zamanda. Tuttuğunu kopartır, bir işi en sonuna kadar götürürsün, ne kadar imkansız olsa da. Son olarak, kardeşlik bağın oldukça kuvvetlidir. Tam bir aile insanısın kısaca, bay/bayan simyacı (En Fullmetal'inden)!
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Kratos
Fırtına Gardiyanı
Fırtına Gardiyanı
Favori Manga: Legend of Maian, Witch Hunter, To-love-ru, To-love-ru Darkness, Popcorn Avatar, Onihime VS, Sora no Otoshimono
Favori Anime: Anime izlemem

Bleach çıktı amg lel
'

Resim

Vengeance shall be mine, like a god
And it shall consume me, like a slayer

Resim
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Fma :cheer:
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

One Piece çıktı. :lol: Yemek yemeyi ip atlamak ile değiştirdim Tsubasa oldu. ahahah.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

afzozatmaca yazdı: Sana Death Note çıktı...
Sen oldukça kindar bir insansın. Sana yapılan yanlışları asla unutmaz, bir kenara "yazar"sın. Ancak deftere yazdığın kişiler, o defterde olmayı sonuna kadar hak eden kişilerdir. Bu dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışıyorsun kısaca. Yoksa psikopat değilsin asla. Kötüleri öldürmekten zevk almansa başka bir konu. Kötüleri öldürmekten kim zevk almaz ki zaten. Lefter gibi insansın son olarak: Versinler sana isimleri, yazarsın anında deftere :)
Bana da Death Note çıktı.
Kullanıcı avatarı
Prof X
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Death Note çıktı. Yagami'yi severim hoşuma gitti sonuç.
Resim
Ben bir yılanım. Soğuk derisiyle, duygusuzluğuya etrafta gezinen ve diliyle avını arayan, lezzetli görünen her şeyi yutan...

“3.Sayfa” sayfasına dön