Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

22 Ekim 2017 Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi Anketli Tahmin Başlığı

Anket 22 Eki 2017 18:24 tarihinde bitecek

Galatasaray kazanır
9
56%
Berabere
1
6%
Fenerbahçe kazanır
6
38%

Toplam oy: 16
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Evet arkadaşlar salı günki Beşiktaş maçı için açtığım anketten sonra bu maç için de bir anket açmak istedim. Geçen sefer 6 kişi katılmıştı ankete, bu sefer kaç kişi katılacak bakalım.

Fenerbahçe kazanır diyorum.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Galatasaray'ın kazanmasını diliyorum. Onun dışında kadrolar, teknik konular bunlara pek hakim değilim. Ama heyecanlıyım maç için.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Dünyanın sözde en büyük derbisi :D Cidden bu kadar abartı bir derbi olamaz. Fenerbahçe hakemle kazanır başka bokları yok zaten.
galeme
Favori Anime: .

Galatasaray'ın yenmesini istediğimi söylemek isterdim fakat sonra fenevliler tüm dünya bize düşman moduna giriyor bu nedenle söylemeyeceğim.

Ankette GS'ye verdim.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

GS kazansın istiyorum artık, nedense gereksiz de bir ümit var :D Ankette oyumu GS'ye verdim.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Cüneyt Çakır maçı insan gibi yönetirse GS'nin rahat kazanacağı maç olacaktır.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçe dedim, belli ki gönlüm öyle istiyor :P Galatasaray ile fark kapansın biraz ;)
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Galatasaray alır.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Beşiktaş maçında her türlü pisliği yapan takım bu gün çok sakin . Bir gol ve penaltısı yenmesine rağmen. Şerefsizler
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim
Kilitli

“Spor” sayfasına dön