Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Portakal Ronaldo vs Brazil Ronaldo

Portakal Ronaldo vs Brazil Ronaldo

Portakal Ronaldo
7
33%
Brazil Ronaldo
12
57%
Kararsız kaldım
2
10%

Toplam oy: 21
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

İkisini de çok severim.Aynı mevkide oynasalar daha rahat karşılaştırılabilirdi.Ama biri 7 numara diğeri 9 numara bölgesinde oynuyor.
Kararsız kaldım.
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Favori Manga: One Piece
Naruto
Favori Anime: Naruto

Yahu bu Messi'yi en iyi görenler gerçekten tartışma açmak istemiyorum ama nasıl bir kafadır bu arkadaş ya, bu iki adamın fiziği yanında çok zayıf, kendisine o şekilde daldığı taktirde yıkılıp düşer bu herif. Messi'yi eski zamanda iyi oynayacak biri olarak görmüyorum ben ( O dönemde futbol zordu çünkü ) , eski Futbolcular daha çekişmeli ve ruh sahibi idi, şimdi sadece C.Ronaldo var bu yapıda adam gene uğraşıyor, Messi ise yeni nesil ( Dandik oyuncu dolu amk ) takım oyunu psikolojisiyle iyi oynuyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Messi bir makinedeki çarktır sadece bu makinede İniesta'sından tut Neymar'ına kadar büyüklü küçüklü çarklar vardır.Ronaldo ise tek başına bir makinedir.Messi başka bir takımda asla Barçadaki gibi oynayamaz(Bayern hariç) hele İngiltere ve İtalya gibi sert liglerde hiç oynayamaz.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Barcelona Messidir!
Messi'nin sakatlandığı her dönemde rezil olmuştur.
Messi sakatlandığında Bercelona Şampiyonluğu kaçırmıştır.
Messi en iyidir.
CR şansızdır. messi'nin olmadığı her yerde en iyi olabilirdi.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

oZzIiI yazdı:Barcelona Messidir!
Messi'nin sakatlandığı her dönemde rezil olmuştur.
Messi sakatlandığında Bercelona Şampiyonluğu kaçırmıştır.
Messi en iyidir.
CR şansızdır. messi'nin olmadığı her yerde en iyi olabilirdi.
Messi hani sakattı o kadar bu sene messi gelene kadar yine zirvedeydiler. Sonra messi geri geldi o kadar formsuz olmasına rağmen messi diye oynattılar zirveyi kaptırdı. Barcelonanın messiye ihtiyacı yok messinin barcelonaya ihtiyacı var artık. Ama gitmez barcelonadan siksen, adam mal mı buldu ortamını tabi kendini yüksek gösterecek futbolcularla dolu takım.

Neyse konuyu saptırmayalım konunun messiyle alakası yok.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Bireysel anlamda konuşuyorsak iki oyuncuyuda izlemiş biri olarak CR7 siker atar. Aralarında çağ farkı var. Naruto mantığı yeni nesil eski nesili geçer. :kiss: CR7 bireysel anlamda tam bir canavar. Messi falanda dinlemez yani.
Kullanıcı avatarı
mr.304
Favori Manga: one piece,, bleach.
Favori Anime: one piece, bleach,naruto

_[Emre]_ yazdı:Bireysel anlamda konuşuyorsak iki oyuncuyuda izlemiş biri olarak CR7 siker atar. Aralarında çağ farkı var. Naruto mantığı yeni nesil eski nesili geçer. :kiss: CR7 bireysel anlamda tam bir canavar. Messi falanda dinlemez yani.
Hacılar itin götüne sokmayın Messi'yi yav. Adamın tekniği vs de çok üst düzey ama CR7 birçok farklı alanda öne geçiyor. Ha rekorları messi kırıyor o ayrı:)
...
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Brazil Ronaldo acımaz.
Brazil Ronaldinho'da Messi'ye acımaz :lol:
Old School akar :D
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
galeme
Favori Anime: .

Her ikisini de izleyen biri olarak cristiano ronaldo diyorum. O çok farklı bir seviyede. Hatta şöyle bir şey diyebilirim:

Ronaldo - Tracy Mcgrady
Messi - Kevin Durant
C. Ronaldo - LEbron James Bunlar en iyisidir durdurulamazlardır benim gözüde.
En son galeme tarafından 29 Mar 2014 22:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Ronaldo'nun şanssızlığı Messi. Özlil de söylemiş zaten. Ronaldo ise o sakatlıklara rağmen inanılmaz işler yapmış bir efsanedir.
Ben artık karşılaştırmıyorum Messi ve C.Ronaldo'yu. Gerek yok çünkü. İkisinden de keyif almak çok daha mantıklı. Yine de bence Messi en üst seviye.
İnvoker The Master Magician
Resim

“Spor” sayfasına dön