Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

NBA ve Basketbol Genel Tartışma Başlığı

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Resim

Forumda ki bu spor alt forumu genellikle Futbol ağırlıklı yine de gördüğüm kadarıyla bayağı bir basketçi ve NBA takipçisi var..Böyle bir konu açayım dedim..Genel olarak konuşuruz..

İlk konu:
Bu sene bir sürü bomba takas ve transfer oldu (bilmeyenler sorarlarsa söylerim ne oldu) yeni sezondan ne umuyorsunuz NBA'de ?!
Resim
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

San Antonio'nun üst üste şampiyon olamama geleneğini sürdüreceğini, Miami ve Cleveland'ın beklentilerin çok altında kalacaklarını düşünüyorum. Sezondan beklentilerim şu şekilde:

Şampiyonluk Adayı: Bu sene bence Dallas veya Chicago şampiyon olacak: Çok kilit noktalara çok akıllıca transferler yaptılar, oturmuş kadroları onlar için artı. Eğer ki Indiana gerçekten Dragic'i alıp ufak bir rotasyon yaparsa onlar da çok iddialı olabilirler.

Sezonun potansiyel fiyaskosu: Houston. 3 tane çok sağlam adam yollayıp yerlerine adam akıllı kimseyi alamadılar.

Sezonun çıkış yapacak takımı: Phil Jackson faktörüyle New York'un çıkışa geçeceğini düşünüyorum.

Sezonun sürprizi: LA Lakers'tan sürpriz bir play-off bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Şampiyonluk Adayı: Açıkcası iyi eklentiler yapsalardı Portland diyecektim ama yapmadılar..Bende Dallas'ı beğeniyorum. Bu sene net şampiyon yok gibi

Potansiyel Fiyasko: Houston, Indiana(Lance gitti Paul sakat) olabilirler.

Çıkış yapacak takım ve süpriz takım. Eğer bir aksilik olmazsa Sağlıklı bir beş ile Washington Wizards diyorum..

Umarım Rose sağlıklı döner...
Resim
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Güzel düşünce. NBA basketbolunu çok sıkıcı bulduğum için çok sıkı takip etmiyorum ama avrupa basketbolunu ve euroleaguei yakından takip ederim. Dünya şampiyonası da geliyorken buradan muhabbet çevirebiliriz. İyi fikir olmuş cidden.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
tabibitosan
Favori Anime: FMA;B, Slam Dunk, Seirei No Moribito,

Dünya şampiyonası yaklaşırken bu başlık çok iyi olmuş. Çok takip edemedim ama bizim takımdan pek ümitli değilim. Salı günü 77-55 yenildikleri İspanya'ya dün 70-63 yenilmişler. Dengesizlik var yine.

Bir de doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama all star bu yıl 8-9 gün olacak diye bir yazı okudum.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Amerika Vs Brezilya Hazırlık maçı

Rose bayağı iyileşmiş gibi..Ancak dünya şampiyonasında bu sarsak oyunla Amerika iş yapamaz savunma zayıf ve sete set hücum eksik...
Resim
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Resim

Yavaş yavaş Spain 2014 havasına girmeye başladım ben. Geçen seneki avrupa şampiyonasında yaşadığımız kepazelikten sonra aslında umut beslemek istemiyorum ama antika basketbol oynatan tanyeviçten sonra ergin hocaya güvenim tam. Ayrıca bizim için bir hayli kek bir kura bu. Tek dezavantajı ABD ile aynı grupta olmamız. Onun dışında İspanya, sırbistan, fransa, hırvatistan, yunanistan gibi Avrupanın güçlü takımları ile arjantin, brezilya, porto riko gibi güçlü amerika takımları bizim finale kadar eşleşmeyeceğimiz çapraz gruplarda.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Hazirlik maçlarini izledim ve ümitli degilim. Gruptan çikarmiyiz bence çikariz. Fakat daha ilerisi zor.

Bu arada kadroda Ersan ilyasova niye yok ?
Kullanıcı avatarı
Sodakazam

Haqoua yazdı:Hazirlik maçlarini izledim ve ümitli degilim. Gruptan çikarmiyiz bence çikariz. Fakat daha ilerisi zor.

Bu arada kadroda Ersan ilyasova niye yok ?
Hazırlık maçlarının skorunu çok fazla baz almamak lazım bence çünkü ergin hoca devamlı yeni rotasyonlar deniyor oyuncuların birbiriyle uyumunu görmek için. Ersan da sakat.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Grubumuz çok kolay ama geçmişte Yeni Zelanda ile sorunlar yaşamıştık dikkat etmek gerek..
Ama grubu geçsek de ilk 8'e falan giremeyiz gibi geliyor. Gerçi çok iyi bir kurra olmuş bizim adımıza ama ben bizde o disiplini görmüyorum...

Bu arada ABD Milli Takım Kadrosu net olarak açıklandı..
http://www.ajansspor.com/nba/habergaler ... kings.html
Resim

“Spor” sayfasına dön