Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

NBA ve Basketbol Genel Tartışma Başlığı

Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Zıplamadan atan kazanır :lol:

Favorim :
► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

Enes Kanter'e OKC yaramış gibi. Lakers maçında ilk çeyrekte 15s 10r yaptı. Ama hala spikerler tarafından savunma yönünden eleştiriliyor. Ki hakkılar da.
Resim
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

MVP ödülü kesinlikle lanetli.Umarım bu senede LeBron'a verirler ödülü yoksa kendisi mi artık yoksa deli fanları mı ne büyü yapıyor ödülü alan kişiye.

LeBronla ödül arasına giren iki kişide(Rose&Durant) ödülü kazandıktan sonra sakatlıklardan kurtulamadı.Üç senedir Rose götünü düzeltmeye çalışıyor zaten Durant'te bugün yapılan açıklamaya göre 4-6 ay arası parkelerden uzak kalacakmış.

Curry'e,Harden'a,Westbrook'a,Davis'e sesleniyorum siktir edin MVP'liği LeBron alsın hayatınızdan önemli değil ya.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Ya şu sene euroleaguede çok fazla garip şey oldu ama dün akşam fenerin laborale 90 küsür sayı yiyerek yenilmesi bunların en garibiydi. Sırf anadolu efesin ocağına incir ağacı dikmek için bu kadar bariz yenilmeye oynamak da olmaz ki. Şerefsizliktir bu.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Sodakazam yazdı:Ya şu sene euroleaguede çok fazla garip şey oldu ama dün akşam fenerin laborale 90 küsür sayı yiyerek yenilmesi bunların en garibiydi. Sırf anadolu efesin ocağına incir ağacı dikmek için bu kadar bariz yenilmeye oynamak da olmaz ki. Şerefsizliktir bu.
Yaw he he.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

*UnforgiveN* yazdı:
Sodakazam yazdı:Ya şu sene euroleaguede çok fazla garip şey oldu ama dün akşam fenerin laborale 90 küsür sayı yiyerek yenilmesi bunların en garibiydi. Sırf anadolu efesin ocağına incir ağacı dikmek için bu kadar bariz yenilmeye oynamak da olmaz ki. Şerefsizliktir bu.
Yaw he he.
Kendi tuttuğu takım ne bok yerse yesin daima onu korumaya çalışan holigan detected.
Yaw he he diyince kendini ultra haklı hisseden canlı türü detected.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
*Naruto
*Bleach

Sodakazam yazdı:
*UnforgiveN* yazdı:
Yaw he he.
Kendi tuttuğu takım ne bok yerse yesin daima onu korumaya çalışan holigan detected.
Yaw he he diyince kendini ultra haklı hisseden canlı türü detected.
Komple bir takıma, bir camiaya şerfsiz diyen biri olarak bana holigan mı diyorsun ? Üstüne gelip kişisel hakaret ediyorsun ! Bir insanın şerefiyle ne kadar kolay oynayabiliyorsunuz ? Nerden buluyorsun birader bu cesareti ? Elinde ispat var mı bilerek yenildiklerine dahil hee ? Gelip burada karalama ve hakaret ediyorsun. Sonra beni holigan yapıyorsun : ) Yaşadığın dünyanda sana mutluluklar. Cahiliyet böyle bişey demek ki !

Attığın mesaja ''yaw he he '' demek bile fazla sana. Aynı takım 2 gün sonra Banvit 'ten 82 sayı yiyip yeniliyor. Bu da mı bilerek yenilmek lan ?
Hayır abi amacınız ne anlamadım ki. Şike ile suçladığınız takım, Euroleage 'te neden efes için oynamadı diye şerefsiz diyorsunuz.
Nedir değer yargılarınız ?

Ekleme: ''Ne Fenerbahçe Ülker ne de Malaga vatandaşlarına ayrıcalık tanımadı, kaybeden Efes TOP 8 biletini kazandı!''

Basketbol
Resim
Kullanıcı avatarı
Sodakazam

Senin gibi adamlar internetin ücra bi köşesindeki tek tük yorumları maksimum seviyede ciddiye alıp galeyana geldikçe böyle yorumlar atmaya devam ederim. Yorumuna bakıp bakıp gülüyorum hala. :laugh:

Cesaretimi klavyemin gücünden alıyorum. Teşekkür ederim.

Efes malaganın şeyiyle gerdeğe girip son8'e kalmış gibi oldu ama böylesi daha iyi. Diğer türlü fenerlilerin "maçı efes kazanmadı biz verdik yeaa" yorumlarıyla kafamız şişecekti.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
*Naruto
*Bleach

Sodakazam yazdı:Senin gibi adamlar internetin ücra bi köşesindeki tek tük yorumları maksimum seviyede ciddiye alıp galeyana geldikçe böyle yorumlar atmaya devam ederim. Yorumuna bakıp bakıp gülüyorum hala. :laugh:

Efes malaganın şeyiyle gerdeğe girip son8'e kalmış gibi oldu ama böylesi daha iyi. Diğer türlü fenerlilerin "maçı efes kazanmadı biz verdik yeaa" yorumlarıyla kafamız şişecekti.
Şaka mısın oğlum sen ? :D

Seni ciddiye alan kim laa ? Yazdığın mesaja yaw he he deyip geçmişim. Cevaben hakaret ettiğin için ne kadar saçma oldğunu bu sefer ayrıntılı olarak yazdım ama tam yüzsüzmüşsün birader !

Yaw he he diyorum gelip holigansın diyorsun. La bre geri zekalı bi takım yenildi diye onu şerefsizlikle suçlayacak kadar gözü dönmüş biriisin sen neyden bahsediyorsun ? Bu sefer kaynak vererek konuşuyorum. İroni yi anlamadan boş boş konuşmaya devam ediyorsun.

Ya sabır.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sodakazam

*UnforgiveN* yazdı:
Sodakazam yazdı:Senin gibi adamlar internetin ücra bi köşesindeki tek tük yorumları maksimum seviyede ciddiye alıp galeyana geldikçe böyle yorumlar atmaya devam ederim. Yorumuna bakıp bakıp gülüyorum hala. :laugh:

Şaka mısın oğlum sen ? :D

Seni ciddiye alan kim laa ? Yazdığın mesaja yaw he he deyip geçmişim. Cevaben hakaret ettiğin için ne kadar saçma oldğunu bu sefer ayrıntılı olarak yazdım ama tam yüzsüzmüşsün birader !

Yaw he he diyorum gelip holigansın diyorsun. La bre geri zekalı bi takım yenildi diye onu şerefsizlikle suçlayacak kadar gözü dönmüş biriisin sen neyden bahsediyorsun ? Bu sefer kaynak vererek konuşuyorum. İroni yi anlamadan boş boş konuşmaya devam ediyorsun.

Ya sabır.
Sanırım çok haklısın kardeş üzgünüm. :( Elimde ispat yok bilerek yenildiklerine dair.Berkin elvanın ekmek almaya gittiği belgelenemediği gibi ben de bunu belgeleyemediğim için sen haklısın. Yani senin dediğin gibi fener bilerek yenilmemiştir de belki Laboral kasten yenmiştir. Ayrıca yüce fenerbahçenin ne kadar büyük bir camia olduğunu biliyorum. Aziz yıldırım da çok büyük bir adamdır. Şike yaptıysa da fenerbahçe için yapmıştır. Yüce taraftarlarının da dediği gibi, fenerbahçe ne kupa büyüklüğüdür, ne maça büyüklüğüdür. Karo büyüklüğü bile değildir. Sori :blush:
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster

“Spor” sayfasına dön