Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

22 Ekim 2017 Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi Anketli Tahmin Başlığı

22 Ekim 2017 Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi Anketli Tahmin Başlığı

Anket 22 Eki 2017 18:24 tarihinde bitecek

Galatasaray kazanır
9
56%
Berabere
1
6%
Fenerbahçe kazanır
6
38%

Toplam oy: 16
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Todomeda yazdı: 22 Eki 2017 22:07 Özet olarak maçın babası Cüneyt Çakır oldu.
Bende maçı izlemek için verdiğim 20 liraya acıdım. 2 bira bi ruffles alır takılırdım evimde.
aynen soğanlı ruffles iyi giderdi.

Bu arada :D

Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Dışarı vurulan şutlar nasıl kaleyi bulmuş oluyor ? :/ Kalecilerden bir şey göremedik maçta pek sonuç olarak. Keyif alamadım ben.

Ayrıca elle çarpınca kesinlikle penaltı verilecek diye bir şey yok. Buna benzer bir olay daha öncede yaşanmıştı ve gelen yorum şu;

UEFA Hakem Komitesi üyesi ve Merkez Hakem Komitesi Eğitim Danışmanı Jaap Uilenberg, tartışılan pozisyonu tek cümleyle yorumladı ve "Vücudun, başka bir yerine çarpıp anında ele gelen top çarpmadır" dedi. Bu pozisyona penaltı verilmeyeceğini de dile getiren Uilenberg, "Bu konuyu son seminerde irdelemiştik" dedi.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

_[Emre]_ yazdı: 22 Eki 2017 22:18 Dışarı vurulan şutlar nasıl kaleyi bulmuş oluyor ? :/ Kalecilerden bir şey göremedik maçta pek sonuç olarak. Keyif alamadım ben.

Ayrıca elle çarpınca kesinlikle penaltı verilecek diye bir şey yok. Buna benzer bir olay daha öncede yaşanmıştı ve gelen yorum şu;

UEFA Hakem Komitesi üyesi ve Merkez Hakem Komitesi Eğitim Danışmanı Jaap Uilenberg, tartışılan pozisyonu tek cümleyle yorumladı ve "Vücudun, başka bir yerine çarpıp anında ele gelen top çarpmadır" dedi. Bu pozisyona penaltı verilmeyeceğini de dile getiren Uilenberg, "Bu konuyu son seminerde irdelemiştik" dedi.
O kendi vücudu için geçerli. Burada top dışarıdan geliyor attığım maddeler de var. Penaltı olur olmaz bizim konumuz istemsiz çarpan toplara penaltı olmaz düdük çalınmaz dedin sen. Gayet çalınıyor işte uzatma.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

_[Emre]_ yazdı: 22 Eki 2017 20:33 net bir gol şansı yakalayamadı 2 takımda.
Gol D. Roger yazdı: 22 Eki 2017 21:21 Nasıl yakalayamadı ?
Jansen 1 tane attı, 3 tane de dışarı vurdu ayıp olmasın diye.
_[Emre]_ yazdı: 22 Eki 2017 20:33 Kaleyi bulan şut yok maçta doğru düzgün.
Gol D. Roger yazdı: 22 Eki 2017 21:21 Kanka cevap yazma böyle yazacaksan ya. Gerçekten.
_[Emre]_ yazdı: 22 Eki 2017 22:18 Dışarı vurulan şutlar nasıl kaleyi bulmuş oluyor ? :/
Bro net gol şansında dışarı vurulamıyor mu ?
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Hasan Ali'yede çalınmadı. Kayarak müdahele ederken topu altına alıp eliyle dokundu. Kısacası tölerans gösteriyor hakemler.

Top kaleyi bulmadığı sürece bir anlamı yok ya benim için. Gomis'in 2 oyuncunun arasından vurduğu top dışında aksiyon yoktu resmen
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Senin için anlamı yoksa özür dileriz reis. Affet.
galeme
Favori Anime: .

Hakem maçı mahvetmiş. Pozisyonu tekrar izledim faul yok yanlış karar. Ve el pozisyonu da net penaltı.

Galatasarayda kırmızı kart gören adamın kartı da yanlıştı. Koşarken ani bir hareketle yere düştü, kasıt yok gibi gördüm.
Kilitli

“Spor” sayfasına dön